MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Cevaplanmış (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/)
-   -   Nokia model telefonlarda ses yükseltme şifresi nedir? (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/211774-nokia-model-telefonlarda-ses-yukseltme-sifresi-nedir.html)

kaz_kazma 20 Kasım 2008 17:06

Nokia model telefonlarda ses yükseltme şifresi nedir?

Nokia model telefonlarda ses yükseltme şifresi nedir?

Misafir 20 Kasım 2008 17:38

Kodlar samsung ve sony ericson için söz konusu.
Nokia için ses yükseltme kodu yok şimdiye kadar duymadım.

İşletim sistemi yüklüyse çeşitli proğramlar sayesinde arttırabilirsin.

mırtıpo 12 Haziran 2009 16:32

1. ADIM
Şifre Şu: * # 89 99 * 83 78 # ( Aralarda Boşluk Olmasın)

Yapılışı Bakın Bunu Telefonda Normal Numara Girdiğiniz Yere Yazın ve Siz Yazarken 83 78 Rakamı Gizli Gösterir Şu Şekilde ---- Olarak Sonra Herşeyi Yazdıkdan Sonra Kendisi Gelir Siz Bişi Basmayın

2. ADIM
Sonra Gelen Menüden
1 H/W Test ----- Audio Settings Sonra MP3 spk Gelen Yere Girin Sonra Ear Grin i Maximum 13 yapın 13 den sonrasında Ses Hışırtılı Gelir ve Hoparlör Patlar

NOT: BU Özellik 2 Ay İçinde Alınan Telefonlarda Gelen Şikayetten Dolayı Kaldırılmıştır...

++++R3P Kesinlikle (ç) alıntı deildir

T_walkeR 15 Kasım 2009 10:50

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1566677)
ya olmuyo bütün kodları denedim olmuyo hiç biri :( sinirim bozuldu e250 telefonum bana yardımcı oluunnn lütfen en değişik kodu geitirn

Böyle bir şey söz konusu değil...
Ben şimdiye kadar söylenen tüm şifreleri denedim ve olmadi....

Misafir 5 Mart 2010 09:11

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1716970)
nokıanın sifresi yok

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1718341)
ÇİN N95 SES YUKSELTME KODUNU BULAMIYORUM ARKADASLAR

Ses yükseltme şifresi genelde olmuyor sadece yapılan ayarlar sonucu ses yükselebilir. O da telefonunuzun medya bölümüne girip ekolayzer kısmını açıyorsunuz ayar1 veya aya2 yi açıp en son dereceye yükseltiyorsunuz. Bu uygulama telefonunuzun sesini yükseltebilir ancak hoparlörlerine zarar verme olasılığı da göz önünde bulundurulmalıdır .

Misafir 4 Mayıs 2010 18:33

arkadaşlar samsung e250 lerde kullanabileceğiniz bir şifre bu nokıa larda olmaz * # 89 99 * 83 78 # ben bir telefoncuyum bazı e250 lerde de bu şifreyi kullana bilirsiniz * # 02 06 * 83 78 # yani ikiside olabilir olması için rakamların 83 78 kısmını ---- olarak yazacaktır korkmayın devam edin # e bastıktan sonra karşınıza donanım ayarları gelecek oraya girip ses ayarlarına girin orada NORMAL , INORMAL , IINORMAL ,diye toplam 4 tane yazı olacak oralara girip o sayıları 13 yapın en son 15 oluyor ama siz 13 yapın yoksa hoparlörünüz patlarsa karışmam ha hadi kendinize iyi bakın nokıa da da uğraşmayın çünkü nokıa üreticileri böyle bir şifre üretmemişler

Misafir 1 Aralık 2010 20:20

Samsung'un *#8999*8378# %100 doğru deneyın (sonda 8378 yazarken - - - - halınde cıkması lazım DIKKKAT !!!!!)

Hüsex-in 11 Şubat 2011 17:15

yha kardesim söyle yapın bn denedim bak;

Hrkes 6600’ın mp3 çalarkenki sesinin çok az olduğundan şikayetçi. Ama bunları yaparsanız mp3lerinizden daha ii ses alabilceğinizden emin olun.

İlk olarak: Diyet mp3 programını indiriyoruz,sonra telefonda açmak istediğimiz mp3leri bu programla düzenliyoruz. Mp3 lerin hepsinin ses kalitesini 96 bt yapıyor hoparlör seçeneğini mono yapıyoruz.

2. bölümde; telefona mp3 ler atıldıktan sonra ayarlardan donanım ayarlarından işitme cihazını seçiyoruz daha sonra ses kaydedicisindeki ayarlardan ahizeyi seçiyoruz

Son olarak: telefona wiking mp3 player ı yüklüyoruz ve telefonumuzun mp3 sesi maximum oluyor.

tutkuı 11 Ağustos 2011 19:22

ya ne uğraşıyosunuz ekolayzer dan yükseltin
1)menü
2)medya
bunları yaptıktan sonra aşağıya doğru inin
3)ekolayzer i
seçin sonra yine aşağıya doğru inin (ayar 1) diye bir seçenek çıkacak sonra seçenek deyip düzenleyin i seçin sonra karşınıza çıkan çubukların hepsini sonuna kadar yukarıya çıkarın sonra kaydet i seçin sonra ayar 1 in üstüne tekrar gelerek seçeneğe tıklayarak etkinleştir i seçin
ses her zaman kinden daha çok çıkacak.....

EmEğE sAyGı..........

Misafir 24 Ağustos 2011 16:34

Nokia ses yükseltme şifresi
Nokia: Ses Netliğini (EFR) Kodu
Ses sıkıştırma standardı olan EFR (Enhanced Full Rate) daha iyi bir görüşme kalitesi sağlar.Tabi bu özelliği açtığınız zaman daha fazla pil kullanımı sözkonusu olur. Kapatırsanız da konuşma kalitesinden mahrum kalırsınız. Bu özelliği açmak için:

Kod: *3370#
Kapatmak için ise: #3370# kodunu kullanın.

Saat: 09:47
Sayfa 1 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık