MsXLabs
Sayfa 1 / 4

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   PC'deki virüsleri nasıl temizlerim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/220445-pcdeki-virusleri-nasil-temizlerim.html)

Ziyaretçi 24 Aralık 2008 09:38

BİLGİSAYARIMDA VİRÜS VAR GOOGLE AÇILMIYOR NASIL TEMİZLERİM YARDIMCI OLURSANIZ SEWİNİRİM

The Unique 24 Aralık 2008 09:47

https://www.msxlabs.org/forum/ucretsiz-beta-yazilimlar/209592-kaspersky-virus-removal-tool-virus-temizleme-programi.html Virüs programıyla pc nizi tarayın kurtulun :)

espanyoool 30 Aralık 2008 09:58

PC'deki virüsü nasıl temizleyebiliriz?

arkadaslar geçen gün bir arkadasımın bilgisayarımda gördüm..sağ enalt köşede saatin yanında casper çizgi filminde hayalete benzer bi resim var her 2 saniyede bir kırmızı bir çarpı işareti yanıp sönüyor...silmeye çalıştık yapamadık..maus üstüne getirdiğimizde hiç bir fonksiyonu çıkmıyor..bu konuda yardımcı olurmsunuz..ne yapmam gerekir

Keten Prenses 30 Aralık 2008 11:01

eğer ekran görüntüsü alırsanız yada daha çok detay verirseniz verdiği hatalar gibi daha çok yardımcı olabiliriz..
bu şekilde anlatınca konuya hakim olan arkadaşlarım neden bahsettiğinizi doğal olarak anlayamıyorlar..

Hecs_Buraq 16 Haziran 2009 11:18

Bilgisayarımdan virüsü nasıl temizlerim?

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Çok önemli bir sorunum var ve sizden yardım almak istedim.

Nerden geldiğini bilmediğim bi virüs suan pc de ve silemiyorum.

indirmediğim virüs programı kalmadı.kurulum dosyasını indiriyorum.yüklüyorum fakat çalısmıyor ve hata da vermiyor hiç bişşi gelmiyor.

ve ilginç olan şu= geçen hotmail.com dan postalarıma bakarken kapı çaldı ve içeri gittim.geri döndüğümde kendi kendine sayfalar açılmıştı ve hotmail.com sayfasında pc kendi kendine whasu..@hotmail.com gibi bi msn adresine boş email atıyordu!! direk kapattım tabi :S

başka bişi mesela oyundayken durduk yere masaüstünü görüntülüyor.mesela online counterda çok kötü oluyor bu.

acaba sorun nedir nası çözeblirim lütfen yardımlarınızı bekliyorum.sanırım pc hacklendi ve ben çözümünü aradım bulamadım :S lütfen yardımlarını bekliyorum..

jazz07azt35 16 Temmuz 2009 11:37

Lütfen yardım edermisiniz

arkadaşlar 2 gün önce bi dosya indirdim ama açmadım tarattım virüs çıktı hemen sildim heryerden ama o günden beri pc de bi anormallik oldu şmdi kaspersky ile tarratıım birçok şeyi sildi virüslu olan ama 5-10 dkada bir bilgisayara hani kapatırken alt f4 çekeriz ya kapat yeniden başlat flian çıkar iişte knediliğinden o çıkıyor sebebi nedir ve eminminki pc imde 1 tne virüs var o yapıyor şuan 3 cü taratışım yine taratıyorum kaspersky ile yardım edersiniz çook sevinirm şimdiden teşşekürler

ultraslan_merve 16 Temmuz 2009 15:41

Alıntı:

Hecs_Buraq adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1422717)
Arkadaşlar öncelikle merhaba.Çok önemli bir sorunum var ve sizden yardım almak istedim.

Nerden geldiğini bilmediğim bi virüs suan pc de ve silemiyorum.

indirmediğim virüs programı kalmadı.kurulum dosyasını indiriyorum.yüklüyorum fakat çalısmıyor ve hata da vermiyor hiç bişşi gelmiyor.

ve ilginç olan şu= geçen hotmail.com dan postalarıma bakarken kapı çaldı ve içeri gittim.geri döndüğümde kendi kendine sayfalar açılmıştı ve hotmail.com sayfasında pc kendi kendine whasu..@hotmail.com gibi bi msn adresine boş email atıyordu!! direk kapattım tabi :S

başka bişi mesela oyundayken durduk yere masaüstünü görüntülüyor.mesela online counterda çok kötü oluyor bu.

acaba sorun nedir nası çözeblirim lütfen yardımlarınızı bekliyorum.sanırım pc hacklendi ve ben çözümünü aradım bulamadım :S lütfen yardımlarını bekliyorum..

o zaman bilgisayarına birisi girmiş demektir.Bu kişiler genellikle msn deki kişiler oluyor.Senin ıp numaranı buluyorlar.Bunun için bence ya msn ni değiştir(komple)ya da şüphelendiğin kişileri sil Orası sana kalmış

fırat123 17 Temmuz 2009 11:05

bilgisayarında sorun vardır virüsden dolayı google açılmıyor diye birşey yok .

ıp-HaCkeR-ıp 17 Temmuz 2009 15:45

bence kısaca fprmat atın kurtulun

fashionBaby 18 Temmuz 2009 15:31

ComnoFix programı kullan derım buyur buda uploadı .

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Saat: 14:50
Sayfa 1 / 4

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık