MsXLabs
Sayfa 1 / 4

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Baldır ve diz ağrısının sebepleri nelerdir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/230945-baldir-ve-diz-agrisinin-sebepleri-nelerdir.html)

Ziyaretçi 5 Şubat 2009 19:39

merhaba iyi akşamlar benim diz ve baldır agrım var bu zaman zaman oluyor bir bacagım agırıyor bu agrı geçtikten öteki bacagıma vurmaya başlıyor bana yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkür ederim tekrar iyi akşamlar

Keten Prenses 5 Şubat 2009 23:18

Kas ağrısı olabilir eforla artıyor mu? yada daha nemli havalardamı ağrıyor diziniz. muayene olmadan ve grafiler çekilmeden bişey söylenemez.. bir ortopediste görünmenizi öneriyorum
sağlıklı günler dilerim

Misafir 28 Eylül 2009 19:39

Alıntı:

baldır ağrıları
benim baldırlarımda aşırı ağrı var yürürken çok rahatsız ediyor sık sık nüksetmekte acaba nedeni ne olabilir ben öğrenciyim cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

az önce size bir soru yönelttim fakat cevabını alamadım kısa sürede cevap yollarsanız sevinirim iyi çalışmalar

Misafir 12 Aralık 2009 23:14

kaslar gerılme yapmıstır buyuk ıhtımalle ama doktora gıtmenı tawsıye edıyorum cunku kas agrılarının dıger bır nedenıde karacıgerdır baska neler var mesela cunku karacıger hastalıgında da baldır ve kas agrıları olabılır buz tedavısı uygula gecmez ıse doktora gorunmenı tavsıye edıyorum..

Misafir 17 Ocak 2010 14:17

damar ın yeterli kan akışına izin vermiyor sanırım arkadasımda bu sorunda şikayetçiydi doktor böyle demiş

Misafir 5 Şubat 2010 22:32

baldırıma aniden kıramp şeklinde ağrı giriyor.İlk zamanlar iğneleme şeklinde sürekli ağrı sonrasında şiddetli kıramp ağrıları oluyor.Şimdi o zamana göre o iğnelemeler gecti ama gün içinde ve gece uyurken 4-5 kere şiddetli şekilde ağrılarım oluyor uroloji,ortopedi ve kalp damar cerrahına gittim bir sonuç alamadım sadece bakıp gönderdiler ilaç verdiler ama bir faydasını görmedim..yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler..

burock42 14 Nisan 2010 23:16

baldır ağrısı

ben futbol oynarken sol baldırıa bir ağrı girdi ve sanki baldırıma iğne batıyo gibi oluyo baldırım ağrıdığı zaman topa vuramıyorum bacak çekmesinden şüpeleniyom ama başka bişi olabilirmi??????????

Efulim 15 Nisan 2010 09:54

Alıntı:

burock42 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1757785)
ben futbol oynarken sol baldırıa bir ağrı girdi ve sanki baldırıma iğne batıyo gibi oluyo baldırım ağrıdığı zaman topa vuramıyorum bacak çekmesinden şüpeleniyom ama başka bişi olabilirmi??????????

Bir ortopedi uzmanına görünmelisiniz . Sağlıklı günler .

geceay57 3 Mayıs 2010 08:54

agrım var

benim dizden ayaga kadar agrım var 4 gündür agrı kesici kullanıyorum ama gecmedi ilacın etkisi azaldıgında agrı yeniden yavaş yavaş şiddetleniyor bi hap daha içiyorum ne yapmalıyım

Efulim 3 Mayıs 2010 08:59

Alıntı:

geceay57 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1769510)
benim dizden ayaga kadar agrım var 4 gündür agrı kesici kullanıyorum ama gecmedi ilacın etkisi azaldıgında agrı yeniden yavaş yavaş şiddetleniyor bi hap daha içiyorum ne yapmalıyım

Bir ortopedi uzmanına görünmelisiniz ve doktor tavsiyesi dışında ilça kullanmamanız sağlığınız için çok önemli. Sağlıklı günler .

Saat: 07:53
Sayfa 1 / 4

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık