MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   MSN adresim iptal olmuş, tekrar nasıl aktif edebilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/232081-msn-adresim-iptal-olmus-tekrar-nasil-aktif-edebilirim.html)

bozbeyi_60 13 Şubat 2009 17:50

msn adresim iptal olmuş tekrar aktif hale getirmek istiyorum

MeLL 13 Şubat 2009 18:06

İptal olmuş derken tamamiyle kapanmışmı?Tamamiyle kapanmış ise(yani bunun için sanıyorum hesabınızı kapattıktan sonra 120 gün giriş yapmamış olmanız lazım(daha fazla da olabilir))...Bu durumda aynı adresinizle tekrardan mail açmanız mümkün oluyor...

Alıntı:

ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1237938)
Kapattığınız hesap @live.com, @msn.com, @hotmail.com gibi ayrılmış bir etki alanının parçası ise yani bir Windows Live Hotmail posta kutusuna sahipse, gereken süre beklenmeden kapatılamaz. Kapatmaya çalıştığınızda "Hesap kapatılamıyor. Bu hesapla ilişkilendirilen bir Windows Live Hotmail hesabı olduğundan bu hesabı hemen kapatamazsınız." uyarısı alırsınız. Uyarının devamındaki bağlantıya, "Microsoft hesabınızı kapatın"a tıklarsanız Windows Live Hotmail hesabınızı kapatabilirsiniz, o andan itibaren size artık e-posta gönderilemez. Ancak 120 gün içinde oturum açıp geri etkinleştirebilirsiniz. 120 günden sonra hesap tamamen kapatılıp hesap adı başkalarının kullanımına açılabilir.

Kapattığınız hesap yukarıdaki etki alanlarından bağımsız özel bir etki alanına sahipse o Windows Live hesabı anında kapatılır.

Misafir 6 Eylül 2009 14:16

msn hotmil hesabımın açılmasını istiyorum

Misafir 22 Eylül 2009 22:04

HESABIMA GİREMİYORUM BENİM AMACIM ORDAKİ GELEN MAİL LERİME BAKMAK LÜTFEN ACİL BİR CEVAP

Misafir 14 Ocak 2010 00:02

facebook!da bulunan unal_akarr@hotmail.com arkadaşlık sitem iptal edilmiştir.aktif hale eçmesini ve arkadaşlarımla diolağa girmek istiyorum.sebebininde ne olduğununu dahi belirtmeden neden kaptıldı bunuda öğrenmek istiyorum bilgilerinize..

Tolubay 5 Ocak 2011 03:19

MSN adresim iptal olmuş, nasıl geri açarım?

arkadaşalr sürekli kullandığım mail adresi çalındı alter natif mail adresinede uzun zamandır girmiyordum kapanmış sanırım çünki giremiyorum tekrardan alim diyom oda olmuyor ne yapmam gerekiyor acaba ?

Misafir 8 Şubat 2011 10:42

merhaba ben buse. uzun zamandır msn adresime girmiyordum. Msn e-posta alımım iptaL olmus. Yani msn adresim acılıyor ama msn adresime yollanan posta iletileri gelmiyor. Facemin sifresini unuttum . değiştirmek icinde msn adresime onay kodu yolluyorum. yollandı dediği halde msn adresime gelmiyor lütfen yardımcı olurmusunuz ?

Misafir 6 Ekim 2011 11:14

Msn adresim açılmıyor

merabalar.. ben dün msn adresimi kapatmıştım. ama bugün tekrar açmak istiyorum açamiyorum.adres yanlış dio.ne yapmalıyım

gizemliçocuk 15 Kasım 2011 00:33

yardımmmmmmmmmmm

arkadaşlar ben yeniyim neler nasıl yapılır bilmiyorum beni ekleyip msn adresimi nasıl kurtaracagım anlata bilirmisiniz:*(hiç birşey bilmiyorum ne olur yardımcı olun

Misafir 15 Nisan 2012 12:32

5 seneden fazladır girmiyorum şimdi girmek istediğimde Windows Live Id yalnış diyor geri almamın imkanı yokmu?

Saat: 23:18
Sayfa 1 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık