MsXLabs
Sayfa 1 / 17

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Karşılıksız birini seviyorum, ne yapmalıyım? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/232227-karsiliksiz-birini-seviyorum-ne-yapmaliyim.html)

g... 14 Şubat 2009 22:57

Karşılıksız birini seviyorum, ne yapmalıyım?

ben birisini seviyorum ama o bundan habersiz yani buna karsılıksız diyelim o sürekli başkalarıyla uğrasıyo ve onu sevdiğimiğ biliyo ve ben delirmek üzereyim herkes üstüme üstüme geliyo napıcam ben :'(

fadedliver 14 Şubat 2009 23:08

Alıntı:

g... adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1315026)
ben birisini seviyorum ama o bundan habersiz yani buna karsılıksız diyelim o sürekli başkalarıyla uğrasıyo ve onu sevdiğimiğ biliyo ve ben delirmek üzereyim herkes üstüme üstüme geliyo napıcam ben :'(

Cümlenizde sizin onu sevdiğinizi biliyor mu bilmiyor mu anlamış değilim.BENCE duygularınızı ona açın,aldığınız cevaba göre davranmaya çalışın.

RuffRyders 14 Şubat 2009 23:09

Hem seviyorum onun bundan haberi yok diyosun hem de sevdiğimi biliyo diyosun :S Son kararın ne :S Bu soruya vericek cevabı etkiler sevdiğini biliyo mu? Bilmiyo mu?

Eğer sevdiğini biliyor ve başkalarıyla uğraşıyorsa bunun 2 nedeni olabilir...

1- Size umut vermek istemiyor. Gönlü yok.
2- Sizi kıskandırmak istiyor olabilir ya da ilk adımı sizden bekliyordur.

Sevdiğinizi bilmiyorsa ona bi şekilde yakınlaşmayı deneyin... İzlenimlerinize göre yapmaktan hoşlandığı faliyetlere sizde katılmaya çalışın kendinizi gösterin. Belirli bir yakınlığı kurduktan sonra duygularınızı ona açın...

ahmetseydi 14 Şubat 2009 23:13

Alıntı:

Karşılıksızsa yapacağın pek birşey yok aslında. Senin onu secdiğini bildiği halde başkalarıyla uğraşıyorsa onun umrunda bile değilsin demek ki. Amacı seni çılgına çevirmek seni eli etmek olabilir. Senin o hallerini görmek belki ona zevk veriyordur seninle oynuyordur..

Şanslı bir durum ki bana denk geldin. Bu konuda sınırsız sayıda tecrubelerim var. Yapman gereken basit doneler var. Vereceğim linkteki yazıları oku, kendine gore olan kısımları mutlaka seçersin ve uygulamada tereddüt etme. Onun silahıyla ona saldır. O başkalarıyla uğraşıyorsa sen ondan başka herkesle ugras, artık umrunda olmadıgını gorsun. Kaçan kovalanır bunu unutma.

TIKLAYIN

MeLL 15 Şubat 2009 00:48

Alıntı:

"Sevdiğimi biliyor ve başkalarıyla uğraşıyor"diyorsunuz.Eğer sizinle duygusal bağlamda ilgileniyor olsaydı,yani size karşı birşeyler hissediyor olsaydı;
Sevdiğinizi bile bile başkalarıyla uğraşmak yerine,o da sizinle iletişime geçmeye çalışırdı.En azından bunu hissettirmeye çalışırdı...
diye düşünüyorum ben...!Şahsi fikrim böyle.Bence kendinizi yıpratmayın.Sevdiğinizi bildiği halde sonuç bu ise,bence vazgeçmeye çalışın.En azından zamana bırakın aklınızı ona bağlayıp kendinizi paralamayın.Allah yardımcınız olsun.

Misafir 11 Eylül 2009 23:21

bende aynı durumdayım tüm gün karsılıklı calısıyoruz oda benle ilgilenio aslında ama amacı oynamak ama haberi yhok kacan kovalanır bi süre kafamı kaldırıp ona bakmadımda yapmadı saklabanlık kalmıo ama bilmioki ben onu gercekten seviyom

Misafir 12 Eylül 2009 14:26

bnde birisini sevioyrm onun bundan haberi var kaç kez soledim ama o onu sevdgimi bile bile yanımda kızlardan bahsedior deli edior beni napcagımı bilmiıorum..

Misafir 24 Eylül 2009 17:56

ya ben birini seveyorum ama onun beni sevdigini bilmiyorum sanki herkezin gözü benim üstümde kendimi çok yanlız hissediyorum ben kendimi oldurmek istiyorum

Misafir 18 Ekim 2009 10:01

ben birini seviyorum onunda bana karşı boş olduğunu sanmıyorum aynı işyerindeyiz pek sık karşılaşmasakta karşılaşıncada ilgili davranıyo napabilirim

Misafir 23 Kasım 2009 13:36

benim derdimde aynı bende birini çok seviyorum ona ulaşmak için her yolu denedim en sonunda ulaştım ama yanlış bir şekilde oda bir hafta falan ilgilendi ama bana ilgi duyduğu için değil sadece neden ulaşmak istediğimi bilmek için yakınlaştı tabi doğru olanı anlayınca yine uzak durdu fakat kafama birşey var onun söylediğine göre oda beni hep merak etmiş hep konuşmak işstemiş ama nedense hiç konuşmaya çalışmadı ve taki ben konuşuncaya kadar ne yazıkki benim konuşmamla herşey bitti ve o ne arıyor ne soruyor nede gördüğü yerde slm veriyor bu beni çok üzüyor.bense onu her an görmek konıuşmak istiyorum onun yüzünden depresyona giriyorum boğulacakmışım gibi oluyorum bazen ne yapacam bilmiyorum

Saat: 17:48
Sayfa 1 / 17

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık