MsXLabs
Sayfa 1 / 18

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Cevaplanmış (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/)
-   -   Profesyonel futbolcu olmak için ne yapmalıyım? (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/233454-profesyonel-futbolcu-olmak-icin-ne-yapmaliyim.html)

estergo 22 Şubat 2009 21:05

Profesyonel futbolcu olmak için ne yapmalıyım?

Profesyonel futbolcu olmak için ne yapmalıyım?

gökhan töre 22 Temmuz 2009 15:07

öncelikle 6 yaşında futbola başlaman gerekir 16 yaşındaysanda farketmez eğer iyi bir profosyenel olmak istiyorsan iyi bir klüpte top oynamaya başlamalısın sonra antremanlara giderken güzel bir kahvaltı yapman gerekir antremandan 2 saat önce kahvaltı yapmak gerekir sonra eve gidip antremanda çok koşmanız gerekir sonr antremandan sonra iyice 3 saat dinlenme dinlenmeden sonra iyibir yemek (evde ne varsa )sakın bakkaldan büskivi türü felan yemeyin yemekten sonra iyi bir duşa girip sonra dinlenerek öbür idmanı bekleyin ben şimdi chelsea ye transver oldum inan massanız internete gökhan töre yzın hayatım çıkıcaktır 12 yaşımdan beri ailemden ayrıyım şu an 17 yaşındayım ben profosyenel olmak için bunları sürekli olarak yaptım dediklerimi uygula

ARTUN AKÇAKIN 26 Temmuz 2009 17:02

BEN 7 YAŞIMDAN BERI FUTBOL OYNUYORUM VE SU AN 16 YAŞINDAYIM ANKARA GENÇLERBİRLİĞİNDE OYNUYORUM 1 SENE U 15 1 SENEDE U 16 MİLLİ TAKIM FORMASI GİYDİM PROFESYONEL OLMAK İÇİN ÖNCELIKLE İSTEK AZİM HIRS MÜCADELE TEKNIK OYUN ZEKASI GIBI SEYLER GEREKMEKTEDIR AMA EN ONEMLISI PROFESYONEL BI KLUBUN ALT YAPISINDA BAŞLARSAN İŞİN DAHA KOLAY OLUR

SAYGILARIMLA
ARTUN AKÇAKIN
GENÇLERBİRLİĞİ SK ANKARA

Misafir 1 Eylül 2009 17:48

Herkesin iyi (profosyonel)futbolcu olmak için yapması gereken şu .ALLAHA DUA EDİN.Ondan yardım isteyin.Şunu bilinki ALLAH kullarına yardım eder ve tüm kullarını çok sever. Ben Hatay dan CUMALİ dediklerimi sakın unutmayın. SABIRLI OLUN. HERKESE BAŞARILAR.

Misafir 2 Eylül 2009 11:32

prof futbolcu olmak için yapman qerekenler kardeşim çok çalışıcaksın hocanı can kulagıyla dinliceksin sergen yalçının dediği gibi futbolcunun en önemli silahı uykudur qece iyi uyicaksın erken yatıcaksın qece uykusu çok önemlidir iyi besleniceksin kuvvetli olcaksın.

Misafir 3 Eylül 2009 13:30

sadece dua ile olmaz o iş ben tekirdağ volkan sporda oynuyordm takım dagıldı ve 100.yıl spora geçtim neyse bende takımlara girmek ıcın dua edıorm ama hırstan başka bişi olmaz. geçen sene öyle hırslıydım ki sabah 11 de sahaya gıdıodum 3 e kadar oynuodm eve gelıodm yemek yıyıp 1 saat dınlenıp 5 te çıkıyordum 9 a kadar oynuodm. tabi bunun risklerini göze almak lazım şuan dizimin altında ağrı var doktara gittik gelişim çağında fazla zorlanmış zamanla geçicek futbol oynamamaya dikkat et dedi.ama ben dinlemeden futbola devam kasımda genç takımda oynuorm yetenek çok önemli ve yeteneklerımın farkındayım adım mustafa üzücü 3-4 sene sonra bu isme dikkat edin yaşım 13 inşallah iyi bir takımda iyi bir sağ açık olarak futbol yaşamıma devam etmek ıstıorm şuan aklımda ne başka bi meslek ya da iş var aklımda futbol var FAHRETTİN İYEN bizim hocamız yazın google den hayatını okuyun adamın ayağında minisküs vardı doktorlar futbolu yasakladı adam devam ettı ve 25 senedir antrenörlüğünü yaptı takım dagıldı.neyse çok çalışmak ve yetenekli olmak çok önemli.Birde sizden iyi oynadığını idda eden kişilere takmayın onlar belki sizden iyi oynuyorlardır ancak futbol zekası yoktur çünkü futbolda önemli olan 3 şey yetenek hırs futbol zekası ve tabikide yeteneklerının farkında olacaksın sana posta koyana kısa ve öz posta koyucksın

Misafir 3 Eylül 2009 14:46

ben küçüklükten ftbola karşı zafım vadı ve oldu.1e başladığımdan beri oynarım 4tensonra okul takımında oynadım 6dan sonra kulup oynadım şuanda 15 yaşındayım ama a takımda yani profosyen futbolcularla ayda ücretli bi şekilde oynuyom takımda en küçükte bnm onun için yaşım küçük olduğu için tranfer olamıyom okul nedeniyle ama 1sene sonra eğer hala almak isterlerse iii bi takımda oynayacağım inşalalh hani bu iş azimdir arkler

cilass38 6 Eylül 2009 20:20

arkım baq bendede oluyor ama sende teknik yoq ama sende boy kilo filanne olursa
oluryani futbolcula daım olur daha onunde neler war bide guclu olcan ben 169 boyunda 50 kilo yum kucum ama bacaklarımdaki kası gor sasırırsın birasda sans ısı birasda arkanda destek olcak ama ii sans ne diim

Misafir 10 Eylül 2009 02:18

Arkadaslar Ben almanyadan Türkiyeye temeli dönüs yaptim 2 senedir alanyada yasiyorum 6 yasimdan beri futbol oynuyorum suan 14 yasindayim ve süper oynuyorum arkadaslarimda baan destek cikiyor bu alanyada fener futbol okulu cikti 60Tl ödüyordum ayda yaz sezonunda beni sitanbula fenerin secmelerine yolicakti ne yazikki dedem öldü acilen yaz tatilinde gittik memlekete,ve birdaha fener okuluna gitmedim ve alanyadaki nerdeyse bütün hocalari takimlari beni begeniyorum ama alanya iyi bir taqim olmadigindan dolayi ankara gibi büyük sehirde oynamak sitiyorum ve tek hayalim prffesiyonel futbolcu olmak yetenegimde var kendime cok güveniyorum ama baba destegi olmadiktan sorna gidemiyorum ne yapmaliyim öle büyük sehirlerde oynamak icin ????

cilass38 10 Eylül 2009 03:24

baq dostum sende dedin arklarım destek cıkıor
iste hem avantaj hem ii oynuyormusun sona bide talihsizliq warmıs deden olmus allah ramet eylesin baq bide her zaman dilee getirrim arkanda baban weya amcan olcak diceklerki ya topcu olcan yada popcu sona yetenekli olcan calısacan sen kayseriye gelbir seni ben hocalarıma gosterrim ben elektirksporda oynuyorum ve ben tek basıma yonetiyorum takımı arkım baq kayseridede oynadım altyapısında hocaya gıcık aldım cıktım bide babamın isyerinin altyapısında oynıyım dedim we suan kahramanım kendinden soz ettirece bi kere dediklerimi okursan sana yaraolur hatta okuyan herkeze saygılar ty

Saat: 12:49
Sayfa 1 / 18

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık