MsXLabs
Sayfa 1 / 3

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Street Racing Syndicate oyununun hile şifrelerini nasıl bulabilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/235901-street-racing-syndicate-oyununun-hile-sifrelerini-nasil-bulabilirim.html)

Ziyaret 8 Mart 2009 11:13

Street Racing Syndicate oyununun denenmiş yani çalışan oyun hile ve şifrelerini arıyorum

uchiha itachi 8 Mart 2009 11:45

ana menüde yukarı - aşağı - sol - sağ tuşlarına sırasıyla basıp hile giriş ekranın açın.
ve aşağıdaki kodları girin.

SICKJZA 1996 Supra RZ
IGOTGST 1999 Mitsubishi Eclipse GS-T
MYTCGTS 2004 Toyota Celica GT-S Action Package
FIXITUP Free car repair
RENESIS Mazda RX-8
GORETRO Pac Man Vinyl
GOTPOPO Police Car
SICKGDB Subaru Impreza Sti
LETMEGO The first three times you are pulled over in street mode, you will be
released with a warning.

Misafir 4 Şubat 2010 23:12

USTA BEN BUNU ISLETEMIYOM YAF BI YARDIMCI OLURMUSN

Misafir 8 Şubat 2010 20:13

Alıntı:

street racing nasil oynanir
street racing nasıl oynanır

Misafir 1 Nisan 2010 15:45

[QUOTE]street racing nasil oynaya bilirim

Misafir 3 Ekim 2010 00:24

lütfen bakın

bu oyunu nerden bulabilcem yardım eder misiiz

Misafir 23 Ocak 2011 23:39

arkadaşlar bu oyun gercektende çok iyi tam 30 kere oyun bitirdim nerdeyse genede oyun oynuyorum süper şimdi bu oyunu her hangi bir cd oyun satan biyerden ismini söyleyip street Racing Syndicate oyununu alabilirsiniz yoksa eğer oyunu çektirte bilirsiniz şimdi bu oyunu yükleyim hemen hızlı bir arabaya sahip olmak isterseniz mitsubişhi evo 9 almanıza yardımcı olup en kolay yarışlarda bile percfeeq geçmenize bu formul yardımcı olucak şimdi ana menüden I ROMAN dan bölüm geçerek mazda Rx8 alabilirsinz yarım modifiyeli ama rakipleri öle böle gene hızda geçiyor sonra stret ten girip ordan oyunun içinden modifiyeli nissan skliyne GTR alıp strete girin ışık toplıyarak 16/16 yaparak saniyeyle yarışın kazanırsanız eğer evo yu sizin kendi oyun kariyerinize caf caflı bi şekilde gönderiyor evonuzla neşeli oyunlar umarım yeterince yardımcı olmuşumdur.

Misafir 25 Ocak 2011 00:19

ArKadasLAr srs d araba nası satılır ????????

Misafir 30 Ocak 2011 18:15

OYUN HİLESİ

YA BU SRS DE DEDİĞİNİZ GİBİ ŞİFRE EKRANI ÇIKIYOR. CHAT ENABLE DİYOR GİRİYOM ARABALARIN HEFSİ HALA KİLİTLİ BUNA BİR CVP YAZARSANIZ ÇOK MAKBULE GEÇER..

Usta Oyuncu 7 Şubat 2011 19:08

İpicu

Arkdşlr Lancer istiyorsanız sırasıyla Arcade Mode sonra Checkpoint sonrada Hard oynayın Bunun içn en iyi oln arblar Subaru & Lancer veya nissan skyline aln.Süre btmdn hpsni srsıyla toplyn.Kazanırsanız Lancer Eveletion veriyo.Birde ''gotpopo'' şfresi yznlr kçk harfle yazın.Arcade Mode'de pols arbsı var.Ama tvsye etmem çok yvş.eğer lancer 'i sevmesseniz Arcade Mode& iron man & medium oynyn.Eğr onu da bğnmssnz Hard yapın ama çok zor.Jin & Dominic ve Matt var.Ynmyom.6. round'da kaybdym.Ondada aRaba vryo ama hiç kznmdm hngi araba blmyrm.

Umarım işe yarar

Saat: 02:38
Sayfa 1 / 3

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık