MsXLabs
Sayfa 1 / 5

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Facebook hesabımı yeniden nasıl aktif edebilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/259180-facebook-hesabimi-yeniden-nasil-aktif-edebilirim.html)

caner altun 18 Haziran 2009 20:29

SLM BEN CANER FECABOOK hasbım kapatılmış oldugundan böyle 1 gerekcede bulumuyorum.. arakadaşlık sınırlarını aşdıgım için facebook hesabım kapatılmış. arkadaşlık sınırlarını aşınca fecabook hesabım kapatılacagını bilmiyordum ve ben fecabook'da yeniyim. hesabımı nasıl yeniden aktif hala getire bilirim yardımlarınız için şimdiden tşk edrim..?

fadedliver 18 Haziran 2009 21:38

Alıntı:

caner altun adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1424651)
SLM BEN CANER FECABOOK hasbım kapatılmış oldugundan böyle 1 gerekcede bulumuyorum.. arakadaşlık sınırlarını aşdıgım için facebook hesabım kapatılmış. arkadaşlık sınırlarını aşınca fecabook hesabım kapatılacagını bilmiyordum ve ben fecabook'da yeniyim. hesabımı nasıl yeniden aktif hala getire bilirim yardımlarınız için şimdiden tşk edrim..?

Tekrar giriş yapmayı deneyin. Hata mesajı verip açılmayacaktır. Mail adresinize bir mail gönderilecek ve bu maildeki link tıklanarak hesabınız yine aktif hale gelecektir.

yılmaZ.. 24 Haziran 2009 01:24

Açtığım Facebook fan sitesini yeniden nasıl aktif edebilirim?

merhaba arkadaşlar benim şöyle bişr sorunum var ve aranızda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olmanızı dilerim ben kendime facede fan sitesi açmıştım sonra yanlışlıkla hayran oldn çıktım tekrar girdğimde hiç bir şekilde işlem yapamadım fan sitemde tekrar işlem yapmam yada oradan nasıl işlem yapabilirim face normal sayfamı kullanabiliyorum ama ondan açmış oldğum fan sitemi kullanmıyorum ne yapmam gerek tekrar kullanabilmem için

Muhtacc 29 Ağustos 2009 00:54

Kapatılan Facebook hesabımı yeniden nasıl açabilirim?

arkadaşlar 2 gün önce facebook hesabım sebebinin anlayamadım bi şekilde kapatıldı tekrardan nasıl açabilirm ?

AriThmetiCs 29 Ağustos 2009 01:25

Alıntı:

yılmaZ.. adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1428324)
merhaba arkadaşlar benim şöyle bişr sorunum var ve aranızda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olmanızı dilerim ben kendime facede fan sitesi açmıştım sonra yanlışlıkla hayran oldn çıktım tekrar girdğimde hiç bir şekilde işlem yapamadım fan sitemde tekrar işlem yapmam yada oradan nasıl işlem yapabilirim face normal sayfamı kullanabiliyorum ama ondan açmış oldğum fan sitemi kullanmıyorum ne yapmam gerek tekrar kullanabilmem için

Fan sitenizden ayrıldıktan sonra kurucu olduğunuz siteye tekrar girdiğinizde yetkiniz kalmaz ve bunu alabilmeniz mümkün değildir.. başka bir görevli arkadaşlarınızın size teyki vermesi gerekiyor..

Alıntı:

Muhtacc adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1467332)
arkadaşlar 2 gün önce facebook hesabım sebebinin anlayamadım bi şekilde kapatıldı tekrardan nasıl açabilirm ?

Facebook kullanıcı profillerini sebep belirtmeden silme hakkına sahiptir, kişi silme olayı yüksek bir yüzdeyle ya video çokluğundan kaynaklanıyor, kapatılan profilini almanız mümkün değildir face_ yetkilileri mesajlarınızı dikkate almıyorlar, yeni bir profil oluşturmanız en sağlıklısı..

Rower 29 Ağustos 2009 02:07

Alıntı:

Muhtacc adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1467332)

Merhaba
Benimde facebook hesabım sebebini bilmediğim bir neden den dolayı kapatılmıştı. Bu sorunu mail göndererek tekrar hesabımın açılmasını talep etmiştim ve açtılar sizde bir deneyin isterseniz.

Sitedeki hesabım kapatıldı.
Lütfen kapatılmış olan hesabınızla ilişkilendirilmiş e-posta adresinden sorununuzun kısa bir özeti ile disabled@facebook.com adresine bir e-posta gönderin.

Misafir 31 Ağustos 2009 00:32

Facebookta dondurulan hesap nasıl aktif edilir?

facebookta hesabımı dondurmuştum ama şuan kullanıorum çevrimiçi olamıyorum ne yapmam gerekior

fadedliver 31 Ağustos 2009 00:38

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1469794)
facebookta hesabımı dondurmuştum ama şuan kullanıorum çevrimiçi olamıyorum ne yapmam gerekior

Tekrar giriş yapmayı deneyin. Hata mesajı verip açılmayacaktır. Mail adresinize bir mail gönderilecek ve bu maildeki link tıklanarak hesabınız yine aktif hale gelecektir.

Misafir 31 Ağustos 2009 00:44

face sayfama giriş yapabiliorum ama arkadaşlarım çevrimiçi olduğumu göremiyorlar sohbet sayfasında çevrimdışıol yazısı var ve çevrimiçi ol kesinlikle çıkmıor çevrimiçi nasıl görünürüm???

Misafir 9 Eylül 2009 14:11

face adresim çevrimdışı görünüyone yapabilirim

Saat: 18:54
Sayfa 1 / 5

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık