MsXLabs
Sayfa 1 / 5

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Gizli dosyaları göster seçeneği nasıl aktif edilir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/259730-gizli-dosyalari-goster-secenegi-nasil-aktif-edilir.html)

ASO83 21 Haziran 2009 01:51

diskimdeki gizli dosyalarımı acmak ıcın araclardan gizli dosyaları gösteri ayarlıyorum ama açılmıyor dosyalar gizli işaretinde kalıyor yardımcı olursanız sevinirim...

Hi-LaL 21 Haziran 2009 04:46

Tabii yanlış anlamadıysam "gizli klasörleri göster " dediğinizde o gizlediğiniz klasörü görebildiğinizi farzederek bu öneriyi yapıyorum...

Başka bir teknik sorundan kaynaklanıyor olabilir mi bilmiyorum ama gizli görünmesini istemediğiniz bir klasöre sağ tıklayıp "özellikler" den "gizli "seçeneğini inaktif hale getirebilirsiniz...Yani başındaki işareti kaldırdığınızda klasörünüz görünür hale gelecektir kalıcı olarak...İşiniz bittikten sonra da dilerseniz yeniden o seçeneği işaretleyerek gizleyebilirsiniz :)

KRALL 21 Haziran 2009 12:01

Bilgisayarım gir
Yukardan araçlar>Klasör Seçnekleri>Görünüm bölümüne gir
Gizli dosya ve Klasörleri Göster seçeneğini işaretle uygula ve tamam de gizli dosyaların gözkecektir
Eğer gözükmüyorsa bilgisayarına virüs girmiştir nasıl temizleneceğini araştırman gerekecek
Ama en iyisimi sen format at böle viruslerle uğraşması zor ve çok zaman alır :)

chixbe 29 Temmuz 2009 13:22

Peki Vista işletim sistemlerinde bu nasıl yapılır?

mehmetishakb 30 Temmuz 2009 10:02

Alıntı:

KRALL adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1426446)
Bilgisayarım gir
Gizli dosya ve Klasörleri Göster seçeneğini işaretle uygula ve tamam de gizli dosyaların gözkecektir
Eğer gözükmüyorsa bilgisayarına virüs girmiştir nasıl temizleneceğini araştırman gerekecek

Slm benim bilgisayarda klasör seçenekleri gözükmüyor geri dönüşüm kutusunu kardeşim yanlışlıkla silmiş onunla ilgili olabilir mi? gizli dosyaları nasıl gösterebilirim.

Misafir 3 Ekim 2009 18:20

evet ben yapıyorum olmuyor kesin virus var o virüsü silmem için ne yapmam gerekiyor

Misafir 7 Mart 2010 14:34

KRALL arkadaşımın dediğini yaptım oldu. TEŞEKKÜR EDERİM.

ozbyrak 1 Mayıs 2010 03:16

göster diyom göstermiyo :)

arkadaslar vista kullanıyorum gizli klasörleri göster'i işaretliyorum ama soradan tekrar kendine gösterme'yi işaretliyo ne yapabilrim.. birri yardım etsin yaa =))

Daisy-BT 1 Mayıs 2010 03:23

Alıntı:

ozbyrak adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1768220)
arkadaslar vista kullanıyorum gizli klasörleri göster'i işaretliyorum ama soradan tekrar kendine gösterme'yi işaretliyo ne yapabilrim.. birri yardım etsin yaa =))

Alttaki mesajları inceleyiniz:

Alıntı:

KRALL adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1426446)
Bilgisayarım gir

Başka bir teknik sorundan kaynaklanıyor olabilir mi bilmiyorum ama gizli görünmesini istemediğiniz bir klasöre sağ tıklayıp "özellikler" den "gizli "seçeneğini inaktif hale getirebilirsiniz...Yani başındaki işareti kaldırdığınızda klasörünüz görünür hale gelecektir kalıcı olarak...İşiniz bittikten sonra da dilerseniz yeniden o seçeneği işaretleyerek gizleyebilirsiniz

ozbyrak 1 Mayıs 2010 03:32

Alıntı:

Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1768222)
Alttaki mesajları inceleyiniz:

Başka bir teknik sorundan kaynaklanıyor olabilir mi bilmiyorum ama gizli görünmesini istemediğiniz bir klasöre sağ tıklayıp "özellikler" den "gizli "seçeneğini inaktif hale getirebilirsiniz...Yani başındaki işareti kaldırdığınızda klasörünüz görünür hale gelecektir kalıcı olarak...İşiniz bittikten sonra da dilerseniz yeniden o seçeneği işaretleyerek gizleyebilirsiniz

ya ben zaten girip gizli dosyaları göster yapıyorum ama çıkıp tekrar girdigimde yine kendi kendine gizli dosyaları göstermemeyi işaretlemiş. yani göster i işaretliyom ama pc pek takmııyor:)

Saat: 08:46
Sayfa 1 / 5

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık