MsXLabs
Sayfa 1 / 5

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Bilgisayarımda komutlar çalışmıyor ve internetten dosya indiremiyorum, çözümü nedir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/259949-bilgisayarimda-komutlar-calismiyor-ve-internetten-dosya-indiremiyorum-cozumu-nedir.html)

ASO83 22 Haziran 2009 19:18

merhaba pc normal çalışıyor ama başlat-çalıştır- çalıştır komutları çalışmıyor antivirüz kuramıyorum hata veriyor disk birleştir çalışmıyor hata veriyor exlorerdan programlar indiremiyorum birazda pc yavaş bunlar neden olur ve nasıl çözebilirim?

fadedliver 22 Haziran 2009 19:53

Alıntı:

ASO83 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1427394)
merhaba pc normal çalışıyor ama başlat-çalıştır- çalıştır komutları çalışmıyor antivirüz kuramıyorum hata veriyor disk birleştir çalışmıyor hata veriyor exlorerdan programlar indiremiyorum birazda pc yavaş bunlar neden olur ve nasıl çözebilirim?

IE 6'da :

1.Internet Explorer'ı başlatın.
2.Araçlar menüsünde Internet Seçenekleri'ni tıklatın.
3.Gelişmiş sekmesinde, Akıllı etiketleri etkinleştir onay kutusunu tıklatıp temizleyin.
4.Tamam'ı tıklatın ve sonra Internet Explorer'ı yeniden başlatın.

IE 7'de :
1.Internet Explorer'ı başlatın.
2.Araçlar menüsünde Internet Seçenekleri'ni tıklatın.
3.Gelişmiş sekmesinde, Kod hata ayıklamasını devre dışı bırak (diğer) ve kod hata ayıklamasını devre dışı bırak (internet explorer)onay kutularını tıklatıp temizleyin.
4.Tamam'ı tıklatın ve sonra Internet Explorer'ı yeniden başlatın.

İşlemi yaptıktan sonra virüs programı yükleyip bilgisayarınızı tarayın.

ayhannorgas 24 Haziran 2009 22:14

slm
internetten program indirmek istiyorum programı ındiri tıklıyorum program inmeye baslarken pc kapanıyor ve tekrar acılıyor ama program inmiyor

ozti 24 Haziran 2009 23:58

Alıntı:

ayhannorgas adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1429110)
slm
internetten program indirmek istiyorum programı ındiri tıklıyorum program inmeye baslarken pc kapanıyor ve tekrar acılıyor ama program inmiyor

Merhaba ,

Sorunun ile alakalı bir kaç fikrim var.Bilgisayarına virüs girmiş olabilir , pc'de virüs programın kurulu ve aktif durumda mı ? , yada kaç tane virüs programı var birden fazla mı çakışma yapıyor da olabilir ? . Download başlarken pc'nin yaptığı restart her download işleminde mi yapıyor yoksa sadece bir linktemi çünkü indirdiğin dosya'da virüs vs zararlı bir içerik barındıyor olabilir..

Sana önerim bu dediğim konuları dikkate alıp Bilgisayarım > Özellikler > Başlangıç ve Kurtarma - Ayarlar > Sistem Hatası Tabın'daki Otomatik Olarak Yeniden Başlat Onay Kutusundaki İşaretin Aktifliği'ni Kaldırman.

Daha sonra hata veren işlemi tekrar etmen yani download ettiğin linki tekrar dene muhtemelen sistem restart etmiycek ve sana bir hata kod'u vericek o zaman sorunu çözmemiza daha kolay olabilir..

Saygılar..

yusufak92 25 Haziran 2009 18:46

Alıntı:

ASO83 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1427394)

en iyisi format at

Misafir 20 Eylül 2009 02:21

sa arkadaşlar mrb ya bende dosya indiremiyorum eskiden indir derdim indircem yeri sorardı indirirdim şimdi dosyalara dowlant tıklayınca indircem yeri sormadan direk dosya yukleniyor diyo ama oda inmiyorr neden bole acaba?

yusufak92 20 Eylül 2009 10:44

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1496599)
sa arkadaşlar mrb ya bende dosya indiremiyorum eskiden indir derdim indircem yeri sorardı indirirdim şimdi dosyalara dowlant tıklayınca indircem yeri sormadan direk dosya yukleniyor diyo ama oda inmiyorr neden bole acaba?

arkadaşım belgelerim/indirilenler(veya download) içine kaydediyordur oraya bak

Misafir 24 Eylül 2009 16:58

Alıntı:

bilgisayarıma program indiremiyorum
mrb.benm pcye daha yeni format atıldı ama ben albüm ve çeşitli programlar indiremiorum.daha önce limewirey inidrmiştim ama oda çalışmıo napmam gerek.limewire programnı silmelimiyim.bana yardımcı olursanız evinirim.

Misafir 24 Eylül 2009 17:09

yha benim bilgisayarımda yüklemek istediğim şeyi indire tıklıyorum iniyor sonra masaüstüne bakıyorum ama kaydolmamış görünüyo ara dan pcyi tarıyorum yine olmuyo bi çözüm söylermisiniz

Misafir 26 Eylül 2009 20:18

Selam arkadaşlar.ya bana lutfen ayrdım edın kafayı yiyecem:S benm pcye program ındırmek ıstıyorum downloada basar basmaz şu sayfa çıkıyo yukardakı arkadaşlın dedıklerınıde yaptım hiçbirşey deişmedi.pcme program inmiyor.
pcyı yenı açtımda msn.... ve bi kaç program daha hata gonder dıe hemen bı pencere açılıyo.:S
ve webcamı normalde kullanabılıyorum msnde açılmıyo.düzeltmek için msndeki araçlara tıkaldım ses ve vıdeoyu kur dedım ondada hata verdı ne yapsam hata verıyo bana ayrdımcı olursanız walla mınnettar kalacam:) bu arada yenı format atmıştım pcye.formattan sonra böyle oldu.

Saat: 22:18
Sayfa 1 / 5

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık