MsXLabs
Sayfa 1 / 4

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Ekran kartı nasıl yüklenir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/269841-ekran-karti-nasil-yuklenir.html)

mltm_kzlrmk 11 Eylül 2009 23:37

VGA driver asus V624 ekran kartını nasıl yükeyebilirim? cd yi yükledim ama bilgisayara nasıl yüklerim onu bilemedim sanırım nvidia dosyasını bulmam gerekiyor ama yapamadım.ayrıca dün de sordum hiç cvp vermediniz yakın zamanda sorduum hiçbir soruya cvp alamıyorum

Rower 12 Eylül 2009 03:17

Alıntı:

mltm_kzlrmk adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1486089)
VGA driver asus V624 ekran kartını nasıl yükeyebilirim? cd yi yükledim ama bilgisayara nasıl yüklerim onu bilemedim sanırım nvidia dosyasını bulmam gerekiyor ama yapamadım.ayrıca dün de sordum hiç cvp vermediniz yakın zamanda sorduum hiçbir soruya cvp alamıyorum

Ekran kartınızın CD'si varsa bişey yapmanıza gerek yok zaten kurulumu otomatik olarak yapacaktır.
CD'yi taktığınızda kurulum dosyasına tıklayıp sıradan bir oyun kurar gibi kurun.
Kurulum bittiğinde Pc yeniden başlatarak ekran kartınızı tanıtmış olacaksınız.

Ekran kartınızın kurulum CD'si yoksa
buradan Modelini seçip indirip kurunuz.

Misafir 1 Ekim 2009 18:48

512 MB PCX G100 PALIT EKRAN KARTIM TAR TANIMLAMASINI YAPAMAMIYORUM CD VAR AMA YİNE OLMUYO (WİNDOWS VİSTA HOME BASIC ) YARDIM CI OLURSANIZ SEVİNİRİM...

Misafir 30 Ocak 2010 22:14

bilgisayarıma format attım,tanıtım cd.den kurdum ,fakat ekran dalgalı oldu,ltf.sebebi ve ne yapabilirim

Misafir 5 Haziran 2010 12:43

Ya ßen ATI programını indirdim kac kere kurarken hata veriyor .S kurulum varolan donanımınız veya işletim ilgili sorunlar fln diyor ya Yardım Edin.d Lütfen 1 aydır ßişiy yapamıyorum ßilgisayarda Markası Asus EAH3450

DiSs-eR 5 Haziran 2010 13:06

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1786320)
Ya ßen ATI programını indirdim kac kere kurarken hata veriyor .S kurulum varolan donanımınız veya işletim ilgili sorunlar fln diyor ya Yardım Edin.d Lütfen 1 aydır ßişiy yapamıyorum ßilgisayarda Markası Asus EAH3450

Asus 3450 32 bit İşletim Sistemi İÇin Download

Asus 3450 64 Bit İşletim Sistemi İçin Driver İndir Kolay Gelsin.

Misafir 9 Aralık 2010 17:53

Beyler benim Bir sorunum war eğer araşıtırıp bulup buraya yazarsanız çok sevinirim sorunum : Bazı Oyunları Desteklemiyor + Bazı Oyunları açmıyor mesale Haulin gibi ekran kartımın markası asus p4v8bx-x bulursanız ç0o0ok sevinirim :)

Misafir 20 Şubat 2011 15:18

arkadaşlar SyncMaster 793df ekran kartını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

warlic 6 Mart 2011 19:31

bios'dan Ekran Kartı Ramı Yükseltme?

2 haftalık yeni bir Dell markalı Laptop'um var.Hediye geldi.RAM 2 gb falan fakat ekran kartı Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family 32 mb di.Dün driverları güncelledim 64 mb e çıkmış.Acaba bunu 128 mb yapabilir miyim?Bios'dan nasıl yükseltebilirim?:)

Misafir 11 Nisan 2011 14:45

Ekran kartım var cdside var cd yi kurdum hala oyun açılmıyor ne yapmalıyım

Saat: 08:32
Sayfa 1 / 4

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık