MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Ayak altında çıkan yaraların tedavisi nedir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/270680-ayak-altinda-cikan-yaralarin-tedavisi-nedir.html)

Misafir 18 Eylül 2009 16:41

meraba benım ayagımın altında pütür pütür yaralar cıktı.bu yaralarin uclarinda göz göz şeyler var.mantara benziyor ama mantar değil.sızlıyor ve acıyor.buna bildiginiz bir ilaç veya bi doğal yöntem varmı acaba ?

ICE-MAN 18 Eylül 2009 20:07

Bunun için doktora başvurmayı denedinizmi.?
Denemediyseniz bir an önce bir doktora baş vurun..

Sağlıklı günler

Misafir 18 Kasım 2009 21:17

merhaba senın bu yazını okudum ve aynı sorun bendede var sorunu buldun mu ???nasıl geçiyor ???

Daisy-BT 18 Kasım 2009 21:55

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1571744)
merhaba senın bu yazını okudum ve aynı sorun bendede var sorunu buldun mu ???nasıl geçiyor ???

Ayak altında çıkan yaralar ancak bir doktor tedavisiyle çözümlenebilir. Basit bir yara da olabilir, tedavisi zor bir yara da. En kısa zamanda bir sağlık kuruluşuna başvurun. Geçmiş olsun.

Misafir 18 Mart 2011 17:50

ben doktora gittım on beş gün içiçde de gecer ddedi doktora gidin

Misafir 24 Temmuz 2011 19:18

lütfen yardım edebilir misiniz acaba

babamın ayağı 1-2 sene önce yara olmuştu doktora götürdük ameliyat dediler.ameliyatta ayak serçe parmağının kemiğinden küçük bir parça kemik aldılar geçen gün yine yara oldu eskiden kalan kremleri sürdük bu gün denize girmek için sokakta çıplak ayakla 200-300 metre yürüdü ancak yürüdüğü taşların üstü çok sıcaktı. ayaklaranın altının derisi soyulmuş. kocaman yaralar oluşmuş . birde hastaneye gitmiyor ne yapmalıyız bana yardım edebilir misiniz

Misafir 5 Ağustos 2011 15:00

Aynı sorun bende de var yaraların uçlarında göz gibi şeyler var 3-4 derken 20-21 tane oldu artıyor git gide. Doktora da gitmedim hala.

DERUNİ 5 Ağustos 2011 15:10

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2137207)
Aynı sorun bende de var yaraların uçlarında göz gibi şeyler var 3-4 derken 20-21 tane oldu artıyor git gide. Doktora da gitmedim hala.

Sorunuznuzla ilgili en sağlılı çözüm merkezi en kısa sürede Doktura gitmenizdir geçmiş olsun

Misafir 31 Mart 2012 12:48

arkadaşlar aynı sorun bndede vardı yaklaşık 2-3 sene önce vardı ayağimın altında küçük yuvalk bir şey vardı biraz acıyordu önemsemedim hiç ama snra 4-5 ay snra fıstık buyuklunde oldu ve çoğaldı bnde onları ayağimdan kestim sosyal aktivite yapamıyordum kesiyor ve rahatlıyordum ama çoğalınca koşamıyor yüreyemiyor suzlıyordu yaram snra çok acımaya basladı artık ağlıyordum yeter artık ameliyat oluyum bare diyordum snra doktara gittik ve TEDAVİSİ gaz tedavisi olabileceğni söledi sonra yaramın olduğu yerlere gaz tedavisinmi uyguladılar ve geçti allaha şkr bida olmadı 2_3 gaz tedavisi olmkak için gittim. şimdi annemin ayağinda var ve o buyumdn tedavı olack inş.

Misafir 7 Aralık 2012 10:04

benim ayağımın baş parmak ucunda bir şey çıktı .yürürken acıyor.ne önerirsiniz

Saat: 00:05
Sayfa 1 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık