MsXLabs
Sayfa 1 / 3

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   MSN Gelen Kutusunu Firefox'la Açmak (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/27689-msn-gelen-kutusunu-firefoxla-acmak.html)

DuLLSoN 2 Haziran 2007 17:53

Stuffplug'ın güncel versiyonunda böyle bir özellik varmış sanırım ama bilgisayarımda çok fazla msn eklentisi var, yeni stuffplug ın da eskisi kadar yararlı olduğu söylenemez yani gereksiz gördüğüm için kurmadım, msn mailbox ı firefoxla açmanın alternatif bir yolu varmı?

hellboy726 2 Haziran 2007 18:29

Firefox>araçlar bölümünden varsayılan tarayıcıyı Firefox 'olarak ayarlayın.

DuLLSoN 2 Haziran 2007 18:35

Alıntı:

hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 503990)

Firefox zaten varsayılan tarayıcı olarak seçili

miss_baskent76 10 Temmuz 2007 21:57

Alıntı:

hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 503990)

Evet benimkide zaten firefox ama biturlu hotmail hesabimi firefox ile açamiyorum :*(
yardim edin rkadaslar :*(:*(:*(

NeutralizeR 11 Temmuz 2007 22:31

Alıntı:

DuLLSoN adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 503906)
Stuffplug'ın güncel versiyonunda böyle bir özellik varmış sanırım ama bilgisayarımda çok fazla msn eklentisi var, yeni stuffplug ın da eskisi kadar yararlı olduğu söylenemez yani gereksiz gördüğüm için kurmadım, msn mailbox ı firefoxla açmanın alternatif bir yolu varmı?

StuffPlug 3'ü yüklemenizde bir sakınca yok, istemediğiniz özelliklerini devre dışı bırakabilirsiniz.

StuffPlug 3 BETA (Windows Live Messenger uyumlu)

Kurduktan sonra StuffPlug 3 > Ayarlar > Genel > "Tüm URL'leri varsayılan tarayıcıda aç" seçeneğini işaretleyin.

tonic 11 Temmuz 2007 22:59

Stuffplug'dan başka bir şekilde henüz mümkün değil diye biliyorum bu. Ben de baya bir araştırmıştım...

miss_baskent76 11 Temmuz 2007 23:51

Alıntı:

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 570074)
StuffPlug 3'ü yüklemenizde bir sakınca yok, istemediğiniz özelliklerini devre dışı bırakabilirsiniz.

Kurduktan sonra StuffPlug 3 > Ayarlar > Genel > "Tüm URL'leri varsayılan tarayıcıda aç" seçeneğini işaretleyin.

çok tesekkurler, gercekten isime yaradi,cunku benim IE çalismiyordu ve firefox kullanyordum; emegine saglik,ilgilendigin için, cok tskler

Alıntı:

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 570074)

Arkadasim cok saol oldu ama bir sorunum var,programi yukledim ve inglizce,ben fransizca kullanmak istiyorum,bunun için extra laguages bolumunden fransizcayi isaretledim ama herdefasinda otomatik olarak inglizce yukleniyor bu program! peki nasil fransizcaya alabilirim bir fikrin varmi :S zahmet olmazsa:^) ?
tekrar tesekkurler

NeutralizeR 12 Temmuz 2007 01:01

Alıntı:

miss_baskent76 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 570141)
çok tesekkurler, gercekten isime yaradi,cunku benim IE çalismiyordu ve firefox kullanyordum; emegine saglik,ilgilendigin için, cok tskler

Arkadasim cok saol oldu ama bir sorunum var,programi yukledim ve inglizce,ben fransizca kullanmak istiyorum,bunun için extra laguages bolumunden fransizcayi isaretledim ama herdefasinda otomatik olarak inglizce yukleniyor bu program! peki nasil fransizcaya alabilirim bir fikrin varmi :S zahmet olmazsa:^) ?
tekrar tesekkurler

Dil seçimini yaptıktan sonra bir kez oturumunuzu kapatıp yeniden açınız. Doğrudan Windows Live Messenger'dan "Çıkış" yapmayınız.

myefsane 14 Haziran 2009 18:12

Yokmu bunun çaresi arkadaşlar? stuff dan başka :(

NeutralizeR 14 Haziran 2009 18:15

Alıntı:

myefsane adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1421730)
Yokmu bunun çaresi arkadaşlar? stuff dan başka :(

Windows Live Messenger 2009 kullanıyorsanız ve varsayılan tarayıcınız Firefox ise, gelen kutunuza tıkladığınız zaman Firefox'ta açılması gerekir.

Saat: 23:09
Sayfa 1 / 3

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık