MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Tükenen enerji kaynakları nedir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/283692-tukenen-enerji-kaynaklari-nedir.html)

Misafir 23 Kasım 2009 19:15

Sa benim de ödev ama nasıl bulcagımı bilmiyorum bilenler yazsın ödev de şu 1 tanesini buldum ama digerini bulmadım tükenir enerji kaynakları ile yenilenen enerji kaynaklarını arastırınız yenilnebilri buldum ama tükenir enerjiyi bulamadım bulan varsa söylesin ben izmir bornova naldöken de oturuyorum

ThinkerBeLL 29 Kasım 2009 10:43

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1577399)
Sa benim de ödev ama nasıl bulcagımı bilmiyorum bilenler yazsın ödev de şu 1 tanesini buldum ama digerini bulmadım tükenir enerji kaynakları ile yenilenen enerji kaynaklarını arastırınız yenilnebilri buldum ama tükenir enerjiyi bulamadım bulan varsa söylesin ben izmir bornova naldöken de oturuyorum

Meydana gelişleri itibarıyla yenilenmeleri çok uzun bir süre aldığından, yenilenmeyen enerji kaynakları olarak da adlandırılırlar. Bunlar Petrol, kömür ve doğalgaz olan en temel enerji kaynaklarıdır. Gelecek 100 yıl içinde yenilenemez enerji kaynakları olan kömür, petrol ve doğalgazın tükeneceği öngörülmektedir.

Misafir 9 Şubat 2010 19:48

Alıntı:

tukenen enerji kaynaklari nelerdir

tükenen enerji kaynakları

_KleopatrA_ 9 Şubat 2010 19:52

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1686430)
tükenen enerji kaynakları

Meydana gelişleri itibarıyla yenilenmeleri çok uzun bir süre aldığından, yenilenmeyen enerji kaynakları olarak da adlandırılırlar. Bunlar Petrol, kömür ve doğalgaz olan en temel enerji kaynaklarıdır. Gelecek 100 yıl içinde yenilenemez enerji kaynakları olan kömür, petrol ve doğalgazın tükeneceği öngörülmektedir.

Misafir 22 Mart 2010 19:54

Bunu Buldumm..!

Misafir 23 Mart 2010 20:05

tükenebilir enerji kaynakları hakkında geniş bilgi

_KleopatrA_ 23 Mart 2010 20:11

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1737404)
tükenebilir enerji kaynakları hakkında geniş bilgi

Misafir 17 Nisan 2010 17:23

petrol doğal gaz kömür uranyum linyit

Misafir 31 Ekim 2010 22:22

bna göre elektirik olması lazım

Daisy-BT 31 Ekim 2010 22:28

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1854016)
bna göre elektirik olması lazım

.
Alıntı:

ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1582149)

Saat: 07:50
Sayfa 1 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık