MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Mozilla firefox ile Msxlabs'ta paylaşım yapamıyorum, sebebi ve çözümü nedir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/440275-mozilla-firefox-ile-msxlabsta-paylasim-yapamiyorum-sebebi-ve-cozumu-nedir.html)

KAPTAN 19 Aralık 2012 15:24

Mozilla firefox ile Msxlabs'ta paylaşım yapamıyorum, sebebi ve çözümü nedir?

Merhaba sayın admin ve yönetici arkadaşlar

Benim bir sorunum var ?

web tarayıcısı mozilla firefox ile msxlabs 'ta paylaşım yapmam olanaksız çok yavaş sebebi nedir ?

teşekkür ederim saygılar...(Y)

hrkN 19 Aralık 2012 16:04

Merhaba,tarayınızın çerezlerini ve geçmişini silip tekrar deneyin. Bir faydası olmuyorsa programı kaldırıp tekrardan kurun öyle deneyin.

_GüzelikMeleği_ 19 Aralık 2012 18:46

Çerezler silinmiş olabilir bunun için içindeki cipi takabirsin.Leptobsa arkasındaki hafızayı çıkar tak basit.

OneDirection 19 Aralık 2012 19:52

Benim tarayıcım Google chrome. Çok hızlı bir tarayıcı. Sende Google Chrome'yi indir. Onu kullan. Bu kadar basit :)

KAPTAN 22 Aralık 2012 01:29

Alıntı:

HüR-KaN adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2550759)
Merhaba,tarayınızın çerezlerini ve geçmişini silip tekrar deneyin. Bir faydası olmuyorsa programı kaldırıp tekrardan kurun öyle deneyin.

bu tür yolların hepsini denedim , birtek operada sorun çıkarmıyor fakat belirli bir süre geçince aynı sorun operada da oluyor , Mozillla o kadar yavaşki tek link tıklamada bir 10 dk bekletiyor , üstelik mozilla yı ayarlardan hızlandırdım ne yaptıysam faydası olmadı. :)

hrkN 22 Aralık 2012 02:04

Alıntı:

KAPTAN adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2552906)
bu tür yolların hepsini denedim , birtek operada sorun çıkarmıyor fakat belirli bir süre geçince aynı sorun operada da oluyor , Mozillla o kadar yavaşki tek link tıklamada bir 10 dk bekletiyor , üstelik mozilla yı ayarlardan hızlandırdım ne yaptıysam faydası olmadı. :)

Tarayıcılarınıza veya bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir. Çerezleri ve geçmişi sık sık temizlemenizi öneriyorum. Eğer aynı sorunu başka tarayıcıda da yaşıyorsanız sıkıntı var demektir.

Yıllardan beri firefox kullanıcısıyım pek bir sorun ile karşılaşmadım diyebilirim.
Fasterfox diye bir eklenti var istersen bunu kullanabilirsin katkı sağlarmı muamma.
Eklentileriniz çok olabilir gereksiz eklentileri kaldırmanızı öneriyorum kullanmadıklarınız ve işe yaramayanları.
CCleaner adlı program ile derinden temizlik yapabilirsiniz.
C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox > Taratmanızı öneriyorum.
Updater ile güncellemeyi deneyin faydası olabilir.

Alıntı:

Firefox'un daha hizli acilmasini istiyorsaniz kisa yol kismina
"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" /prefetch:1
yazınız.

Şöyle yapın firefox kısayolun üzerinde sağ tuş yapın özelliklere girin..
Hedef yazan kısımda zaten "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" yazıyor olacak bunun en sonuna bir boşluk verin ve /prefetch:1 ekleyip kayıt edin..

+ olarak internetiniz hızı nedir ? Bu dediklerimin bir sonucu yoksa büyük olasılıkla internet hızınızdan kaynaklanıyordur.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.. :wiggle:

KAPTAN 22 Aralık 2012 02:21

Deneyince yazarım. :)

Saat: 17:21

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık