MsXLabs
Sayfa 1 / 55

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - Windows Live Messenger (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/4414-coklu-oturum-coklu-oturum-acma-windows-live-messenger.html)

NeutralizeR 21 Mart 2006 12:31

1 ek
Bu Çoklu Oturum Açma Yaması; Windows Live Messenger 8.0, 8.1, 8.5, 9.0 sürümleri ile uyumludur.

Windows Live Messenger için çoklu oturum açmaya ve reklamları kaldırmaya olanak tanıyan yama
(Bu yamayı yalnızca Çoklu Oturum Açma özelliğini aktif etmek için kullanmanızı tavsiye ederiz; Mess Patch, A-Patch ya da diğer popüler eklentiler reklamların gizlenmesi konusunda daha fazla özellik sunmaktadırlar). Özellikleri ve kullanımı MSN Messenger sürümü ile aynı. Uygulaması çok basit. Yamayı indirin, zip dosyasından çıkarın, Windows Live Messenger'ı tamamen kapatın (Saatin yanındaki sembolüne sağ tıklayın ardından "Çıkış"), yamayı çalıştırın, çoklu oturum açmaya izin verin, reklamları gizleyin ve "Uygula" tuşuna tıklayın. Değişiklikleri geri almak için Windows Live Messenger'ı kapatın, yamayı çalıştırın, "Geri Al" tuşuna tıklayın. (WLMUniversalPatcherPlusPlus.exe - WLM Universal Patcher)

NeutralizeR 2 Nisan 2006 03:58

Çoklu Oturum Açma

Alıntı:

yavuz112 adlı kullanıcıdan alıntı
selam, ya ben bu programi nasil indirecegimi bilmiyorum. ( coklu msn acma yamasi.)

İlk mesajda "Eklenmiş dosyalar" tablosu içinde indirme bağlantısı mevcuttur.

deram.boy 15 Nisan 2006 00:09

Çoklu Oturum Açma

ya ben bu msn 8.0 beta yı yükledim ama çoklu açma yaması çalışmıyo
WLM_UNİVERSAL_PATCHER_06b.exe bileşenin konumu bulunamıyorr diyo
bana yardım edin ne yapabilirim

kadir03kadir 3 Mayıs 2006 15:16

Çoklu Oturum Açma

Alıntı:

baha adlı kullanıcıdan alıntı
aynı anda msn 7.5 ve msn 8 açmak için bir yama varmı neler yapmamız gerekiyor
tşkler.

dostum forumu incelersen msn ile ilgili bircok programin ve yamalarin mevcut oldugunu görürsen :smiley32:

NeutralizeR 5 Mayıs 2006 00:16

Çoklu Oturum Açma

Yama sürümü WLM Universal Patcher++ v0.8 beta olarak güncellenmiştir. Windows Live Messenger 8.0.0689.00_Branches ile uyumludur.

NeutralizeR 5 Mayıs 2006 20:24

Çoklu Oturum Açma

Alıntı:

AsKaLaN adlı kullanıcıdan alıntı
kardeş bende betanın son sürümü var ona uymuyor şole diyor
Yama Başarı ile uygulandı fakat aşagıdaki hatalar oluştu diyor
Yama uygulanmadı 'çoklu oturum açma'(patterns not found) bole diyor kardeş ya yardım ederseniz sevinirim yinede saolun emege saygı

Modifiye edilmemiş Windows Live Messenger'a uygulamanız gerekiyor yamayı. Alternatif olarak A-Patch Windows Live Messenger yamasını da kullanabilirsiniz.

NeutralizeR 6 Mayıs 2006 22:32

Alıntı:

**Discordia** adlı kullanıcıdan alıntı
ya gerçekten süper bi site olmuş hepinize teşşk ederim :) ben çoklu oturumu açmaya çalışıorum ama benim msn kapalıyken bile yamayı kurmadan önce msni kapatın dio ama zaten ben onu msn kapalıyken çalıştırmaya çalışıorum zaten :( naapcam ben yaa. önceden oluoduu ama hotmail ekibinden gelen msn kapasitesini yükseltin die bişe geldi onu yükledikten soora hiçbi yamayı kabul etmio :( şimdide windows live messenger ı yükledim ama hala yapamıoruum :( ne yapmam gerekio beniiimmm :*(

Bu mesaj Messenger'ı tam olarak kapatmaktan neyi kastettiğimizi anlamanıza yardımcı olacaktır:
https://www.msxlabs.org/forum/4665-mesaj2.html

clubber 17 Mayıs 2006 13:04

slm ben çoklu msn programıyla plus indirdim ama bende parola istiyo oraya ne yazmam gerekiyo paraola ne?

kompetankedi 21 Mayıs 2006 17:34

Alıntı:

gamzennur adlı kullanıcıdan alıntı
merhaba çoklu msn yi açtım kapadıgımda tekli açılıyor anlamadım kurarken şifre istiyor denedigim şifreleri kabul etmiyor ne yapayım:(

Değerli üyemiz:
Sorununuz hakkında daha detaylı bilgi verirseniz, sorun kaynağı için size yardımcı olabilelim.

İşletim sistemi, versiyonlar ve kurma aşalarında izlediğiniz yol....

NeutralizeR 1 Haziran 2006 01:45

Alıntı:

merall adlı kullanıcıdan alıntı
ya cok enteresan birsey var burda, simdi live diyosunuz ama koydunuz dosyada 7 ve 7.5 diye geciyor, ya biz live messenger 8.0 icin coklu oturum acma yama istiyoruz daha öncede cok kez yukarda belirtilmis zaten

Siz indirmek için yanlış bağlantıya tıkladınız sanırım. Konu adı Windows Live Messenger Çoklu Oturum Açma Yaması, ilk mesajın sonunda verdiğim konu bağlantısı ise takıldığınız bir yer olursa o konuda önceden tartışılan mesajları incelemeniz içindi. O bağlantının hemen altında da ZIP eki var, ona tıklayıp indireceksiniz yamayı.

Saat: 12:52
Sayfa 1 / 55

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık