MsXLabs
Sayfa 1 / 536

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Site ve Forum Hakkında (https://www.msxlabs.org/forum/site-ve-forum-hakkinda/)
-   -   MsXLabs´la Nasıl Tanıştınız? (https://www.msxlabs.org/forum/site-ve-forum-hakkinda/4785-msxlabs-la-nasil-tanistiniz.html)

kompetankedi 11 Ekim 2005 19:39

2 ek
Merhaba,

MsXLabs® - Mavi Karanlık®´a hoş geldiniz!

Sitemize kayıt olmak için ayırdığınız zamandan dolayı teşekkür ederiz. Umarız bizimle birlikte olduğunuz zamanlarda iyi vakit geçirebilirsiniz.

Bilgisayarınızın masaüstü için bu tarz bir duvar kağıdı ister misiniz?
msx-night-elf-wallpaper.png (1920x1080)
Alıntıdaki Ek 69123

Bu da aynı duvar kağıdının akıllı telefon versiyonu:
msx-night-elf-wallpaper-mobile.png (852x1608)
Alıntıdaki Ek 69124

Sitemize kayıt olmak için ayırdığınız zamandan dolayı teşekkür ederiz. Umarız bizimle birlikte olduğunuz zamanlarda iyi vakit geçirebilirsiniz.

Kendinizi kısaca tanıtıp, sitemizi nasıl bulduğunuzu belirtirseniz, bu bizi çok mutlu eder.
Etrafta sizi sıkça görebilmek dileğiyle...

Saygılar,
MsXLabs® - Mavi Karanlık® Ekibi
@Facebook
@Twitter

ThinkerBeLL 11 Ekim 2005 19:47

Merhaba ben kısaca Think,
MsX maceram uzun biraz ama kısa keseyim; MsX'i aslında ben bulmamıştım, o beni buluverdi işte; sıcak bir temmuz gecesi, bundan yaklaşık 3 yıl önce..
Ve buluştuğumuz o günden bu yana beraberiz..
Belki alışkanlık, belki tutku, belki de kimilerinin bana birkaç kere dediği gibi, MsX benim hayatımın vazgeçilmezi.. Hayatımda ve hep olması, arzularımdan biri..
Mükemmelliğin içinde mükemmelikle alay etmek gibi bir duygu MsX'te olmak..
Neyse, zamanla anlarsınız demeye çalıştıklarımı..

Misafir 11 Ekim 2005 19:53

Normal Bi Şekilde Projeleri Öğrendim Fikirleri Öğrendim Aslında Aile İçindenmiş İlk Başlarda Sarmadı Ama Yat Kalk Bi Yatak Hazırladılar Burda Bi Daha Ayrılmadım.. :) Bilirim Bilirim Daha Buranın Kuru Toprak Olduğunu Eke Biçe Böyle Oldu İlte Bekçi Olduk Bizde İş Arıyodum iş Verenlerim Saolsun :D

crazy-girl 11 Ekim 2005 19:55

harika bi sie bu siteyi ben bulmadım takıldığım sitede bir arkm önerdi we grdm (istemeden)ama snra aşik oldm resmen hele şu an ki hali müthişşşş

KRALL 11 Ekim 2005 20:06

Her şey 2004 un sonlarında başlamıştı (galiba)

MsXLaBs ı bana kimse tavsiye etmedi msn messenger için farklılıklar ararken karşıma çıktı siteye ilk girdiğimde msn için acayip özellikler vardı forum sayfasına ziyaret bile etmemiştim msn için eklentileri indirip duruyodum tabi görünümünün beni etkilediğini söylemek istiyorum sonra forum sayfasına girdim ben msn için eklentileri nasıl kullanacağımı falan anlatan yazılar site içi oyunlar (Alttaki kişi gibi) neyse kısa kesiyim site hoşuma gitti birde baktımda girmeden duramaz olmuşum
yani sagopa kajmerin 56 denklemli intro rapının başı gibi :DDD

Misafir 12 Ekim 2005 18:26

resim arıyordum o sırada buldum msxlabs'ı. o günden sonra sürekli burdayım bundan sonrada sürekli burda olacakmışım gibi görünüyor. (A) (A) (A)

NeutralizeR 12 Ekim 2005 18:48

Google :noangel:

caglayannet 12 Ekim 2005 18:51

süperrrrrrrrrrrrrrrrrr

ben buraya tesadüf eseri google da buldum üye oldum o günden beri vazgecilmezimden biri oldu cıktı.........
değişen yüzü tekrar beraber olmaktan mutluyum..........:D :D :D

coolparish 13 Ekim 2005 23:46

herşeyin eniyisi ilk yapılandır..bu anlamda eski görünüm ve dizayn daha güzeldi...(benim düşüncem)
emeğe herzaman :bow: :bow: :bow:

coolparish 14 Ekim 2005 01:06

çok iyi olur içimiz ısınır..

Saat: 14:12
Sayfa 1 / 536

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık