Arama

The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2009       Mesaj #28
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben şuan askerdeyim 4 yıllık sevgilim vardı biz ayrıldık 25 gün önce bana diyoki bensana döncem zamanı biliyom ünüversiteye hazırlanıyo napa bilirim bana yardımcı olursanız sevinirim şafakta 12

Bu durumun altında öss'nin yatıp yatmadığından emin olmak gerekirMsn Happy Tek nedeni sınavsa bekle derim ama eğer başka konular varsa yol al yavaştanMsn Wink

Alıntı

bni sewdigini soyledi iliskimiz wardi ben ona inaniyordum oysa o ne yapti sadece beni denemek icin bi kis arkadasina demis ki git ona benimle beraber oldugunu soyle sadece deneme anlamli oda bana soledi cildirdim o an ona sordum ewet dedi oysa bu sadece bi oyunmus bende ne yaptim facebooka resimleri koydum onun en sinir oldugu seyi yaptim oda bana tel acarak seni denedim ama sen hemen fb resimleri koydun beni kaybetin dedi ya seweninsan sewdigini dener mi simdi ozurdiledim yalvardim donmuyo napicam ..................

peki sence niçin bunu yaptı ? bunu hiç düşündün mü ? bence senin ona ne kadar güvendiğini anlamaya çalışıyordur.yani sevginiz için birbirinize karşı olan güvenin sınavını yapmış ve anlaşılan sen geçememişsin .. seven insan sevdiğini denemez ilişkileri için gerekli olan ihtiyaçları sınav şeklinde ölçmek için sunar..

Alıntı

eski sevgilim bni aldattı ve ayrıldık. smdi hala o kızla birlikte ama bnde gitgide hırsa donustu ve onu geri almak istiorum ne yapablrm?

aldattıysa zaten hiç sevmemiş demektir. hele hala o kızla beraberse denilecek bişey yok bence. hırsla birşeyi çözemezsin. bırak giden gitsin. Msn Happy

Alıntı

bu nasıl ola bilir ben onu seviyoken o başksıyla çıkıyor Msn SadMsn Sad

senin onu sevdiğini bile bile başkasıyla beraberse yapabilecek birşey yok. ama eğer senin onu sevdiğini henüz bilmiyorsa söylemeyi dene belkide asıl istediği sensindir.

Alıntı

sevgilimi kaybetmemin sebebi bendim o bana 2 defa çıkma teklif etti ben 1. sinde kabul ettim ama olmadı ve ben ondan ayrıldım tekrar çıkma teklif etti beni sevdiğini söyledi ama ben kabül etmedim çok aptalım çok onun beni hala sevdiğini hissediyorum bakışlarından anlaşılıyor ama o burda değil 2 yada 3 haftada bir görüyorum onu geri kazanmak için neyapmalıyım (aptal aşık merve)

Sabırlı olun ve sessizce bekleyin eğer gerçekten seviyorsa peşinizi bırakmıyacaktır tekrardan gelecektir size Msn Happy

Alıntı

çok kötü,çok ağır... dayanamıyorum onsuzluğa,sewdiğini söylüyo ama kafa yapısı yüzünden bitirdi bu ilişkiyi,birbirimizi çook sewiyoruz bundan eminim.. sadece bi kaç erkekle aynı ortamda buunduğum için kendine yediremediğini söylüyo.sewgim we sana karsı olan isteğim ilişkmizin dewamı için yeterli ama gelecegimiz olamaz,ben aklımdaki bu kuskuyla yasayamam diyo.nikah masasından döner bu ilşki diyo. ger gelirmi bi gün,dönermi bana.. bu dewrde ondan baskasına güwenemem we onu eminim ki unutamam.bugün ayrılığımızın 2. günü.yemiyorum içmiyorum.duwarlar üstüme üstüme geliyo aklımı oynatmak üzereyim. nolur bi cewap werin nolur gercek bi şekilde yardım edin banaMsn Sad yaş:21

Kafa yapısını değiştirmen mümkün değil. Ondan değişmesini bekleyemezsin. Ya herşeye göz yumup onun her istediğini yapacaksın, ya da ilişkiniz gerçekten bitecek.

Alıntı
çok üzgün adlı kullanıcıdan alıntı

evet arkadşalar bende çıkıyordum ama son zamanlarda benden soğumaya başladı ve ayrıldı çok üzüldüm ve çoook ağladım onu hala çook ama çook seviyorum onunla tekrar birlikte olmak için ne yapmalıyım ????

Sizden soğumasına sebep olan etkenler nelerdir sıralar mısınız sakıncası yoksa?. bu şekilde size bir hal yolu göstermek zor olur çünkü...

Alıntı

çok güzel giden bir ilişkimiz vardı ikimizde birbirimizi cok seviyoduk sonra klasik kavgalar başladı aslında çok ciddi bir ilişki düşünüyoduk ben 1 kere aylılalım dedim dil dökktü ayrılmayalım dedi tamam dedim sorunlarımızı düzelttik ki çok geçmeden tekrar kavga etmeye başladık çoğunlukla kavga sebepleri benden cıkardı ve ben tekrar yürümüyo bitsin dedim o bana" bak bir ilişki birkere biter birkere başlar bu çocuk oyunçağı değil eğer birdaha bitsin dersen bu ilişki biter haberin olsun" dedi ve benim bitsin demem için elinden geleni yaptı bende bitsin dedim tekrar bana dönüceğini düşünürken öğrendimki başka bir kızdan hoşlanıyormuş ben tabi bunu öğrenince cıkdırdım ikiside avm de calışıyolardı kızı buldum ikiside işten kovulma derecesine geldi kızda bundan hoşlanıyomuş ama kız bir önceki sevgilisinden hamileymiş benim sevgilime kendisini yamamaya çalışıyomuş bende bunu öğreendim kızı tehtit ettim ve ikisi asla birlikte olamadı ben onu çok çok seviyorum bana geri dönmesini çok istiyorumgece 04 :00'da bile kapısına dayandım içmiş bir şekilde o derecede kendimi kaybetmiştim bana koyan tek sözü oldu "hani nefret bile bir duygudurya ben senin için onu bile hissetmiyorum "dedi ve herşeyi ailesine yetiştiren bir çocuk şimdi onun beni tekrar sevmesi için ne yapmalıyım bana karşı hisettiği hiç birşey yok artık 6 yada 7 aydır ayrıyız bana unut demeyin ya o ya hiç hatalarımdan dolayı yargı değil çözüm bekliyorum lütfen

Kıskanç ve sert tavırlar yerine olumlu ve akıllı 1 şekilde yaklaşın bence hata yaptığınızı söyleyin ve özür dileyin eğer sizi seviyorsa geri döner dönmezse zaten hiç sizin olmamıştır.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 31 Mart 2018 02:23
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (: