Arama

BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009       Mesaj #10
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Lutfeen yardm edin intten indiremiyormuyz

Alıntı

benim bilgisayarım xp verdiğiniz adreste vistanın bunu nasıl bulabilirm.

Alıntı

bilgisayarima bluetooth yuklemek istiyorum

Alıntı

bılgısayarımı yenı aldım bulututum bastan berı calısmıyor neden ne olabılır

Alıntı

samsung markası nsl inrebilirim bilsayara

Alıntı

ya 3-4 günden beri bilgisayarıma bluetooth indirmeye çalışıyorum olmuyor lütfen yardım edinMsn Confused

Laptop kullanıyorsanız Marka\Model belirtin lütfen. Harici USB Bluetooth kullanıyorsanız onunda Marka\Model söylemeniz gerekiyor size yardımcı olabilmemiz için.
Alıntı

slm ben bilgisayarıma blutooth yüklemek istiyorum kaç yerden denedim olmadı bilgisayarımın markası phılıps frisby 945 gıgabyte ayrıca cd falan diyorlar yüklemek için cd ye ihtiyaç var mı?yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Bahsettiğiniz markalar Gigabyte, Anakartınızın markası, Frisby dış kasanızın markası. Bunların Bluetooth ile hiç bir ilgisi yok yukarıdaki mesajda belirttiğim gibi Laptop kullanıyorsanız Marka\Model belirtin lütfen. Harici USB Bluetooth kullanıyorsanız onunda Marka\Model söylemeniz gerekiyor size yardımcı olabilmemiz için.
Alıntı

benim bilgisayarım HP 530 bluetooth nasıl yükleniyor?

HP'nin Bu modelinde Bluetooth bulunmamaktadır.
Alıntı

samsung telim ama bilgisayarımda Bluetooth yok malesef kart koruyucumu da kaybettım flash dısk de yok yardmcı olrsanız sevinirim acill

Bu durumda yapılacak birşey olmadığını gayet iyi bilmeniz gerekiyor. Harici bir USB Bluutooth almanız gerekiyor bunun dışında bu konuda size hiç bir yardımımız olamaz mümkün olmayan birşey istiyorsunuz.