Arama

face in face - avatarı
face in face
Ziyaretçi
20 Kasım 2009       Mesaj #30
face in face - avatarı
Ziyaretçi
eskı sewgiLimi coK ama coK sewiyorum ama ayrıLdık her asKta oLdugu gıbı ayrıLık oldu durum karsısıK gıbı bıraz ıLk basLar süperdı sonrasında degısmeye basladı sık sık mesaj atan ara raa mesaj atamay basladı ben mesaj atmadıkca o atmamaya basladı onu cok sewdigimi cok ıyı bılıo ayrıldık we ben her gun nerdeyse mesaj atıyorum ona ama bır tek cewap alamıorumm gecenlerde mesaj attım gece saat bır normalde bu saatte uyumus olurdu mesaj attım cewap aldım siir yazmıstım kendım yazmıstım ama yarın napıyosun dedı benı cagırdı yanına tamma gelırım dedım ama suratın gulecekse gel yoksa gerek yok dedı tamam gülücek dedım bıdaha mesaj attı bana söz wer yuzun gulecek dedı taamam söz dedım hıc bırsey sormayacaksın ama tamam mı deıd tamam dedım aklımda o kadar cok soru war kı yınede kendıme sahıp cıktım we tamam sormıcam dedım sözümü tuttum o gun bır sevgili gibiydik ewe gittim askım ya arkadaslarla uskudara sahıle gıtcektık bayramda beraber gıdelım mı senın arkılerın benım arkadaslar fılan dedım yok ben bı yere gıtmıyorum dedı neden dedım ıste gıtmıyorum dedı sonra ben hala benım mısın dıye mesaj attım cewap gelmedı cok mesaj attım bır cewap bıle wermedı telefonunda resımlerım duruyo napmaya calsııo bılmıyorum onun ıcın herseyı yaptım herseyı göze aldım ama ayrıyız bı ınsan karsısındakıne bu kadar degr werıoda karsılıgına bulamaması cok kötu bısı herkese o kadar deger werılmıo kımse o kadar cok sewılmıo kı ne olur bısıler dıyın arar mı ararmaz mı kafayı yıcem
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.