Arama

Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
31 Ocak 2010       Mesaj #9
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ama diyorsunuz ki başka arkadaşlıklar edinin diyosunuz sınıfın hepsi zaten bana karşı böyleler ben aslında bunları haketmiyorum yaa çok acı cekiyorum ama benim annemde okulda yani yanlız kalsamda onun yanında olurum tenefüste derslerdede arkadaşlarla konuşamayız zaten ama her sabah gözümü açar açmaz içime bi korku bi sıkıntı geliyor ve bu yanlızca okuldaki sorunlardan dolayı hep diyorum kesin okul açılınca birsürü olay yaşayacam korkuyorum çok korkuyorum bazende ''çok gülen çok ağlar'' sözü aklıma geliyor gülmek istemiyorumda çünkü aile içinde yada okul dışında mutlu olunca gülünce okuldada köü olcakmış gibi geliyor belki beni anlayamazsınız ama ben çok kötüyüm artık herşeyden sıkıldım.yazdıklarınız içinde tesekkür ederim.ha birde okulda kimse beni sevmiyor yazmısım okulda değil sınıfta yani şuan arkadaşlarla aramız iyi ama herkezin kendine göre grubu var ama ben tekim aralarına almazlar

Bu yazdıklarını ve yaşadıklarını ailen de biliyorsa, bilmiyorsa da bilmelerini öneririm, seni bir psikolog ya da okulunuzdai rehber öğretmenle konuştursa çok iyi olur. Seni gören ve tanıyan birisinin ve özellikler bir uzmanın önerilerini almanda yarar var.
Tekrarlıyorum, kendine güven.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 29 Aralık 2018 12:32