Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben bir çocuğa acayip derecede aşığım çok seviyorumMsn Sad ama onun beni sevip sevmediğinden emin değilim hep internete erkekler kızlardan hoşlanırsa nasıl belli eder diye araştırma yaptım %100 gözler yani sana bakıyorsa seni seviyormuş bana bakıyor bakmasınada ara sıra bakıyor ara sıra bakmıyor bakmadığı zamanlar çok durgun oluyor bakmadığı zamanlar canım çok acıyor hep acaba bişeyler mi yaptım yine diye düşünüyorum. herneyse aslında sizinle paylaşmak istediğim bir konu var lütfen bana yardımcı olun olursanız çok sevinirim ben 17 yaşıdayım hoşlandığım kişi biraz büyük 20 yaşlarında filan bizim mahallede bakkalda çalışıyor onu görmek için sırf ikide birde para harcayıp duruyorum galiba anlamış olacakki galibası yok anladı gibi arkadaşım bakkala gitti demişki o kız benden hoşlanıyormu diye arkadaşımda saçmalama ya nerden çıktı bu şimdi demiş oda bilemem artık demiş ya onun başka sevdiği var hem sen büyüksün öyle şey yapmaz ( yani büyüklere bakmazMsn Tongue) oda zaten aramızda bişeyler olamaz ben ondan büyüğüm demiş sonra .. ben sadece herşeyi anladım ama birtek şunu anlayamadım demişki arkadaşıma sana bişey söylücem ama kimseye söyleme demiş '' akıllı bir kıza benziyor öyle şey yapmaz demiş .. ( yani büyükleri sevmez) cok akıllıyım maşallah Msn TongueMsn Sad yani demek istediğim neden öbür konuşmalara söz verdikmemişte sadece bu akıllı kıza benziyor..... işte sadece bu söze söz vedikmiş anlamadım çevremdekiler sen şımarmayasın diye kimseye söylemesini istememiştir diyorlar ama benim içim hala rahat değil sizce neden böyle şey yaptı??