Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde kayınvalidem beni hiç istemedi.Benim insanlar tarafından sevilmemi kabullenemedi.Benim yalnız kalmam için eltimle beni kötü etti.Söylemediğim bir sözü abartarak eltimin kocasını doldurmuş ve oda gidip karısını dövüyor ve çocuğunu düşürüyor ve sorumlusu olarak beni ilan ettiler.Eltime anlatmaya çalıştım ama benidinlemedi.Kaynanama ben böylemi dedim diye sorduğum da evet aynen öyle dediğimi söyledi.Eltim 1 aylık evliydi ozaman konuşuyorduk tabi kaynanam bu arada çatlıyordu ve ben ozaman 2. çocuğuma hamileydim ve sonra anlattığım olaydan dolayı küstü kaynanayla iyi oldular.çocuğum 5 yaşına geldiğinde yüzleştik eltim çocuğunu bize ve çocuklarıma sevdirmiyordu.Bende kaynımdan için bizim kardeşimizin çocuğu severiz dediğimde o konuştuğumuz zaman ben hamile olduğumda "keşke eşimle evleneceğime kayınımla evlenseydim" demişim.Ben 9 aylık hamileyim ve bu lafı kaynımın karısına söylüyorum ben bunu duyduğumda kendimi kaybettim.Biz saçbaşa giriştik ve kaynanam hiç bir müdahalede bulunmadı ve bana"sen söylemesen nerden söyleyecek"dedi ve ondan tarafa oldu ben eltimle kanlı bıçaklı düşman olduk eltimin çocuğu eşimi amca olarak bilmiyor.Kaynana bütün bunlara seyirci kaldı ve ben yattığımda ve kaktığımda bunlar hep kafamda benimle yaşıyor atamıyorum ve onları rabbime havalettim.Eşim bana sen söyledinmi diye sorsaydı eltimi öldürmeyi bile düşümdüm çok zor toparladım eşimin desteğiyle ayakta kaldım ama yarası hala içimde öbür dünyada yüzleşeceğiz inşallah. Allah herkesi iftiradan korusun.