Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
esrarın bağımlılığı enınde sonunda eroie gıdıyor bunu bılerek lutfen esrarıda bırakın eroin kullanan ınsanın bızaman sonra etrafında kımse kalmıcaktır bunu bilin ve olur olmadık hayaller kuracak hıc olmadık kişileri hic olmayan seylerle suclamaya baslyacaksınız cunku o sizin bedenınızı bıtırdıgı gıbı beynınızıde bıtırecek eroını bırakmak ısteyenler eroın kullananlarla asla gorusmesınler cunku hıcbır bagımlı dıger beraber eroın kullandıgı kısinin bırakmasını ıstemez bıraktım desenızde param yok ıcemıcem desenızde o pıslıkler sıze uc bes bedava ıcırerek tekrar o bataga gırmeınıze sebeb olacaklardır. önunuzde cok uzun bır yasam var koskocaman omrunuzun sevdıklerınızı ve kendınızı mutlu etmenın aılenıe verecegınız en buyuk sonsuz mutlulugun eroını bırkmakla olacagına ınanın. ve önunuzdekı uzun ömrunuzu tertemız bır ınsan olarak devam etmek ıcın sadece 5 gunluk acı cekeceksınız upuzun ve temız bır ömur ıcın bu besgun cokmu uzun.düşünün bır ömrü tertemız gecıreceksınız bır aılenız sızı seven cevrenız esınız olacak sıze guvenecekler yerı geldıgınde ınsanların sıgındıgı dev bır adam olacksınız güçlü olacaksınız herkes sızın sabrınıza hayran gucunuze hayran olacak sıze dusman olanlar bırakmanızı ıstemeyenler cıldıracaklar kuduracaklar sız artık o pisliklerin yanınıza yanaşamayagı kadar güçlüve zeki olacaksınız sızı kandırıp kendılerıne alet edemeyecekler. hayatınızda kendınızı sevdıklerınız mutlu edebılmek ıcın sadece 5 gununuzu ayırın. ve sonrasında asla yenılmeyın ve yenılmıceksınızde cunku sız artık guclu bır adamsınız kımse sızı yenemez suan bu işi bıtırın bıttın lan sen toz parcası benı ve sevdıklerımı esır edemıceksınız benı yenemıceksınız ben senden gucluyum dıyın ve kendınızı odanıza kapatın aılenıze bırakmak ıstedıgınızı soyleyın aılenızden asla cekınmeyın korkmayın bırakıyorum bana destek olun dıyın ve yenı yasamınıza baslayın bu sızın ılk adımınız yenı bır hayata yenı baslangıclara tertemız bedene ve lutfen yardım almaktan doktora gıtmekten lac kullanmaktan cekınmeyın nasıl basımız agrıyınca bır ılac alıyoruz hasta oldugumuzda doktora gıdıyoruz buda bı saglık problemı eger ck zorlanıyorsanız her hastalıgınızda oldugu gıbı bunun ıcınde doktora gıtmekten sıkılmayın sızın gucunuze ınanıyorum sız cok alcak gonullu ıcıne kapanık olmanıza ragmen sızı umursamaz bulanlar bu pisliği bırktıgınızda tertemız dev gıbı bır yuregınız merhametınız ve nekadar zekı bır beynınız oldugunu gorecek ve size gıpta edecekler. lütfen suandan ıtıbaren telefonlarınızı kapatın degıstırın ve evınızden 5 gun cıkmayın kapılara bakmayın size asil yureklı dev ınsanlar olarak hepınıze basarılar dılıyorum hayatınız mutlu olması ıcın dua edıcem bu sureyı rahat gecırmenız ıcın dua edıcem hersey ıstedıgınız gıbı olsun