Arama


Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2011   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar oyunda "N" Tuşuna Basıyorsunuz. Şirket Buradan kuruluyor.
İlk Önce şirket kurmak için sizlere yapmanız gerekenleri söyliyim;

◙ En az bir firmanın yükünü taşımanız şart. Nedeni ise her kargo firmasına en fazla 10 adet şöför verebiliyorsunuz. Yani her kargo firmasından 10 adet yük taşıdıgınız zaman bütün kargolara şöför verebilirsiniz 10'ar tane anlamına geliyor.
◙ Şöföre, Tıra ve Dorseye İhtiyacınız Var.
◙ Şöför kiralamak istiyorsanız en az 3 kere yük taşımış olmanız gerekmekte. Eğer 3 yük taşıdıysanız herhangi bir otele girin orada şöför istiyormusunuz diye sorar. sizde kabul ederseniz maaşla çalıştırırsınız.

Şimdi istenilenlerin tamam oldugunu farzedelim.

◙ Oyunda "N" Tuşuna Basıyorsunuz.
◙ Kontrat lara giriyorsunuz.
◙ Karşınıza Map, Nakliyat firmalarının listesi ve Nakliyata verdiğiniz şoför, Tır ve Dorselerin Listesi Çıkacak (Tabi siz yeni şirket kuracagınız için Şoför, Tır ve dorse olmayacak listesinde)
◙ Nakliyatını yaptığınız firmanın karşısında "$" İşareti Olur. Bu firmaya Tıklıyoruz ve sağ menüde (Tır,Şoför ve Dorse Menüsü) bir ikon açılmış olcak.
◙ Sözleşme Teklifine Tıklıyorsunuz (Ben türkçesini söylüyorum ingilizcesine internetten bakınız)
◙ Altında Devretme butonları çıkıyor. Bu Butonlara basınca Şoför,Tır ve Dorseyi Seçiyorsunuz ve olay tamamdır. Artık Şirket sahibisiniz. Aynı işlemleri yük taşıdıkca yaparsınız.

Dip not: Nakliyat Firmasının Taşıttığı Dorselerden Alın. Mesela Dozer Taşıyorsa Dozer Platformunu verin. Aksi taktirde yük vermez.