Arama

sade - avatarı
sade
VIP hazan
22 Mart 2012   
sade - avatarı
VIP hazan
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yalnız değilsin?aynı sorun bendede var.Sınıfta bir kız var.Anasınıfından beri tanışıyoruz.Anasınıfında beni sevdiğini çok belli ediyordu.Hatta elimi bile tutmuştu.ama ben 1.sınıfı başk bir okulda okuduğumdan kızı bir sene boyunca göremedim.5 e kadar aynı sınıfta.Ona karşı duygularımı saklayarak geçirdim zamanı.5 sınıfta sınıflarımız ayrıldı.O b ben a sınıfına düştüm.2 sene de o yüzden görmedim.Şuan 8.sınıftayım ve aynı sınıftayız.Onu locadan görebiliyorum.Biraz çekingenim.Arkadaşlarım yanımda diye ona doya doya bakamıyorumda.Ama fırsat oldukça onu süzüyorum.Her zaman gerçek kişiliğimi skladım.ÇÜNKÜ çok utanıyorum.Ama kız çok güzel.Onun beni sevdiğinden emin değilim.Bazen yanına gidip herşeyi açıklamak istiyorum ama bunu yaptıktan sonra beni terlerse yüzüne nasıl bakacağımı düşündüğümden hep geri adım atıyorum.Sizce ne yapmalıyım?

sen geri adım attıkca ona başkaları daha çok adım atacak ve sen sadece onlara bakmakla yetineceksin tabi kalbin buna dayanırmı bilmem oyüzden elini çabuk tutup biran evvel açılmalısın isteyenin biyüzü vermeyenin ikiyüzü demişler Msn Grin