Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2013       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

topluca dünyaya geleceklerde neyi bekliyolar uzayda seyahat edecek kadar teknolojiye ulaştılarsa emin ol topluca gelmelerine gerek yok tek bir tuşa dokunup dünyaya zarar vermeden tüm insan hayatını anında sonlandıracak teknolojileride vardır o zaman, topluca gelipte bizlemi savaşacaklar ne gerek varki ,buda demek oluyorki uzaylı diye bişey yok, olsa idi şimdiye kadar^^ hep kendini düşünen, bencil, zevkleri uğruna yapmayacakları hiç bir şey olmayan insanoğlunu çoktan ortadan kaldırmışlardı. şayet aynı teknolojiye insan oğlu sahip olsaydı ve aynı durumda biz uzaylıları keşfetseydik bu söylediğim uzaylılar içinde geçerli olurdu,kendi ırkını yok eden insanoğlu sanıyorum uzaylıya pek acımazdıMsn Happy

Bende sana katılıyorum bende uzaylılara inanmıyorum ama görsellerde gördüğüm resimler beni korkutuyorhem şçyle bir şey de var bir uzaylı gelir gizlice dünyanın her yerine bir imha edici bomba gibi bişi koyar sonra onu kendi gezegeninden patlatır v e dünya yok olur ama bn birde şundan şüpheleniyorum mars keşfedilmeye başlanmış ama bi kaçta uzaylı cesedi bulunmuş marsta ve uzaylıların kemikleri bizim vücudumuzun tem tersş olabilir diye düşünüyorum belki bu böyledir:Bide şunu söylemek istiyorum astronotlar bazı kanıtlar bulmuş onları da buraya yazmak istiyorum:Aya giden 6 astronotlardan ünvanı en yüksek olan galiba şöle bişi demiş ''UZAYLILAR GERÇEK''24 Temmuz 2008 10:49Apollo 14 uzay aracı ile aya giden ve ayda yürüyen 6. insan olan Dr. Edgar Mitchell, uzaylıların gerçek olduğunu fakat NASA'nın bunu halktan gizlediğini açıkladı. Gazetelere konuşan Mitchell: "Kendi tecrübelerimden ve uzaylılarla temas kuran tanıdıklarımdan bildiğim kadarıyla uzaylılar düşman değil. Eğer olsalardı şimdi burada olamazdık" dedi. Ayın yüzeyinde 9 saat 17 dakika yürüyerek en uzun ay yürüyüşünü yapan insan ünvanını da elinde bulunduran Mitchell, "UFO fenomeni gerçek" diye ekleyerek sözlerini bitirdi. Eski astronotun sözlerine ise NASA'dan jet yalanlama geldi. Açıklama yapan bir NASA yetkilisi, "Dr. Mitchell iyi bir Amerika'lı, fakat onun bu konudaki görüşlerine katılmamız mümkün değil" diye konuştu.
Yani elimizde böle bi kanıt var ama şahsen ben katılmıyorum uzaylı diye bişi yok ama ben bi yere daha baktım orada da dio ki uzaylı diye birşey vardır çünkü allah tek insanları ve peygamberleri yaratmamıştır dio Puff :/ korkmaya başladım Msn Sad Msn Sad
Bide şu resmi verim:

Resim çıkmamışsa özür dilerim Msn Happy