Arama

Saçların çabuk uzaması ve düz olması için ne yapılabilir? - Sayfa 3

Güncelleme: 2 Aralık 2016 Gösterim: 300.239 Cevap: 72
YesilBoncuk - avatarı
YesilBoncuk
Ziyaretçi
6 Mayıs 2010       Mesaj #21
YesilBoncuk - avatarı
Ziyaretçi
Saçlarınızın uzaması, vücut kimyanızın dengesiyle yakından ilişkilidir. Belli bir noktadan sonra saç uzaması yavaşlar.
Kısa zamanda saç nasıl çabuk uzar diye merak ediyorsanız sabır ve iyi bakımın saçın uzamasında en önemli etken olduğunu unutmamanız gerekir.
Sponsorlu Bağlantılar
Kırık uçların temizlenmesi çok önemlidir. Doğru şampuan, saç kremi ve şekillendirme ürünleri kullanarak kırık uçların önüne geçmelisiniz.

Saç nasıl çabuk uzar; Dengeli beslenmeli ve sağlıklı uzun saç için gereken vitaminleri beslenmenize eklemelisiniz. Unutmayın, saçlarınız doğal tellere sahiptir ve bunlar sağlığınızın ve iyi olmanızın yansımasıdır. Eğer vücudunuza iyi bakmazsanız, saçlarınız istediğiniz gibi görünmeyecektir. Vücudunuza iyi bakmalı, bir saç bakım programı uygulamalı ve beslenmenize vitamin katkısı sağlamalısınız. Biraz dikkat ve bakımla saçlarınızın harika bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.
Son düzenleyen perlina; 2 Aralık 2016 13:42
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben saçımı kestirdim ve nerdeyse 1 ay sonra 5 cm filan uzadı bunun için ben banyo yaptıktan sonra saçlarımı sıkıorum. ayrıca saçlarınızı paket lastiğle yada o tür şeylerle kaplamayın o zaman saçlarınıza çok büyük zarar verirsiniz hem o zaman saçlarınız kırılır. saçını asla ıslakken tarama Banyodan çıktıktan sonra bir süre havluyla bekle. Nemi alınmış saç, taranmaya en uygun saçtır. Bu arada kullanacağın tarağın da geniş dişli olmasına dikkat et.
BUNLAR ÇOK ÖNEMLİ KESİNLİKLE OKUYUN !!!!!!!!!!!!!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR SİZE SİZİ ÇOK MUTLU EDİCEK BİR ÖNERİM VAR SAÇLARINIZIN DİPLERİNİ BASTIRARAK SÜREKLİ TARAYIN KAN DOLASIMI HIZLANIP SAÇLARINIZ ÇABUCAK UZUYOR.............
SAÇINIZIN DÜZ OLMASI İÇİN İSE SAÇLARINIZI HAFİF ISLATIN VE SICAK HAVLUYA SARIN(AMA HAVLUYU ÜTÜDE FAZLA ISITIN)5-10 DK HAVLU BASINIZDA DURSUN SACINIZ DÜZLENİR SONRADA KALICI OLMASI İÇİN LİMON SUYUNU SUYLA KARIŞTIRIP SAÇINIZA SÜRÜN GERÇEKTEN İŞE YARIYOR...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saçına yılan yağı sürebilirsin bnm saçım çok seyrekti kullandım saçım çoğaldı saçın hızlı uzamasına yardım ediyo ama saçaı normal yada sık olanlar yılan yağı kullanmasın saçları iyce çoğalırsa başa çıkamazlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saçlarınızın uzaması için zeytini tabağa koyunca altındasn yağ gelir yağını alıp şeker ile karıştırın evde biraz bile olsa tarçın olsun düz olması için karabiber kıvırcık olması için ise tarçın koyun örneğin saçınızın düz olmasını isterseniz karabiber ve zeytinin altta kalan yağını karıştırın birazda tuz saçınızın dibine masaj olarak uygulayın 15-20 dk bekletin ve saçınızı durulayın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence uzatmak için saçınıza bakım gösterin.Hafta da 3-4 kez yıkanın.2-3 kere başınızı şampuanlayın.Ve saç diplerini çok iyi bir şekilde yıkayın.Annem hep saçımı keser.Yani biraz...Ama saçım hep uzar.Saçım belime kadardı annem biraz kestiği için bellimden yukarı oldu.Bir de benim saçım kıvırcık..Kıvırcık olduğu halde uzun..Ben hep bu yöntemleri yapıyorum.İşte saçıma kısacası bakım gösteriyorum.Düzleştiriyorum ve dalga da yapıyorum.Saçımı şekilden şekile sokuyorum.Yani çok eğlenceli oluyor ve saçlarımız daha da bakımlı oluyor.Her saç bakımlı olursa uzar.Eğer bakımlı olmazsa uzamaz...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım saçın hızlı uzamasını istiyorsan saçlarını hep örmen lazım saçını örersen normal uzama oranının %50 daha fazla olduğunu söylüyorum çünkü benim ablam kuaför kendi dükkanında
zxz - avatarı
zxz
Ziyaretçi
11 Mayıs 2011       Mesaj #28
zxz - avatarı
Ziyaretçi
saglıklı saç için günlük birkaç dakikalık masaj bir nimettir. masaj, saçların beslenmesini iyleştirerek ve büyümesine teşvik ederek baş derisinde ki kan akımını hızlandırır. hiçbir kozmetik ilaç saçları bu kadar güzel, bakımlı, mükemmel ipesi parıltılı yapamaz. saçları, enseden alna, ondan sonra bütün yönlere dogru başı serbest tutarak, kendini germeden taramalısnız. bu şekilde yapılan taramanın sayesinde yorgunluk ve baş agrısı giderilir. eger saç telleri kırılgan,uçları yıpranmış ise onlar fırça tarakla degil dişli tarakla taranmalı. eger saçlar yaglı ise fırça tarak size uygun olmaz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saclarınıza 1yemek kaşığıçörek otu ve susam otu 1yumurta sarısı eğer saçlarınızın uzamasını istiyorsanız bu kürü deneyin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar kekik suyunu kaynatın kekikleri süzün ilk önce sampuanla yıkayın saçınızı daha sonra kekik suyu ile ovun benim saçım kütken 1 ayda omuzlarıma geldi bu yöntemi çok tavsiye edrim