Arama

Eski sevgilimi geri kazanmak için ne yapmalıyım? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Mayıs 2018 Gösterim: 220.572 Cevap: 27
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benım 8 aylık bı ılskım vardı o izmırdeydı ayrı sehırlerdeydık ve ben artık onu sevmıyordum daha fazla uzmek ıstemıyordum onla tamamen bıtrmıstım kafamda aliyı tanıdım ve onunla kısa surede cıkmaya basladık ben onunla cok mutluydum 3 aylık bı ılskımz oldu 3 ayı dolu dolu yasadık ben kendımden cok odun verdım yanımdaydı hergun nerdeyse gorusuyoduk sureklı benı arardı ben aramadıgımda bana kızardı askımm senı benı neden bugun aramadınn derdı kısaca cokk mutluydukk her ıstedgı yapardıı benm onun hayatında ne kadr dgerlı oldugumu hıssterrdı ve benı cok severdıı nazımı cılvemı cekerdıı arada hep eskı sevgılm vardı sureklı beı rahatsız edıyodu benı cok sevdgını alıyle bıle kabul edebılecegını soyledıı en sonunda aramazdann cıkmasını ıstedımm yanıma geldı konustukk agladıı onu bırakammaı soyleedıı bende olmıcagını artık benımm hayatmda baska bırı olcagını soledımm gel egelelımm alı ıle konustular ve ben alıyı sectımm ılskımzz kaldgı yerdenn devam ettıı mutluyduk oda bennde sonra benımm hatam yuzunden ayrıldıkk aslındaa arkdslarımn aklına uydumm ve ayrıldımm alı bana ayrılmayalımm bu ılskı bu kadar kolay bıtmemelıı gbı bı cok sozler soyledı tabıkı ben dınlermıyım ayrıldımm sonra aradan 1 hafta gectı ben onu aradımm actı ona ıcım acıyorr benımm dedım oda bana benımmde yanıyor ama ebru gecer dedıı ben konusmak ıstıyorum dedımm oda bıtıren senısın benı begenmeyen sensın dedı ve kapadıı aradan 1 ay gectı bız arkadslarımzn yardımıyla tekrra gorustuk orda pek bı konusma olmadı ben soguk davrandımm ama o bıraz daha ılgılı davrandıı bana 2 3 gun sonra ben msj attımm cvp yazmadıı ne yapmaya calısıyor benı cok sevenn alı nerde bunu merak edıyorumm
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben tolga yasadıklarınızı okudum kendı derdımı unuttum ama sızlerlede paylasmak ıstedım bana yardım edebılcekler yardım konusuna tolga dıyerek baslarlarsa mutlu olurum benım 5 sene once kendı basıma bır hayatım vardı aslen kayserılıyım suan ıst de ıkamet edıyorum osmanıyede kaldım dayımın yanında 7 seneye yakın osmanıyede ıken dj lık yapıyordum radyo da sonra o ısı bıraktım zıbıdı bır ınsan degılım kupe takmakmıs cesıtlı kolyeler kunyeler vs bayanda oje gormek benı rahatsız eder 5 sene once bır bayanla tanıstım ınt uzerınden gorur gormez vuruldum ıst lı ıdı kendısı webcam felan actık baglandım ılk o yaklasmadı yalvardım yakardım senı sevıyorum askım zırt bırt ona kendımı sevdırdım ve aramızda ask olumsuz bır hale geldı msn sıfrelerını bana verırdı sohbet sıtelerınden uzak dururdu bır baskası bana haram derdı yaptıgı makyaja kadar gıydıgı elbıseye kadar bana danısırdı bız sureklı tel de msn de gorusme saglardık salaklık degıl dıyeceksınız ınt den kız mı olur gonul bu sevdımı sevıyor ıste paracı bır ınsan degıldı parada gozu yokdu sadece benden karsılıklı webcamda gorusmek o an ıcın yetıyordu ve ıst ye gelmemı ıstıyordu ben orda rahatsızlandım bobrek tası ılletıne 4 sene onla ugrastım ama hala askımız suruyordu telde msn de dayımın yanında kalıyordum babamı kaybettım dayım bı nevı destek oluyordu ama adanada dayımın aksılıklerı yuzunden evden dısarı cıkamaz bır hal aldım dengem hastalıgımdan dolayı bozukdur bıde dert sıkıntı eklendı daha yıkıldım aramalarımızın cogu kavgaya dondu zamanlar her aramada kavgalar edıyorduk kufurler edıyorduk bırbırımıze ayrılıyor 1 ay 15 gun 1 hafta aramıyorduk sonra barısıyorduk eskısınden daha bır can oluyorduk her kusup barısmamızda senden baskası bana haram ben senı bırakmam dıyordu 5 seneyı bole atlattık son 1 .5 ay ıcerısınde yıne kavga ettık dogum gununde aramadım yanı 10.04.2012 cunkı amelıyat olmustum ve tek hayalım ıst ye gelıp onu arayıp ben geldım artık onumuzde sorunlarımız kalmadı demek olacaktı hala bunu dıyememem benı cok sarsıyor tek ıstegım onun arkasından gıdıp omzuna dokunup arkasını dondugu an gozlerıne bakıp gulerek geldım demekdı dıyemedım 12 05 2012 gunlerden cumartesı ıst deyım 11 04 2012 gızlıden aradım sesını duydum alo dedı sadece kapattım o alo benı orda oldurdu zaten sonrakı gun aradım ne yapıyorsun dıyerekden bana dedıkı benı arama ben baskasını sevıyorum ben ıstanbuldayım geldım dedım yoluna bak artık benden bır sey bekleme dedı evını aradım delırdım arkadaslarla toplandık evlerıne baskın duzenlemek nıyetım orda oldursunler benı tek amacım bu annesı aradı tolga yapma artık kız senı sevmıyor ıcınden sana karsı bır hıs kalmamıs bırak hayatından cık senden tek ıstegım ve ben o an yıkıldım sadece annesıne tamam efendım ama kızınızla bır defa gorusebılırmıyım dedım dedıgını yaptı sagolsun gorustuk sordum hanı baskası olmayacaktı sen benı dırı dırı gomdun oldurdun bana tek cvp sen ıstedın nısanlanacam sevıyorum hayatıma gırme benı mutlu etmek ıstıyorsan dedı solermısınız ne yapayım ben sımdı ıst ye geldım askerlıgıme 1 hafta vardı nısan takıp gıdecektım o moral ıle gıttım acemı bırlıgıne 3 gun durdum kolum kırıldı ızne sevkettıler suan akrabalarım ıcındeyım bır bayan arkadas var benden hoslandıgını soluyor daıma ben uzak dur dıye tepıyorum sevemıyorum baskasını onuda sevemıyorum ne yapmalıyım pısman olurmu olursa ben kabul etsem olmuyor etmesem olmuyor ne yapmalıyım ne olur yardım edın ıbadete verdım kendımı unutmak ıcın akıl basda degılkı hergun bırıyle tartısıyorum telefon tasıyamıyor muzık dınleyemıyor yemek yıyemıyorum daıma sıgara 7 kılo verdım 1 haftada onun haberı yok yenı sevgılısı ıle yardım mesajlarınızı beklıyorum tsk hepınıze
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
her terkediliş üzüntü verir, önce terkedileni üzer daha sonra terkedeni
sanmayınki siz böyle üzülürken terkeden vicdnsızların yanına kalacak
eğer biz adam gibi sevip değer vermişsek birgün mutlaka karşı taraf ben ne yaptım diyecek ve o pişmanlığı yaşayacak
senden görmüş olduğu ilgiyi, sevgiyi, hoşgörüyü başkasındada bulabileceğini zannettiği için, onu bir başkasının da sen gibi sevebileceğini zannettiği için terkediyor ama burunları sürtecek çok fena ve eninde sonunda sana bir mesaj atacaklar merhaba nasılsın diye
ama neye yarayacak o zaman sana geri dönmesi, bana bu kadar acıları aylarca yaşattıktan sonra geri dönse ne olur, dönmese ne olur, benim çektiklerim,gözyaşlarım, uykusuz gecelerim, kabus gibi geçen aylarım ne olacak ?
mantığın bağlanmış durumda, içinde bir ses onun doğru insan olmadığını bas bas bagırıyor, tanıdkların o insanın birbirinden kötü bir sürü özelliğini sana sayıyor, ama senin içindeki yangına bir damla su olmuyor onların söyledikleri, çünkü mantığın bağlanmış, gözüne perde inmiş, görmek istemiyosun kötü özelliklerini
bana geri dönsünde ne olursa olsun, ben katlanırım ona diyosun içinden
akşam arkadaşlarınla konuşuyosun, evet ya diyosun ben ne demeye bunun bu kadar peşine düştümki diyosun. başka insanmı yok diyosun, kendini kuş gibi hafiflemiş hissediyosun ama eve geldiğinde yine eski üzgün ve acı çeken sen oluyosun, gece uyanıyosun aklına o geliyor, aklına ona sarılıp uyuduğun geliyor, diyosunki kendi kendine daha 1 ay önce ben bu saatte uyandığımda ona sarılıp, omzuna bir öpücük kondurup uyumaya devam ediyordum diyosun, gecenin bi yarısı aglama krizine giriyosun
sabah 6 buçukta gözün bir açılıyor bir daha uyuyamıyosun hafta sonu olmasına ragmeni halbuki sen bugün en az saat 11 e kadar uyurdun, nasıl olurda 6 buçukta uyanıp bir daha uyuyamıyosun
sonra gururunu bir kenara atıp bir mesaj atıyosun, ama sana cevap bile vermiyor, bir tane daha atıyosun sonra bir tane daha,hiçbirine cevap yazmıyor, sen ona yazıp o sana cevap yazmadıkça dahada hırslanıyosun, dahada acın katlanıyor, sonra dayanamayıp en son telefon açıyosun, ama telefon yine açılmıyor, ya meşgule alınıyor ya çalıp çalıp duruyor açmıyor telefonu
tabi o açmadıkça sen dahada agırlaşıyosun, boşver be bende bakayım hayatıma diyemiyosun, ısrarla aramalara devam ediyosun, mesaj yollyosun diyosunki aç telefonu sadece 2 dakika konuşalım sonra bir daha asla rahatsı etmeyecem sen diyosun
ısrarlı arama ve mesajlarındab sonra luffetmiş olarak sana telefonu açıyor ve kuru bir alo diyor, sen onu ne kadar sevdiğini anlatıyosun, onsuz yapamadığını, hatalarını anladığını, bir daha asla tekrar etmeyeceğini anlatıyosun soluk almadan, karşındaki sanki taş duvar, bitti diyorum sana, arama beni bir daha tamammı diyor,ama sen hala hiçbir tesiri olmamasın ragmen iyice zavallılaşarak aglamaya başlıyosun, onsuz yapamadığını haykırıyosun,onun kıymetini anladığını bir daha onu asla üzmeyeceğini anlatıyosun, aslında belki ilişki esnasında daha çok üzülen taraf sen olmana ragmen
onun hataları senin hatanlarından kat kat fazla olmasına ragmen sen ona bir daha onu üzmeyeceğini söylüyosun
ama karşındaki mağrur ve kibirli bir ses tonuyla beni bi daha arama tamammı diyor, kırıcı olmak istemiyorum diyor
sen merak ediyosun allah allah ne diyecekte kırıcı olacak acaba diyosun
ısrarla soruyosun
sonra seni sevmediğini, hiçte sevemediğini ve başkasından hoşlandığını söylüyor
kafandan kaynar sular dökülüyor,sen ısrarcı oldukça dahada açıkça ifade etmeye başlıyor seni hiç sevmeiğini
peki diyosun madem sevmiyordun o yaşadıklarımız neydi ? yanılmışım sevdiğimi sanmışım.ben seni sadece insan olarak seviyorum, eş v sevgili olaak değil diyor
böyle bir konuşma ile sonlanıyor telefon görüşmesi en son
giden bu şekilde yakıp yıkıp gidiyor
sevmeyen insanda vicdan olmuyor, insaf olmuyor, senin onun için ne kadar üzüldüğün, onun için emeklerin onun umrumda dahi olmuyor
aylarca bu duum sürüp gidiyor, uykusuz geceler, gözyaşları,acı
elden bişey gelmiyor giden gitmiş hatta hayatına bir başkasını almış, biz ise hala gözyaşı döküyoruz, yapacak bişe yok
en güzeli hiç aramamak
siz aradıkça onun kuyrugu dahada dikeliyor,dahada dik kafalı hale geliyor, aradıkça mesaj yollladıkça dahada uzaklaşıyor bizden
bırakın kafasını dinlesin, bırakın eksikliğinizi hissetsin, bırakın burnu sürtsün,bırakın kendini sorgulasın bendede hata varmıydı acaba diye, bırakın anlasın sizin degerinizi
siz aradıkça meaj attıkça sizden uzaklaşıyor, eksikliğinizi hiçbir zaman hissetmiyor çünkü kapı önünde beklior ve istediğnde size tekrar hemen
ulaşabileceğini biliyor
sen onu ardıkça mesaj attıkça acı çekme süren uzuyor, hep öteliyosun onu unutacağın zamanı,
sen hayatına bak. boşver onu, sen yeterki adm gibi sev, o bilmediyse senin degerin elbet bir bilen çıkar, onsuz yaşayamam deme, yaşarsın, hemde çok güzel yaşarsın, o yokken hayatında mutlu olmadınmı hiç, yine olacaksın hiç dert etme, sen acını yaşa, dibine kdar yaşa acını ama arama sorma,dibe vurana kadar yaşa acını, dibe vurmadan en tepeye sıçayamazsın, en dibe ineceksinki daha sonra en yukarı çıkabilesin
acımı çekiyosun, evet ne vr bunda cekeceksin tabi, aşk bu kolaymı, elbette üzüleceksin,üzülmemek içinde zorlama kendini, üzül
bir zaman sonra birde bakmışsın eskisi kdar üzülmez olmuşsun, hatta onu düşünmüyosun bile, biraz daha zaman geçince aklına bile gelmiyor
bir zaman daha geçince kendine kızmaya başlıyosun. neden o kadar üzülmüşümki, diyosun, neden o kadar kendimi küçük duruma düşürmüşümki, neden agladım, neden o kadar mesaj attımki diyosun,degermiydi diyosun
sonra karşına pırıl pırıl bir insan çıkıyor, ama diyosun ben snırdımki bir daha kimseyi sevemem
ne kadar yanılmışım diyosun, ondan daha fazla sevdiğini hissediyosun ve ona üzüldüğün zaman için kendine kızıyosun
bir süre sonra umrunda bile olmuyor, onu yolda biriyle elele bile görsen içinde hiçbir üüntü belirmiyor, vaaayy şuna bak sevgili yapmış kendine deyip gülüyosun
sen yeni svdiğinle emin adımlrla ilerlerken cep telefonuna veya face e bir mesaj geliyor nasılsın iyimisin diyor
allah allah diyosun
nasıl oldu ya diyosun
bana mesaj atmış diyosun, iyiyim diyosun hemde çok iyi, bu sefer başlıyor pişmanlıklıklarını arz etmeye, tmam deam edelim demeyei seni çok özledim demeye, kıymetini bilemedim demeye
şaşırıyosun, daha birkaç ay evvel bu değilmiydi ya senin ısrarların, gözyaşların, ızdırabın umrunda bile olmayan zat
ama sen zaten yanmış bitmişsin onu aşkını tekrar yakack bişe kalmamış sende
ne oldu diyosun, kuyruğun çok dikti bir zamanlar diyosun, ne oldu bulamadınmı benim gibisini diyosun, sürttülermi burnunu diyosun
ve kapatıyosun yüzüne telefonu, tamam kabalık etmiş oluyosun ama inanki senin çektiklerin yanında bu hiçbirşey
sonra o başlıyor üzülmeye, ben nasıl o lafları ettim, kıymetini bilemedim, beni o kdarda seviyor, kimse sevip deger vermedi bana o kadar bir daha diye
yani dostlar her ayrılık üzer, önce terkedileni üzer, sonra terkedeni ama mutlaka üzer
etme bulma dünyası bui kimsenin ettiği yanına kalmaz, sen acını yaşa,unut ve tekrar sev, onun ise canı cehenneme, ne hali varsa görsün
ama mutlaka ama mutlaka ısrarla arama, sadece 1 defa ara olmuyosa olmuyodur, üzerine gitme , bu sadece sana zarar veriri, unutma süreni uzatır, cektiğin acını şiddetini arttırır
kafanızı kaldırın bakın, dünyada sadece o yok sevilecek, ondan dahada çok seveceğin bir insan çıkacak elbet karsına, senin ihtiyacın olan tek şey zaman
mevlana derki
üzülme, kaybettiğin herşey birgün sana başka surette geri döner
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eğer sevgiliniz sizi gerçekten sevdiyse sizin en ufak bir kıvılcımınıza bile umutla bakar ayrılıktan sonra tekbir güzel mesaj bile onu size geri çevirmye yeterli olur ama eğer kafasında gerçekten bitirmişse gecegündüz peşinden koşup msj ile kendinizi hatırlatıp kapısında bekleyip kenidinizi perişan etmeniz sevgilinizin gözünde sizi dahada küçülmenizden başka hiçbirşeye yaramaz ve sizden dahada çok nefret etmesine sebep olur bu tür durumlarda eğer sevgilinizi geri kazanmak istiyorsanız tek bir msjdan sonra sadece kendinizi merak ettirip sabırla beklemekten başka bir çareniz yoktur unutmayın rüzgar ateş için neise ayrılıkta aşk için odur ancak küçük sevileri yok eder büyük bir aşkı dahada alevlndirir ve güçlendirir..
eku123 - avatarı
eku123
Ziyaretçi
2 Eylül 2012       Mesaj #25
eku123 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Eski Sevgilinizi EN KISA SÜREDE Geri Almak İçin Etkili Bir Plan
Eğer eski sevgiliniz geri kazanmak istiyorsanız ancak sevgiliniz telefonlarınızı açmıyor, mesajlarınıza cevap vermiyor hatta sizi görmek dahi istemediğini söylüyorsa bu makaleyi dikkatle okumanızı tavsiye ederim.
Neyse ki bir çok ayrılık çoğunlukla tam olarak birbirinizin hayatından çıkmadan önce değişip sevgilinizin kalbini yeniden kazanmak için ciddi bir uyarı anlamına gelmektedir.

Sevgilim Beni Artık Sevmiyorsa Onu Nasıl Geri Kazanırım

Sevginin başarılı bir ilişkinin en temel öğesi olduğunu aklınızdan çıkarmayarak bilmeniz gereken bir şey var ki o da sevgi eksikliğinizin ilişkilerin bitme sebepleri arasında en sonlarda geldiğidir.
Yani büyük olasılıkla eski sevgiliniz sizi hala çok seviyordur ve onu geri almaya çalışırken bu gerçeğe tutunmalısınız.

Herkesin yaptığı bu hataları yapmayın!
Eski sevgilinizi geri kazanma ihtimalinizi ortadan kaldırmak istemiyorsanız yapmamak zorunda olduğunuz şeyler vardır. Hemen hemen bütün ayrılıklardan sonra yeniden bir araya gelen tarafın başvurduğu sürekli aramak, mesajlar atmak, yalvarmak vb şeyler eski sevginizi kendinizden jet hızıyla soğutmanıza neden olur.
Kimse muhtaç ve çaresiz bir insanı çekici bulmaz, bu tip davranışlar aynı zamanda onun kararına saygı duymadığınız anlamına da geleceğinden eski sevgiliniz ile yeniden bir araya gelme şansınızı azaltır hatta yok edersiniz.

Kirli Taktik ve Numaralar?
İlişkinizdeki bütün sorunlardan kendinizi sorumlu tutup tüm suçu üstlenerek sevgilinizden sürekli özür dilememelisiniz. Eski sevgilinizin duymak istediği şeyler bunlar değildir.
Aksi durumda eski sevgiliniz sizinle başa çıkamayacağını düşünüp bu defa sizi görmezden gelmeye başlayacaktır ki, bunu hiç istemeyeceğinizi tahmin edebiliyorum.

Saygı Duyun ve Olgun Davranın
Ayrılığı kabullenin ve olgun ve saygılı davranmak için elinizden geleni yapın. Ayrılığı kabul ederek eski sevgilinize onun kararına saygı duyduğunuzu ve onu dinlediğinizi gösterirsiniz. Tabii bu arada onu geri almak için bu kadar ısrarcıyken birden bire ağlamaktan, yalvarmaktan ya da onu ikna etmeye çalışmaktan vazgeçmeniz onu epey şaşırtacaktır
Son düzenleyen Safi; 31 Mart 2018 02:20
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2015       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selamun aleykum.
Icimi bosaltmak istedim sizden fikir almak istedim.
Türkcem iyi degil kusura bakmayin.

2013 de dogun günümde 17 yasina girdimde kuzenimle alisverise gitik o gün markete girdimde keske girmez olaydim bi oglan kassada bana bakti yeni baslamis calismaya meslek yapiormus durmadan gülümsedi kafama takmadim.
Ve annem seker hastasi herseferinde annem alisverise gitinde yardim ediyorum ve herseferinde onu göriyorum gözü hep bende oliyor alman mi arab mi ney bilmiyordum tshirtin üstünde soyismi yaziordu o gün ögrendimki türk.
Birden basladim o markete cok girmeye nedeni anlamamistim arkadasla bulusdumda markete girelim sana onu gösterim diyip duriyordum arkadasim bile farkina vardi bana cok baktigini.
Her sabah okula gitmeden önce anneme soriyordum alisverise gidiceksen beni bekle beraber gidelim diye. Aradan bi kac ay gecti 4 ayda 2014 bi sekilde nummarama ulaşdi onu anlatmak istemiyorum nasil diye... sonra ertesi gün aradi beni bana yalnis cevirdim kusura bakma dedi kapati hemen nummarayi kaydetip whatsappe baktim onun resmi vardi. 5 dk sonra degisirdi bende ona yazdim güya yalnis cevirdin basladik konusmaya 1 hafta sonra bulustuk hersey cok iyi gidiyordu ta ki bulustumuzda bana dedi ki ben sigara iciom sen icion mu. Hayir icmiyorum dedi. Sustuk sonra dediki sana birsey dicem bunu dedikten sonra belki benden vazgecersin bende söyle dedim. Dediki ben sigara iciom icki iciom dogum günü partye gitimde, eskiden kummar oynadim ama biraktim uysturucu kullaniyorum 5 ayda birkere stresse girdimde. Ama birakiyorum 1 senedir almiyorum dedi peki nediyorsun dedi bana. Bende okadar önemserdim ki sevdigim böyle böyle olcak icmicek ama onu nasil sevdigimi anladim ve dedim ki sorum yok. Sevindi konusduk bana sordu kac sevgilim vardi diye simdiye kadar hic sevgilim olmadi dedim sasirdi gözlerimin icine bakip durdu... bulusmadan sonra devam whatsappde konusduk hergün sonra birden sogukluk oldu aramizda yazmaz oldu 3 gün konusmadik yazdim niye hic yazmion dedim özür diledi stress vardi is okul fln tamam dedim bulusalim mi cuma günü dedi tmm dedim cuma günü bana yazip gelemecegini söyledi hastaydi tamam problem degil dedim pazar günü bulusalim mi dedi tamam dedim ertesi gün cumartesi konusmadik hic yazmadim yazamadim korktum bilmiom neden. Pazar günü bulusucamiz gün konusmadik bana yazmadi nerde buluscamizi kacta butum gün whatsappe girmedi meral etim dayanamayip ertesi gün yazdim ve bana dedi ki cumartesi günü dogum günp partydeydim cok ictim basim cok agriyordu yazamadim sana falan bende kizdim dedim ki bana birdaha sakin yazma bulusalim deme oda mesajimi gördü birsey demedi. Okadar agladim ki aci cektim ertesi gün sadece uyudum cep telfonun akkusu bitmis kapaliydi haberim yoktu beni aramis yani arkadaslari ses mesaji birakmis arkadaslari al konus kizla diyor o aliyor tel kapatiyor... 1 hafta sonra aradim sordum neolyor niye böyleyiz dedim oda bana dediki olmaz bizle sen kücüksün aramizda 5 yas var shockdaydim tmm diyip kapatim bi kac dk sonra yazdim dedim ki ilk bastan beri biliyordun kac yasinda oldugumu simdi mi geldi aklina kavga etik nr silme kavgasi yaptik 6-7 ay konusmadik sadece kandil bayrami fln kutladim ardindan hemen nr kavgasi. Her gün her gece Ellerimi acip Allaha yalvardim bana geri dönsün diye. Whatsappde durumuma göre oda yapiordu birbirimize ordan cevap veriyorduk. Herkes bana o gelmicek o sevmiyor seni dedi o 6-7 icinde markete girdimde hic göremedim ortadan kaybolmustu kavgadan sonra. Herneyse yilbasinda gününde bana yazdi. Mutluluktan yere cöktüm agladim. O günden beri konusyorduk ama bulusma olmadi her gün konusyorduk nerdesin sen dedim markete yoksun artik oda dedi meslegi biraktim baska yerde baska meslek yapiorum dedi.. tesadüfen biz kavga etikten sonra.. 2 ay sonra arkadasim ona yazmis bana sormadan ona demiski sen napion kiza niye ona umut veriyon anlasana kiz seni seviyor. Bunu duydumda agladim korkdum arkadasima bagrdim sen bana sormadan nasil yaptin ben onla arkadas kalmayi raziydim. Ona yazdim sakaydi dedim bana dediki bana gercegi söyle beni seviyormusun bende hayir dedim o hayir yazarken icim kanadi ama biliyordum evet desem birakcak beni. Oda bana dediki bana dogruyu söyle bende dedimki dogruyu söyliorum sana seni sevmiyorum arkadasla sana saka yaptik bakcaktik napcan diye. Bi sinirlendi söyle dedi durmadan. bende buyuk harflerle seni sevmiyorum dedim oda bana dedi iyi bende seni sevmiyorum dedi. ona yazdim ertesi gün bana geri yazmior onun dogum günü kutladim yazmior. Ve o ilk bulusdumuz gün 1 sene oldugunda sabah uyandimda face girip profiline baktim ve keske bakmasaydim ilikisi varmis sevgilisi varmis bi almanla. Bana ben bi arabla beraber olmam diyen kisi bi almanla beraber. Millet napcam ben whatsappde durumu gene ayni birbirimize sanki mesaj yollioz ama 1 aydir yapmioruz onu cok seviyorum canim yanior. Ben 18 yasinda erkeklerle bulusmayan simdiye kadar sevgilisi olmayan aksamlari gezmeyen geceleri gezmeyen sigara icmeyen icki icmeyen ve ona bu zor geldi o alman facende oglanlarla resmi var elinde icki .. napcam ben onu unutamiyorum ben hayatimda birkere bi oglanla bulusmusdum oda uydu bana sözler vermisti bana sen yeterki iste heryere gideriz demisti bana dondurma sözü vardi. Bana sözler vermisti. En cokta geceleri aci cekiyorum ona yazmak istiyorum ama geri yazmicani biliom birkerisinde whatsappde durumuna kirmizi kus maviye kusa gelsin bende durumuma kirmizi sen ol bende mavi ardindan 1 saat gizli nummara aradi öylece telefonda sustu sesimi dinledi arkadan sesler geliyordu sonra kapati 10 dk sonra ben gizli nummarayla aradim sustum o konusdu arkadan gene sesler geldi hemen kapatim. Cocuk oyunu gibi onu cok özliyorum 1 senedir görmiyorum onu..
A.Arda - avatarı
A.Arda
VIP VIP Üye
7 Nisan 2016       Mesaj #27
A.Arda - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Mustafa0726 adlı kullanıcıdan alıntı

Bundan iki sene once elif diye bir kizla cikmisdim carsidan geldigimde bana su kelimeyi soledi biz birbirimizi hergun görüyoruz ozlem olmuyor dedi bende tamam dedik ayrilali 1 sene sonra tekrardan barisalim dedim hayir dedin gecen senede dedim onuda simdi bu senede etcem ama azcikdaha romentik olsun diye hediyeli cikma teklifi etcem sizce ne der rekrar gelebilir mi bide bundan 2 hafta once onu kiskandirmak icin baskasiyla cikmis numarasi yapdi ama her gordugunde dik dik bakiyor bu bakis seviyot bakisi yoksa nefret bakisimi sizce gonlunu alip nasil barisabilirim nolur yardim edin

Ah be abicim. Kız zaten ilkinde dünyanın en saçma sebebini öne sürerek senden ayrılmış, sen gitmiş bunun üstüne bir hata yapıp pardon 2 hata yapıp 2 kez tekrar birlikte olmak istemiş ve reddedilmişsin. Şimdi kalkmış yok hediye alıcam yok onu bunu yapıcam tekrar birlikte olabilirmiyizin peşindesin. Tekrar birlikte olsanız bile bu ilişkiden hayır gelmez artık. Çünkü ip mip kalmamış herşeyi eline vermişsin kızın. Haa diyorsan ki "Hiç farketmez ben köle olmak istiyorum" orasını bilemiycem.Msn Grin Kısacası salla gitsin dostum bak yolunaMsn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
MARUL - avatarı
MARUL
Onaysız
22 Mayıs 2018       Mesaj #28
MARUL - avatarı
Onaysız
Neden ve nasıl ayrıldığınız önemli değil. Önemli olan tek şey onu geri siteyip istemediğiniz. Eğer cevabınız evetse sizi zorlu bir süreç bekliyor. Her şeyden önce bunun farkına varmalısınız. “Ama biz birbirimize çok aşıktık” demekle olmaz. Bir anda her şeyin nasıl değiştiğini gördükçe şoka gireceksiniz.

Bir zamanlar gözlerinizin içine aşk ile bakan sevgilinizin şimdi her söylediğinize gözlerini devireceğine şahit olacaksınız. İçinizden “Bu kadar çabuk nasıl bizden vazgeçebilir” diyeceksiniz. Ama ümidinizi kaybetmeyin. Eğer onu gerçekten geri kazanmak istiyorsanız bunu yapabilirsiniz. Biraz sabır, biraz kendini geliştirme, biraz taktik, biraz da olanlarla yüzleşmek tek ihtiyacınız olan şey aslında.

Eskiden yeni olur mu? Yani diğer bir değişle ex’den next yaratılır mı? Bu tartışılır. Bir ilişki bitmişse elbette bitmesi için bir sebep vardır. Ama dedim ya önemli olan bu değil, önemli olan sevgilinizi geri isteyip istemediğiniz ve bunu yapmak için ne kadar emek harcamaya hazır olduğunuz. İşte eski sevgilinizi geri kazanmakta işinize yarayacak 8 madde...

1- Acele etmeyin

Eğer ciddi bir ayrılık sürecinden geçiyorsanız sevgilinizin kalbini tekrar kazanmak o kadar da kolay olmayacak. Öncelikle bunu aklınıza sokmalısınız. Bir gecede onu geri kazanamayacağınızın farkına varmalısınız. Ona da kendinize de zaman vermelisiniz. Aramak ya da görüşmek isterse o sizi zaten arayacaktır. Ama istemiyorsa onu zamanından önce ikna etmeye çalışmanız sadece sizi daha da itici kılacaktır. Onu geri kazanmak için evlilik kartını oynamayı ise aklınızdan bile geçirmeyin.

2- Bir süre tüm iletişimi kesin

Ayrılığın ardından yapabileceğiniz en büyük hata sevgilinizin üzerine gitmektir. Hiç durmadan aramayı, ardı arkası gelmeyen mesajları ve mailleri unutun. İçinizden kapısında yatmak, sabahlara kadar onu ikna etmeye çalışmak ya da ayaklarına kapanmak gelse de serinliğinizi korumanız lazım. Çünkü bu davranışlar sadece onu sizden daha çok uzaklaştırır. Özür dilemek ya da sinirlenip üste çıkmaya çalışmak ilk aşamada işinize yaramayacaktır.

3- Önce kendinize çeki düzen verin

Ayrılık ve iletişimsizlik sürecini avantajınıza kullanmalısınız. Bu dönemde kendinizi bırakıp perişan bir halde görünmek ne yazık ki “Ah yazık bensiz ne hale gelmiş, hemen kollarına atlayayım” fikrini vermez. Aksine sizden daha çok soğumasına neden olur. Bunun yerine mükemmel görünürseniz, ona size ilk aşık olduğu zamanları hatırlatırsanız içinde bir yerlerde o eski duygular harekete geçecektir. Ayrıca sizi yıkılmamış halde görmek sizi kaybetme korkusunu pekiştirecektir.

4- Yeterince iyileştiğinizi düşündüğünüz anda iletişime geçin

Uygun bir saatte sevgilinize bir mesaj atın. Ona nasıl olduğunu sorun. Israrcı davranmayın. Uzatmayın. Buluşmayı teklif etmeyin. Onu merakta bırakın. Mesajınızın gelmesine sevinsin, hatta heyecanlansın. İlk aşama için tek bir mesaj yeterli. İkinci aşamadaysa sizi görmesi gerekecek. Ne kadar değiştiğinizi ve iyi göründüğünüzü ona göstermelisiniz.

5- Acele Etmeyin (Yine)

Artık iletişim kurmaya başladınız, iyi de görünüyorsunuz o zaman tekrar bir araya gelebilirsiniz diye düşünmeyin. Sevgilinizin üstüne gitmeyin. Önce ilk etapta neden ayrıldığınızı, nerelerde hata yaptığınızı iyi düşünün. Bunları değiştirmek için harekete geçin. Eğer size bir sıcaklık gösterdiyse kaldığınız yerden başlayacakmışsınız gibi davranmayın. Acele etmeye gerek yok. Unutmayın onu geri kazanmak istiyorsanız beklemeye değer.

6- Güvenini kazanın

Sevgilinize değiştiğinizi laflarınızla değil hareketlerinizle gösterin. Onun güvenini tekrar kazanın. İlk etapta aşık olduğu kişi olduğunuzu hatta ondan bile iyi olduğunuzu gösterin. Sizinle tekrar bir ilişkiye yelken açabilmesi için önce size güvenmesi ve bu sefer her şeyin daha farklı ve iyi olacağına inanması gerekiyor.

7- Hatalarınızı gözden geçirin ve kabul edin

“Özür dilerim ama” ile başlayan bir cümle kuracaksanız hiç boşuna zahmet etmeyin. Özür dilemenin “Ama”sı olmaz. Hatalarınız varsa vardır. Onları kabul edin. Sakın yaşananlar için onu suçlamaya çalışmayın. Ve bunu yaparken rol yapmayı da aklınızdan bile geçirmeyin. Gerçekten sorunlarınızı görün ve onları çözün. Unutmayın hızlı ve üstün körü bir çözümle onu geri kazanamazsınız.

8- Yeni bir ilişki gibi davranın

Eğer sevgiliniz size ikinci bir şans verirse veya o kapıyı aralarsa kaldığınız yerden devam etmeye çalışmayın. Bu ilişkiye yeni bir ilişki gibi davranın. Yeniden ilk buluşma yaşayın. Tıpkı yeni biriyle buluşacakmış gibi hazırlanın. Onunla flört edin. Ona iltifat edin. Gecenin sonunda onu öptüğünüzde sanki ilk defa öpüşüyormuşsunuz hissini verin.

NOT : BU BENİM DEĞİLDİR , ALINTIDIR.