Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var|Gösterim: 223.068|Cevap: 313|Güncelleme: 22 Nisan 2015

Bluetooth Aygıtı bilgisayara nasıl yüklenir?

Mesaja atla
Ziyaretçi
2 Aralık 2008 11:35   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayara bluetooth nasıl yüklenir? Bluetooth cihazını bilgisayara nasıl tanıtırım?
EN İYİ CEVABI BrookLyn verdi
Yu1Ai

Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen ahmetseydi; 11 Nisan 2015 14:33 Sebep: içerik düzenleme
2 Aralık 2008 11:55   |   Mesaj #2   |   
The Unique - avatarı
Üye
Bluetooth'un tanıtım cd sini pc nize yükleyip tanıttıktan ssonra kullanabilirsiniz Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
SAFAX
6 Şubat 2009 22:45   |   Mesaj #3   |   
SAFAX - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarıma şu bilinmeyen aygıt bluetooth u yüklemek istiyorum cd içinde takılı şu anda ama yarım saattir uğraşıyorum yardımjı olacağınızı biliyorum şimdiden teşekkür ederim teşekkürler değil teşekkür ederim diyerek yazılır nedense beynim sulandığından bunu da paylaşmak istedim Msn Happy bekliyorum lütfen yardım!!!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir
8 Eylül 2009 18:44   |   Mesaj #4   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben bilgisayarıma blutooth yüklemek istiyorum kaç yerden denedim olmadı bilgisayarımın markası phılıps frisby 945 gıgabyte ayrıca cd falan diyorlar yüklemek için cd ye ihtiyaç var mı?yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Misafir
9 Eylül 2009 13:04   |   Mesaj #5   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
samsung markası nsl inrebilirim bilsayara
Misafir
9 Ekim 2009 18:53   |   Mesaj #6   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Acer Aspire 242 < Bu adrese girin. 'Driver and Utilities' yazan yere tıklayın oradan Bluetooth'u seçin.

demişsiniz seçtikten sonra ne yapcamızı yazmamışınız seçtim ama bir şey olmadıMsn Wink yardım pluss
Misafir
17 Ekim 2009 19:15   |   Mesaj #7   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarım HP 530 bluetooth nasıl yükleniyor?
Misafir
29 Ekim 2009 10:15   |   Mesaj #8   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarım xp verdiğiniz adreste vistanın bunu nasıl bulabilirm.
Misafir
13 Kasım 2009 13:09   |   Mesaj #9   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
samsung telim ama bilgisayarımda Bluetooth yok malesef kart koruyucumu da kaybettım flash dısk de yok yardmcı olrsanız sevinirim acill
13 Kasım 2009 14:18   |   Mesaj #10   |   
BrookLyn - avatarı
VIP
Style King
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Lutfeen yardm edin intten indiremiyormuyz

Alıntı

benim bilgisayarım xp verdiğiniz adreste vistanın bunu nasıl bulabilirm.

Alıntı

bilgisayarima bluetooth yuklemek istiyorum

Alıntı

bılgısayarımı yenı aldım bulututum bastan berı calısmıyor neden ne olabılır

Alıntı

samsung markası nsl inrebilirim bilsayara

Alıntı

ya 3-4 günden beri bilgisayarıma bluetooth indirmeye çalışıyorum olmuyor lütfen yardım edinMsn Confused

Laptop kullanıyorsanız Marka\Model belirtin lütfen. Harici USB Bluetooth kullanıyorsanız onunda Marka\Model söylemeniz gerekiyor size yardımcı olabilmemiz için.
Alıntı

slm ben bilgisayarıma blutooth yüklemek istiyorum kaç yerden denedim olmadı bilgisayarımın markası phılıps frisby 945 gıgabyte ayrıca cd falan diyorlar yüklemek için cd ye ihtiyaç var mı?yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Bahsettiğiniz markalar Gigabyte, Anakartınızın markası, Frisby dış kasanızın markası. Bunların Bluetooth ile hiç bir ilgisi yok yukarıdaki mesajda belirttiğim gibi Laptop kullanıyorsanız Marka\Model belirtin lütfen. Harici USB Bluetooth kullanıyorsanız onunda Marka\Model söylemeniz gerekiyor size yardımcı olabilmemiz için.
Alıntı

benim bilgisayarım HP 530 bluetooth nasıl yükleniyor?

HP'nin Bu modelinde Bluetooth bulunmamaktadır.
Alıntı

samsung telim ama bilgisayarımda Bluetooth yok malesef kart koruyucumu da kaybettım flash dısk de yok yardmcı olrsanız sevinirim acill

Bu durumda yapılacak birşey olmadığını gayet iyi bilmeniz gerekiyor. Harici bir USB Bluutooth almanız gerekiyor bunun dışında bu konuda size hiç bir yardımımız olamaz mümkün olmayan birşey istiyorsunuz.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
Soru-Cevap forumu 'Bluetooth Aygıtı bilgisayara nasıl yüklenir?' konusunu görüntülüyorsunuz: Bilgisayara bluetooth nasıl yüklenir? Bluetooth cihazını bilgisayara nasıl tanıtırım?...

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç