Arama

Aşk nasıl itiraf edilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Eylül 2018 Gösterim: 71.131 Cevap: 22
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir kız seviyom göz göze çokgeldik ve ben hiç konuşmadım halde o bana küçük çok küçük şakalarınan konuşmaya çalışıyo benim candaşım yani knkimin yanında oturdu çocu birgün gelmedi ve onun yanına oturdum ve arkamızda sevmedim yani aşık olmadım yoksa arkadaş olarak severim yandaşım ve sırdaşım derim onlara ve onlarla konuşurduk dalga geçerdik üçük dalgalar ve arkama ayşe geldi ve arkamdaki kızın yandşımıla yer değişitrmek istedini söledi ama o yok dedi ve ben okul nöbetcisiyken ayşe yanıma geldi ve özümün içine baktı bide beden dersindeyken bana baktını gördüm biraz baktım ve geri çevirdim ve bana hep bakıyo ben şu düşünceyi hisediyom bana göz dağ verdini yani gel bana çıkma teklif et dede die demeye çalıştını düşünüyom ve 5. sınıfa giden bizde bu arda 6 ya gidiyok çıkma teklifi geldi bir tane benim 5 yaşındayken knkim olan çocuk oda 5. e gidiyo ve 5 yaşındayken knkim olan çocuk arkadaşı sölemiş şuna benden çıkma teklifi et die oda götürmüş ve kıza kağıt vermiş oda kabul etmedi ve 1 2 gün sonra başka çocuğnan gönderdi ve almış bu sefer ama kabul eti dyemem okumak için dolu gönderdi 2 defa deil 100 defa göndermişli ardır ama şimdi kini aldı ve okuyodur şu anda herhalde ama kabul edeceni sanmıyom çünkü olan çok tipsiz ve ezik bana hiç dövüşmedik ama abi diyo nolur dövme diyo kimseyede ayşeyi sevdimi sölyemiyom ama birdefa o ayşeme teklif eden çocuk ayşeme sapık harkeete bulunda daha doğrusu 3 kişi 5. sınıfdan hepside biz ayşeynen 6. sınıfa gidiyok tabi ve 2 si bizim eve giden yoldan gidiyolardı şu teklif eden çocuğnan direleri ve bende bu çocuğu bir plan düzenledim tabi başka nednlede dövecektim saklandım bir yere ve bu ikisini eşek sudan gelinceye kadar dövdüm ama gari pek karışamıyom bazı nedenlerden dolayı ama 15 yarı yıl tatilinin son günü ona teklifde bulunacam inşalah tabi çekingenlimi yenersem bide o kız beni seviyomudur söleyin by
Sponsorlu Bağlantılar
seramiksır - avatarı
seramiksır
VIP VIP Üye
5 Mayıs 2011       Mesaj #12
seramiksır - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben de birine aşığım ama bilmiyor ona aşık oldumu belli etmek için ne yapmalıyımmMsn Sadlütfen yorum yazın (adım kübra)

gözlerinin içine bak yeterMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
SIKINTILARINIZ YILDIZLAR KADAR UZAK, HAYALLERİNİZ GÜN GİBİ PARLAK OLSUN DOSTLAR...
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
5 Mayıs 2011       Mesaj #13
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben de birine aşığım ama bilmiyor ona aşık oldumu belli etmek için ne yapmalıyımmMsn Sadlütfen yorum yazın (adım kübra)

Bakımlı olmaya çalış ve ona yakın davran göz temasıı çoook önemliiii ...! Msn Wink
DERUNİ - avatarı
DERUNİ
Ziyaretçi
7 Haziran 2011       Mesaj #14
DERUNİ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

ben çok aşığım ama nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum tek sorunum bu

engüzel aşk itiraf edilen aşktır, bunu karşı tarafta bilmeli
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aşık olmak anlık birşey, insan karar vererek aşık olmaz. Bazen aşık oldum sanarsınız aslında yanılmışsınızdır ama bunu anlamanız zamanınızı alıır. bi kıza açılmak zor değil utangaç olmayın rahat olun doğal olun karşınıza alın gözlerinin içine bakın ve seni seviyorum Benm olup hayatıma anlam verirmsn dyn. bi kız bu soruya karşı koyamaz.. erkekler hep ilk adımı atmak zorundadır yani teklifi onların etmesi lazım. Kızlar sadece bakar erkekler ise kapaar. ayrılmak istiyorsanız ciddi olun yalanlara gerek yok. istemiyorum sevmiyorum demeniz yeterli yok işte sen daha iyilerne layıksın falan boş işleer. AŞIK OLMAK GÜZEL BİRŞEY AMA DOĞRU KİŞİDE TADIYORSAN. .
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
29 Ağustos 2011       Mesaj #16
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

Arkadaşlar ben bi kıza aşık oldum benden 3 yaş küçük ve onun beni sevebileceğine ihtimal veriyorum ama küçük diye açılmaya utanıyorum sizce açılsammı yardım arşadaşlar.

sizde yaşınızı yazmış olsaydınız daha iyi olurdu ama belirtmemişsiniz aranızda 3 yaş var siz ondan hoşlandığınızı belli edin derim ve isterseniz duruma göre ona açılmaya çalışın bence fakat doğru bir zmanda ve doğru yerde pat diye değil tabi birlikte bir çay içmeye gidebilirsiniz yada yemeğe gidebilirsiniz sohbet ederkeen siz bu arada söyleyin bakalım hadi hayırlısıMsn Grin
Son düzenleyen Safi; 1 Haziran 2018 01:41
Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove
THE - avatarı
THE
Ziyaretçi
18 Kasım 2011       Mesaj #17
THE - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

slm bn bir kızı seviyorum o bana sürekli bakıyor bugun son dersimiz tasarımdı tenfüste herkes gitti bn v sevdiğim kız vrdı cesaret edemdim sınıfa yeni geldim aslında kızı tanıyorum bizim sitede oturan bir kızın arkdaşı yansitede oturuyor can dostumla konuştum kızın onu sevdiğini söledi kzı birkaç gün tkip ettim gözleri hm bna hemde arkadaş gidiyor sizce o bni seviyormudur

arkadaşlar bunu bn yazdım yni üyeyim lütfen yardımcı olurmusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2013       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

ben çok aşığım ama nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum tek sorunum bu

Benim taktii kullan Msn Grin iyi davran o sana aşık oluyo zaten Msn Grin sana değişik hareket tavır vb yapıyorsa (örnein Dil Çıkarmak Ama Eğlenip Gülerek) Sana En Başından aşıktır Msn Happy
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
26 Eylül 2013       Mesaj #19
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Kolundan tut ve gözlerinin içine bak ''Sen Benimsin!'' De ve sarıl.. Sonsuza kadar bırakma.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2016       Mesaj #20
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

Ya olumsz cvp alırsak

Olabilir kimse kimseyi sevmek hoşlanmak zorunda değil bu gönül işi
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.