Arama

Aşk nasıl itiraf edilir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Eylül 2018 Gösterim: 71.133 Cevap: 22
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2017       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar,
Ilan-i ask etmek hayattaki en zor seylerden biridir fakat eger gercekten onu olumune ve onun ugruna canini bile feda edecek kadar seviyorsan... Hic bekleme ve hemen askina kos derim. Eger beklersen o seni seven kisi umudunu yitirecektir ve kendisine " bana ilan-i ask etmedigine gore o beni sevmiyor" diyecektir ve sizden omur boyu uzaklasacaktir. Sakin sevdiginizi kacirmayin ve her ne ugruna olursa olsun ona onu sevdiginizi soyleyin. BU UGUR ONU KAYBETMEK OLSA BILE...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2017       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
onun seni sevdiğini düşün.Onsuz kurduğun hayalleri onunla gerçekleştirdiğini... Açılır veya karşılık almazsan ne kaybedersin ki? Neyin gider gururun mu şerefin mi ? Oysaki aşkta ikiside yoktur. Yarına kalkacağın ne malum? Git ve açıl zaman yetmeyebilir. Keşkelerin yerini alıcaksa olmadı alsın keşke değil... Sevgilerle Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Sevika - avatarı
Sevika
Onaysız
29 Eylül 2018       Mesaj #23
Sevika - avatarı
Onaysız
Ben bölüm ogretmenime aşığım onu cok seviyorum ama ona soyleyemiyorum tam diyorum ki o da beni seviyo sonra bu meseleyle ilgili bir konu açtığım zaman canımı sıkma diyo.acaba benim soylediklerimi ciddiye almıyor mu? Saka yapıyorum mu zannediyor bilmiyorum ama itiraf edip kurtulmak istiyorum ee haliyle bu okul ortaminda soylenecek bisey de degil. Nasil nerde ne zaman söyleyeceğimi bilmiyorum lutfen bana akil verin