Arama

Aşk nasıl itiraf edilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Eylül 2018 Gösterim: 71.132 Cevap: 22
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
2 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Aşk nasıl itiraf edilir?
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
bir tane gül alıp, karşısına çıkarsın:)
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 1 Haziran 2018 01:38
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
bir tane gül alıp, karşısına çıkarsınMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Keten Prenses; 3 Aralık 2008 05:55
Quo vadis?
Dark Lord - avatarı
Dark Lord
Ziyaretçi
5 Ağustos 2009       Mesaj #3
Dark Lord - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
7DİVANE7 adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR BEN Bİ KIZI SEVİYORUM ONUNLA HİÇ Bİ TANIŞMIŞLIĞIMIZ AYNI ORTAM İÇİNDE BULUŞMUŞLUĞUMUZ YOK SAYDIM ONU İLK GÖRDÜĞÜMDEN BERİ 13 AY OLMUŞ FAKAT SEVGİLİSİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİM İÇİN Bİ TÜRLÜ AÇILAMADIM İŞ YERLERİMİZ KARŞILIKLI BEN SÜREKLİ ONA BAKIYORUM BAZEN ONUNDA BAKTIĞINI GÖRÜYORUM AMA O BENİ GÖRÜYO MU BİLMİYORUM SEVGİLİSİNDEN AYRILMIŞ 1 AYA YAKIN ZAMAN ÖNCE BEN BUNU BUGÜN ÖĞRENDİM VE ARTIK KONUŞMAK İSTİYORUM GEREKİRSE CEP NO.SUNU DA BİLİYORUM NOLURSUNUZ BANA Bİ YOL Bİ YÖNTEM BİŞEY SÖYLEYİN BU KONULARDA EPEYCE TECRÜBESİZİM VE EN KÖTÜSÜ ÇOK FAZLA HEYECANLIYIM RESMEN YÜREĞİM TİTRİYOR DESEM YERİDİR BİLİYORUM UMUTSUZ VAKA GİBİYİM AMA YİNEDE Bİ UMUT ACİL CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM...

öncelikle vaar olduğunu hissettir. daha sonra 1 ay önce ayrıldığını kimden öğrenmişsen hala seviyormu yoksa tamamiyle bitirmişmi bunu öğren tekrar dön buraya Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
7DİVANE7 adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR BEN Bİ KIZI SEVİYORUM ONUNLA HİÇ Bİ TANIŞMIŞLIĞIMIZ AYNI ORTAM İÇİNDE BULUŞMUŞLUĞUMUZ YOK SAYDIM ONU İLK GÖRDÜĞÜMDEN BERİ 13 AY OLMUŞ FAKAT SEVGİLİSİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİM İÇİN Bİ TÜRLÜ AÇILAMADIM İŞ YERLERİMİZ KARŞILIKLI BEN SÜREKLİ ONA BAKIYORUM BAZEN ONUNDA BAKTIĞINI GÖRÜYORUM AMA O BENİ GÖRÜYO MU BİLMİYORUM SEVGİLİSİNDEN AYRILMIŞ 1 AYA YAKIN ZAMAN ÖNCE BEN BUNU BUGÜN ÖĞRENDİM VE ARTIK KONUŞMAK İSTİYORUM GEREKİRSE CEP NO.SUNU DA BİLİYORUM NOLURSUNUZ BANA Bİ YOL Bİ YÖNTEM BİŞEY SÖYLEYİN BU KONULARDA EPEYCE TECRÜBESİZİM VE EN KÖTÜSÜ ÇOK FAZLA HEYECANLIYIM RESMEN YÜREĞİM TİTRİYOR DESEM YERİDİR BİLİYORUM UMUTSUZ VAKA GİBİYİM AMA YİNEDE Bİ UMUT ACİL CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM...

Bencede arkadasin dedigi gibi once kendini ona hissettir.Kiz yeni ayrildigina gore duygusal olarak bir boslukta demektir.Buda sana olan cevabinin olumlu olmasi yonunde %50 etki yapar diye dusunuyorum.Ayrica gidip arsisina kurur kuru seni deviyorumda deme.Kizlar surprizlerden cok hoslanirlar onu etkilicek birsey yapMsn Happy
cruel_91 - avatarı
cruel_91
Ziyaretçi
7 Ağustos 2009       Mesaj #5
cruel_91 - avatarı
Ziyaretçi
Gereken bilgi toplanmalı, ağız aranmalı, her ihtimale karşı ümit bağlanmamalı, heleki karşılıksız çıkarsa çok daha fena...
Şaşırtıcı bir şekilde itiraf edebilirsiniz.
Reklam panolarına resim ile seni seviyorum yazılabilir.
Ya da balkondan bakınca görebileceği yere seni seviyorum yazılabilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Giyimine kuşamına dikkat edersin.
Espirili olmaya çalısırsın elinden geldiginde.(espirili olcam die de saçmalarsan daha hiç konusmamıs olsan daha ii olur)
kendine ii bakarsın. kıza ilgi duydunu belli edersin onun hoslandıgı seyleri ögrenip onunla aynı kafa dengiymis gibi davranabilirsin..
bunnarı yaptın hala olmuosa KADER diyelim.

Giyimine kuşamına dikkat edersin.
Espirili olmaya çalısırsın elinden geldiginde.(espirili olcam die de saçmalarsan daha hiç konusmamıs olsan daha ii olur)
kendine ii bakarsın. kıza ilgi duydunu belli edersin onun hoslandıgı seyleri ögrenip onunla aynı kafa dengiymis gibi davranabilirsin..
bunları yaptın hala olmuosa KADER diyelim.
Son düzenleyen Misafir; 4 Eylül 2009 20:19 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
4 Kasım 2009       Mesaj #7
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bir kız var seviyorum ama söylemeye utanıyorum. Bunun çaresi var ama bilmiyorum siz söyleyebilirmisiniz

İlk sayfadan incelemeye başlarsanız farklı fikirler edinmiş olursunuzMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben yenı unuversıte kazanmısım ve yenı 20 yasıma basıyorum ama eskıden bır kıza asla senı sevıyorum demezdım hep baska bır kız arkadasıma soylerdım ve o gıdıp kunusurdu o kızla ama aslında bence bu bır hatadır kendın gıdıp kunusacaksı ben hayatımda asla keske kelımesıne asla yer vermek istemem ve bunun icin bu gune kadar hoslandıgım butun kızların karsısına cıkıp kunusmusum. ve hıc bır zaman fazla uzulmedım hayır cevabını aldıgıma. sevgı karsılıklıdır zorla olmaz ama en azında sızde denemıs olursunuz hıc olmazsa sonra keske konussaydım demezsınız sansınızı her zaman denemenızı tavsıye ederım bunun icin cesaretlı olup kızla kunusmak lazım unutmayın kı o da en az sızın kadar anlayıslıdır kaybedecegınız hıc bırsey yoktur sansınızı deneyın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben muhammed dersaneye gidiyorum. dersanede bi kız war . size söylemiyorum allaha söylüyorum ilk gördüğüm dakikada aşık oldum hatta ilk saniyede ama ben öyle utangaç biriyim ki göz göze geldiğimizde gözümü kaçırıyorum o derece. ama o her an her saniye aklımda allah rızası için ya bi yol gösterin yada benim için dua edin. nasıl gidip söylim onu sevdiğimi. ayrıca bi kızı yolladım söylemesi için kız gidip demişki sana birinden teklif war o da demişki duymamış olayım . kız çok dindar böyle işlerle işim olmaz demiş. o teklif edenin ben oldugumu bilmiyor ama. nolur bi yol gösterin????

selamun aleyküm Muhammed benim son çıktıgım kızın babası imamdı ve çok dindar biriydi en başta olmaz dedi ben de utangaç birisiyim akadaşlar aracılıgıyla söledim kabul etmedi sonra gittim telini aldım aradım akşam konuşmama müsade et dedim ve kendimi tanıttım hiç tanışmışlıgımız yoktu ama biraz saygılı ve hoş konusursan o anda senden etkilenir..Msn Grin
oyuncu_girl - avatarı
oyuncu_girl
Ziyaretçi
21 Haziran 2010       Mesaj #10
oyuncu_girl - avatarı
Ziyaretçi
AŞK İTİRAFLARI TELEFONLA FALAN OLCAK İŞLER DEĞİL KARIŞISINA ÇIKIP GÖZLERNİN İÇNE BAKIP HİSSETTİREREK ANLATMALISINZI ONA.... AMA TABİKİ DAMDAN DÜŞER GBİ DEĞİL.. ÖNCELİKLE AYNI ORTAMDA BULUNMAYA ŞANSINIZ WARSA TANIŞMAYA ÇALIŞIN.. EĞER BÖYLE BİR ŞANSINIZ YOKSA O NA ONUN LA İLGİLENDİĞNİZİ FARK ETTİRİN.. BIRAKIN BAKIŞALRINIZI YAKALASIN... KAFASINDA TAHMİNLER OLUŞMAYA BAŞLIYCAKTIR... SİZİ FARK ETTİĞİNDEN EMİN OLDUĞUNUZDA WE CESARETİNİZİ TOPLADIĞINIZDA ELİNİZDE BİR BEYAZ GÜLLE ÇIKIN KARSISINA...BEYAZ GÜL SAFLIK DEMEKTİR TEMİZ WE SAF DUYGULARINIZI İFADE EDER... NE SÖYLİYCEĞİNİZ SİZE KALMIŞ AMA SAKIN TERS TEPKİ ALMAKTAN KORKMAYIN... BİR-İKİ İLTİFAT EMİNİM DÜŞÜNCELERİNİ DEĞİŞTİRİR... SİZE KOLAY GELSİNMsn Happy
Son düzenleyen Safi; 1 Haziran 2018 01:40