Arama

Aşık olduğum kişi beni sevmiyor, ne yapabilirim? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Haziran 2018 Gösterim: 123.890 Cevap: 74
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2014       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bnce cok abartiliyo bu konu bncillik bu senin arkadasina asiksa o ne yapabilir ki sen asiksin diye hic kimse mi asik olmayack hadi kız arkadasn sendn once asik olup sana sylemediyse yani diyecegm o ki senin sevdign adam da asik ve iki gun sonra o kizdn ayrilirsa senin durumuna duseck biraz anlaysli olalim ltfen kimse kimseyi sevmk zorunda degil
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2014       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sevdiğime söyledimde noldu o hemen yanımdan çekip gitti ben kolundan tuttum ama yinde gitti napıcağımı bilemiyorum ve ondan sonra mektup yazdı sonra bana aşık olmadığını söyledi bende mektup yolladım cevabı buydu BİZ BİRBİRİMİZE LAYİK DEĞİLİZ dedi ben onu ÖMÜR boyu sevicem ne olursa olsun
Sponsorlu Bağlantılar
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
28 Mayıs 2015       Mesaj #73
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bir oğlanı seviyorum ama o beni görmüyor , ne yapabilirim?

Bunun bir sürü anlamı var. Görülmeye değer bir güzelliğiniz olmadığı için, önemsemedği için, veyahut dikkatini çekememişsinizdir, acı ama gerçek. Msn Happy Bunun için yapılacaklar dış görünüşünüze biraz daha önem verip ona yaklaşmak, iletişim kurmaktır. Yine de olmuyorsa aradığı kişi siz değilsiniz demek ki. Sevgilisi varsa zaten bu öneriler yanlış bir davranış olur.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Vişnelikek - avatarı
Vişnelikek
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2017       Mesaj #74
Vişnelikek - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar birini çok seviyrum daha tanisamadim ble nasil tanisip kaynasiriz

Yürürken bilerek çarp ayy pardon ben seni biyerden tanıyomuyum falan de tanış gerisini halledersin artık Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2018       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kader ortagiyiz benide sevmiyor ondan vazgecemedigini anlamasi icin yanina git konus ne bilim biseyler yap ondan sonra bir kac gun yanina gitme sonra kalbi seni aricak