Arama

Aşık olduğum kişi beni sevmiyor, ne yapabilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Haziran 2018 Gösterim: 123.888 Cevap: 74
sade - avatarı
sade
VIP hazan
26 Mart 2012       Mesaj #21
sade - avatarı
VIP hazan
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Beyler kankam benim sevdiğim kişiyi seviyor napmalıyım???

siz bişey yapmayın sevdiğiniz kimi seçerse onun olsun
Sponsorlu Bağlantılar

kübra_ - avatarı
kübra_
Ziyaretçi
26 Mart 2012       Mesaj #22
kübra_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

benim bir kişi aşık oldum ama beni sevmiyor

tabiki de büyü yapabilirsin. ben denedim şu an peşimde sürünüyoo Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
sade - avatarı
sade
VIP hazan
26 Mart 2012       Mesaj #23
sade - avatarı
VIP hazan
Alıntı
kübra_ adlı kullanıcıdan alıntı

tabiki de büyü yapabilirsin. ben denedim şu an peşimde sürünüyoo Msn Happy

böyle saçma ve gerçeği olmayan şeyler yazmanız size na yara verecek bilmiyorum ama bence son çere diye umut verdiğiniz insanlara zarar olur

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim derdim en kötüsü Msn Sad sevdiğim kişiyle aynı sınıftaydık o okulunu değiştirdi bense sınıfımı ona sevdiğimi söyledim bana ben seni arkadaş olarak görmüştüm dedi ya ben napiyim boşver demekle olmuyo işte ayrıca ondan bissürü değil 1 tane var. Ben ondan başkasını sevemem. Nolur söyleyin napiyim onunla göz gözede gelemiyorum ama seviyorum çok seviyorum Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birini seviyorum ama o beni sevmiyor ne yapmam gerekeiyosa yaptım ama beni sevmiyoo ben 6. sınıfa gidiyorum onu unutacam diyorum unutamıyorum her zamn onu düşündümde ya ismi ya kendi yada arabası cıkıyo ve ben onu deliler gibi seviyorum onu unutamıyorum ilk defa aşık oldum aşık oldugum kişi oo ona diyorum ama 'küçüksün' dio ama ben onu o kadar cok seviyorum hiçkimse bnm kadar sevmemiştir diye düşünüyorumm
fatoşş - avatarı
fatoşş
Ziyaretçi
30 Mayıs 2012       Mesaj #26
fatoşş - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benım 8 aylık bı ılskım vardı o izmırdeydı ayrı sehırlerdeydık ve ben artık onu sevmıyordum daha fazla uzmek ıstemıyordum onla tamamen bıtrmıstım kafamda aliyı tanıdım ve onunla kısa surede cıkmaya basladık ben onunla cok mutluydum 3 aylık bı ılskımz oldu 3 ayı dolu dolu yasadık ben kendımden cok odun verdım yanımdaydı hergun nerdeyse gorusuyoduk sureklı benı arardı ben aramadıgımda bana kızardı askımm senı benı neden bugun aramadınn derdı kısaca cokk mutluydukk her ıstedgı yapardıı benm onun hayatında ne kadr dgerlı oldugumu hıssterrdı ve benı cok severdıı nazımı cılvemı cekerdıı arada hep eskı sevgılm vardı sureklı beı rahatsız edıyodu benı cok sevdgını alıyle bıle kabul edebılecegını soyledıı en sonunda aramazdann cıkmasını ıstedımm yanıma geldı konustukk agladıı onu bırakammaı soyleedıı bende olmıcagını artık benımm hayatmda baska bırı olcagını soledımm gel egelelımm alı ıle konustular ve ben alıyı sectımm ılskımzz kaldgı yerdenn devam ettıı mutluyduk oda bennde sonra benımm hatam yuzunden ayrıldıkk aslındaa arkdslarımn aklına uydumm ve ayrıldımm alı bana ayrılmayalımm bu ılskı bu kadar kolay bıtmemelıı gbı bı cok sozler soyledı tabıkı ben dınlermıyım ayrıldımm sonra aradan 1 hafta gectı ben onu aradımm actı ona ıcım acıyorr benımm dedım oda bana benımmde yanıyor ama ebru gecer dedıı ben konusmak ıstıyorum dedımm oda bıtıren senısın benı begenmeyen sensın dedı ve kapadıı aradan 1 ay gectı bız arkadslarımzn yardımıyla tekrra gorustuk orda pek bı konusma olmadı ben soguk davrandımm ama o bıraz daha ılgılı davrandıı bana 2 3 gun sonra ben msj attımm cvp yazmadıı ne yapmaya calısıyor benı cok sevenn alı nerde bunu merak edıyorumm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birine öyle aşığım ki onu öyle çok seviyorum ki ona bakarken eriyorum sanki. O da bana bakıyor ama işte bu zamanda bakışlara güvenilmiyor. Ama beni aşık eden de onun bakışlarıydı. Çok çelişkili bir durum aslında. O beni tanımıyor ama ben onu yıllarca tanıyormuş gibi biliyorum . Aynı okuldayız. Her gün onu görmek için tesadüfler oluşturuyorum. Onu her kızdan kıskanıyorum. Hiç bakmasın ona hiç kimse yavşamasın , o beni sevsin istiyorum . Ona aşığım . Okullar kapanıyor ama biz onunla tanışamadık bile . Zaten canımı en çok yakanda bu. Ben onun için eriyorum ama onun haberi bile yok . Yani belki anlamıştır ama off bilmiyorum. Bu olanlara anlam veremiyorum . Emin olduğum tek bir şey var var ben onu çok seviyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde çok sevdiğim biri var belki okuyordur ceyda ben onu deli gibi seviyorum ama o bir türlü anlamıyor hatta benden nefret ediyor yıl basında yalvardım yakardım olmadı biraz zamana bırakıyım dedim bü günlerde yine yalvardım yakardım onun için yapmadıgım bokluk kalmadı ve deli oluyorum onu gördüğüm an LLAH ben gidiyorum diyorum ( kalpten yni ) bnm hikayemi buraya yazsam roman olur kaç kişiyle konustum siz o kızı bnm yapın dileyin benden ne dilerseniz olmuyo onlarda yapamıyolar ama belki siz yardımcı olursunuz ben onu çok seviyorum bi el atın bana yoksa ya o ölecek ama ben ona kıyamam yada ben ölecem çaresi yok
Cekuw - avatarı
Cekuw
Ziyaretçi
3 Temmuz 2012       Mesaj #29
Cekuw - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende birini seviyorum karşı sınıfımızda ama ona açılamıyorum çünkü o başka birini seiyor diye duydum ne olur cevap yazin her zaman bekliyeceğim yazmanızı

Sen de bawkasini sev belki o zaman o da sana awik olucaktir
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
6 Eylül 2012       Mesaj #30
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Birisinin sizi sevmesini istiyorsanız ilk önce gerçek sevgi gösterin tahmin yürüterek söylüyorum seven erkeklerin yarısı öpüşmek yiyişmek için seviyordur. Böyle yapmayın biri gerçekten sevecekseniz bırakmayacaksanız yani ona dünyanın görülmeyen hazinelerini sunacaksanız sevin. Onun uğruna her şeyi yapabilecek, ailenize karşı onu savunabilecek, onun elinden tutup sen benimsin diyebilecek, tek kalmasın diye telefondan ayrılmayacak, onu ısıtmak için sadece bir ceket değil sevginizi de verecekseniz 'SEVİN'!

Zaten bunları yaparsanız ve gerçek sevgi yani gerçekten gerçek sevgi ne onu anlarsınız. Yinede birkaç şey söyleyeyim. Ona belli etmeye çalış zaten daha ilk yaptığın şeyde anlar ama devam et. Sakın kolundan tutup kenara çekme konuşmak için. Arkadaşları aracılığıyla iletişim kur ona daha da yakınlaş. SEvdiği sevmediği şeyleri öğren ve sen de onun sevdiği şeylerden bahset onun yanında. Hadi kolay gelsin.