Arama

Aşık olduğum kişi beni sevmiyor, ne yapabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Haziran 2018 Gösterim: 123.889 Cevap: 74
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
18 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Karşılıksız aşkta ne yapılmalı, aşık olduğum kişi beni sevmediğini nasıl anlarım, bana aşık olmayana aşık olmalı mıyım?
Ben bir kişiye aşık oldum, ama beni sevmiyor.
EN İYİ CEVABI Intersect verdi
Kendini sevdirmeye çalış önce, mesela onu tut sım sıkı sarıl.. Onu ne kadar sevdiğini anlatmaya çalış. Baktın olmuyor. Yapabilecek bişeyin yok ona tek bişey söyleyebilirsin. ''Sen Bilirsin!"
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Son düzenleyen Jumong; 30 Mayıs 2015 23:07 Sebep: iç başlık düzeni
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008       Mesaj #2
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Önce ona söylemekle başla işe sonra ona değer verdiğini hissettir olmadı boşver ondan çok var.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sürekli göz göze gelmeye çalış onu görünce için pırpırr ediyomuş gibi ol saçına başına giysine önem ver birde göz hareket leri önemlidir onun yanında gözbebeğini hareket ettirr
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende birisini seviyorum ben kızım bir erkeği çok seviyorum geçensene aynı sınıftaydık şimdi ise sınıflarımızı ayırdılar 6 ya geçince çok seviyorum onu her zaman acı çekiyorum ben onla mutluluğun ney olduğunu öğrendim aşkın ne olduğunu onla öğrendim ama o başkasını seviyom ben ise onu unutacam diyorum unutamıyorum napacam ben yaaaa ben onu çokkkkkkkk seviyorum o benim herşeyim ben onu 2 senedir seviyorum o da beni sevdi amam sonra başkasıyla çıkmaya başladı
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
18 Ocak 2011       Mesaj #5
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben birine aşığım karşı sınıftan ona açıldım ve sevdiğimi söyledim 4 gün çıkıp ayrıldı benden ve benim sınıfıma gelip bir daha bana çıkma teklife etme seni artık sevmiyorum dedi yarın olmuştu bana senin adın ezgi mi dedi oysa benim adım buseydi bir kız olarak onu elde etmek için ne yapabilirim

Seni sevmediğini istemediğini söylemiş bence hiçbirşey yapmamalısın yoluna bakmalısın Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ona arki olalımmı dedim yoq dedi. benden nefret edio. ama birzamanlar da o bana aşıktı. ama daha küçüktük ozaman.. şimdiyse onu çok sseviom o benden nefret etse de. onunla karşı karşıya gelince öyle bi heyecen oluoki içimde. bi bakışı beni sanki hayat bağlıo. mutsuz anlarımda onu görünce moralim düzelio. bunun adı aşkkMsn Sad(
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir kıza aşık oldum kıza diyorumki
seni seviyorum deliler gibi aşığım sana
kızın yanıtı= bende seni çok seviyorum ama ark olarak
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
pamukcuk - avatarı
pamukcuk
Ziyaretçi
9 Nisan 2011       Mesaj #8
pamukcuk - avatarı
Ziyaretçi
BİR İNSAN KENDİNDEN KAÇIRAMAZ YAŞADIKLARININ HİSSETTİKLERİNİ İLGİ ÇEKMEYE ÇALIŞMA BIRAK SEVERSE BÖYLE SEVSİN SENİ LABALİ OLMA ASİL DUR KENDİN GİBİ DUR BAŞIN DİK OLSUN SEN UTANACAK BİRŞEY YAPMADIN SONUÇTA BENCE HERŞEYİ ZMANA BIRAK
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Nisan 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
allah kahretsin şu aşk konuları ahmakların işi en büyük aşk yaşama aşkıdır en büyük devrimcilikte aşktır budur sölüceğim kızlarla tabiki tanıscaksınızda siz ortaokul cocukları için daha erken hele bi liseye geçin lise aşkı başkadır Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Nisan 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
off off 7. sınıfı bitirdik yazın damla diye bir kıza açılmaya çalışmaya çalışıyordum ne utangacım aboo öyle böyle degil bir bakışı varki geberiyorum hatta geberiyodum!! unuttum zor olsada neyse ben bu kızın peşinden hep giderdim çaktırmadan otellerinin önünden falan geçerdim onu görmek için bir gün yine kankime bakacam ayağıyla otellerinin önüne geldim bu şizofren yaratıkta arkadaşıyla dolaşıyordu neyse işte yanıma geldi ''Geç şuraya bir şey sölücem dedi'' söylediyi aynen şuydu= artık peşimi bırak yoksa dövdürürm seni dedi bende tamam kızdır zaten otellerin önündeydik bir şey demedim giderken ana avrad saydım bu şizofren varlığı unutmak için sahillerde takıldım death metal dinledim kavga ettim dayak attım dayak yedim mutlu oldum sinir oldum unutamadım yoooğğk böle olmucak karnımda hafif bir burkuntuluk vardı nasıl diyim sonra bir kızla çıkmaya basladım (sevmiyorum) unutmak için adı ceyda öle falan unuttum şizofreni sonra bunun dayısının arkadaşımı ne varmış (damlanın) geldi bizim evin önüne ev de tek başımayım gelmiş sen damlayı nasıl seversin seni dogrucam falan diyor aldım elime satırı giydim ayakkabıları nasıl giyişse o sinirle adamdada ustura var sallıyor bana çıkardım satırı bi o sallıyor bi ben bu böyle olmucak sonra koluna derin bir yara açtım adammı cocukmu 18 yasında ne kelimeyle hitap edim bilemedim adamın her yer kan revan benimde üstüm baya kan koştum sahile polisler geldi göz altına aldılar 1 gün nezarette tuttular ilk mahkemede kendimi koruma asıllı davadan servest bırakıldım sicilime işlenmedi
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.