Arama

Arkadaşımla barışmak için ne yapabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Şubat 2020 Gösterim: 84.648 Cevap: 52
sarikiz - avatarı
sarikiz
Ziyaretçi
4 Nisan 2012       Mesaj #11
sarikiz - avatarı
Ziyaretçi
benim serseri bi sevgdim cocuk wardi ve ben 4 sene sevdim onu ama o hep bseler hissetmis bna karsi ama ben serseriym üzerm diye uzak durmus sonra biz 2 sene tasindik babanemlern oraya geri geldgmizdet ise bu cocuk bana deli gibi asik oldu serseriliqi birakti bitek sen diyor bana herkez onun bu haline hayretle bakiyor en bastada kankam o kiskaniyor resmen boyle bi cocuk nasil deyisir hesabi askimizi cok kiskaniyor ve sewgliminde kardsi gbi gördugu bi kiz ama oda ona oyle dawranyor yanimda sariliyor öpuyor sirf beni deli etmek icin sewglim yapma kizicak bana diyo o yine dewam ediyo kiskanc ya sogudm kankamdan .s...... napabilirm yardm edin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
size tecrübelerimden yararlanarak bir iki bişey söyleyim,
en yakın arkadasınızı ne kadar seviyo olursanız olun ona asla onu baskalarından kıskandıgınızı hissettirmeyin ve söylemeyin.eninde sonunda kaybeden siz olursunuz.birgün çok kötü küsebileceğinizi de aklınızdan cıkarmayıp çok büyük sırlar vermeyin.ona onu çok sevdiğini söyleyin ama en yakın arkadasım sensin demeyin.çünkü bazıları havaya girebiliyor,yalnız kalan siz olursunuz.bunları yapıp sıkıcı olmayan biri olursanız çok bir problemle karsılasacagınızı düşünmüyorum.unutmayın ne kadar sizi seviyo olursa olsun sürekli kavga ve trip içindeyseniz size dağ bile dayanmaz.eğer sizin kardeşiniz olmayı hakedecek kadar mükemmel biriyse de arkadaşlıgınıza sahip çıkın.öylelerinden çok yok artık.Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeşim durumunu anlıyorum bnde sevgilimden ayrıldım ama uzun sürmedi hemen barıştı eyer sorun sndeyse ondan özür dile ve ona siirler yaz ama şiir kız ların ilgisini cekecek bi şiir olacak yani bn böyle yaptım !!! Msn Grin sana ii şanslar kardeşim Msn Happy
Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar bnim bir dostum varr onla cok iyi kankayızz öbür kankamlaa su içmeye giittiqimizz içinn bnlee kstüüü sizcedeee haksızz yere küsmüs olamazmıı 10 defa özür diledim ama özürümü geri çevirdi özür kartı yaptım gözümün önünde yırtıp çöpee attı gururumu kırdı bn bunuda bırakıp sözler ve şiirler yazdımm yine geri çevirdi ve yırttı bndee baskalarıyla dolaşmaya bsladımm bni kıskandı kndine hakim olamıyorr bna hava atmaya çalışıyor ama bn eski günleri hatırlıyorum cok iyi kankaa olduqumuz günleriii o yüzden ona hava atmıyorumm oda barışmak istiyorr amaa yüzü kalmadı artık sadecee bni kıskanıyor nereye gitsem arkamdan gliyor oturuyorum sırada yanıma geliyor ne yapmalıyımm onla kankamı olmalıyımm yeni arkadaslarmı edinmeliyim?
iceslush - avatarı
iceslush
VIP ETC
10 Kasım 2012       Mesaj #15
iceslush - avatarı
VIP ETC
Aradan küçük bir süre geçtikten sonra beraber futbol maçında falan oynayın,aynı takımda olun.Sonra birbirinize pas atın gol atınca tebrik edin,böyle okul konularından konuşusun.Sonra facebookdan konuşun kesin barışırsınız.
http://www.msxlabs.org/forum/signaturepics/sigpic813898_4.gif
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2013       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şimdik Msn Grin Benim çok yakın 2 arkadaşım var ve bu arkadaşlarımdan birisi sürekli dikkat çekmek istiyo tartıştığımızda tamam diyo barışıyoruz sonra yanımıza başka birisi geldiğinde konuyu tekrar alevlendiriyo o beni sürekli üzücek şeyler yapıyo ve benim tek bi hatamda benimle küstü ve sebep de şu: ben ona salak mısın yaa??? dedim oda benmiyim salak olan? dedi bide benimle aynı fikirde olan arkadaşım da bütün gün ondan yana oldu halbuki ben onunla daha önceden konuştuğumda bazen beni de çok sinir ediyo demişti ama bütün gün benimle iki kez falan konuşmuştur ben de ona çok kırıldım sizce şimdi ne yapmalıyım? onlarla küsmek istemiyorum çünkü sınıftaki tek arkadaşlarım onlar ve ben onları kaybetmek istemiyorum n'olur yardımcı olun benim hiç bi suçum yok ve özür dilemek istemiyorum...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2013       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende kankamla küstüm çok ii kankaydık onu sewdim bunu duydu biraz zaman geçtikten sonra başkasıyla çıkıo bnm kankamı mutlu edecek bişi yapmam gerek ne yapabilirim ne hediye alabilirim (kankam erkek )
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Nisan 2013       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 2 tane arkadaşımla küstüm ama çok pişmanım sınıfta sadece onlarla samimiydim şimdi ise tek kaldım lütfen bana yardım edin lütfen barışmak için Msn Sad

Niye ksütünüz? banada aynı şey oldu eğer kendini haklı hissetiyosan sen ösür dileme o dilesin o haklı diyosan git özür dilee senle barışmıyolrlarsada sende git rehberliğe anlatt sonra onları telefonla araa ben suçumu anladım felan de boşver onlar seni atkmıyosa sen de onları takam Msn Sad
Mert987 - avatarı
Mert987
Ziyaretçi
21 Mayıs 2013       Mesaj #19
Mert987 - avatarı
Ziyaretçi
bende küstüm bugün arkadaşıma yanlışlıkla vurdum böyle oda küstü kız bir arkadaşım biraz kırılgan ve en iyi arkadaşlarımdandı diğer arkadaşlarımda onu korur ve yanlız kalırım diye çok korkuyorm.
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
28 Ağustos 2013       Mesaj #20
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Özür dilemeyi dene. Bunu kabul etmezse ona bir şekilde aslında olayın bu kadar büyümesini istemediğini söyle. Yine tatmin olmazsa hediye falan al. Don't Know Aklıma daha da bir şey gelmiyor.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.