Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ağustos 2017  Gösterim: 212.428  Cevap: 242

Anestezi uzmanlığı kaç puanla öğrenci alıyor ve hangi okullarda bu bölüm var?

Misafir
17 Ekim 2009 22:11       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben lise 3. sınıftayım anestezide okuyorum çok güzel bir bölüm herkese tavsiye ederim doktoru olabilmek için tıp okunmalı ama iki yıllık anestezi okuyunca tekniker oluyor sun
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir
20 Ekim 2009 21:12       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
açıkamalarını okudum ben liseyi okuyorum gıda üzerine ama üniverstede anestezi blümünü düşünyorum şimdi anestezi 2 senelik ygs2 punanıyla alınyor peki sence eger bu bölümü okuyuyosa bana biraz bilgi verirmisin sen bu bölümü seçiyimmi yoksa nasıl bir yol izleyeyim teşşekürler ilknur
Misafir
23 Ekim 2009 11:45       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben tıbbı sekreterlik lise son öğrencisiyim anestezi teknikerliği okumak istiyorum ama hangi üniv var o bölüm bilmiyorum
cvplarınız için şimdiden teşk ederim..........
Misafir
24 Kasım 2009 15:35       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu kadar diyosunuz ama hala bu bölüm hakkında bilgi alamadım
Skyr3x
10 Aralık 2009 21:57       Mesaj #15
Skyr3x - avatarı
Ziyaretçi
Anestezi Teknikerliği Bölümü | meslekbolumleri.com burada az da olsa acıklayıcı bir bilgi var arkadaşlar düz lise son öğrencisiyim bende anestezi veya radyoloji istiyorum puanım da yüksek getirebilirsem inş. ilk bölümde seçmeyi düşünüyorum.. buradada puanlar verilmiş.. Anestezi veya Teknikerliği bölümü taban puanları | 2009-2010 Taban Puanlar
Misafir
17 Aralık 2009 09:38       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşLar ben ticaret mesLek Lisesi son sınıf öğrencisiyim ... üniversitede bu böLümü düşünüyorum. NasıL Bir yoL izLemeLiyim ve bu böLüme girebiLirmiyim Lütfen yardımcı oLun ?
Misafir
20 Aralık 2009 13:55       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sağlık meslek lisesi anestezi bölümü öğrencisiyim ... kesinlikle pişman olmassınız bnce bu bölümü gözünüz kapalı seçmelisiniz unutmayalım ki her işin zorluğu var emek harcamadan hiçbir yere gelemeyiz bn 9.sınıftayım tmm evet zor ama siz bölümünüzü isteyerek okuduğunuz için hiç zor gelmiyor iş imkanına gelince zaten konusu bile olamaz liseyi bitirin bi hastaneye girseniz bile çok iyi maaşlar alıyosunuz. 2 yıllığı bitirirseniz de anestezi teknikeri oluyorsunuz gelişim ucu açık bi meslek herkese tavsiye ederim ...
Misafir
24 Aralık 2009 14:33       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
düz lisede arkadaşım var anestezi tekni istio düz liselerin şansı varmı 2010 değişiklikleri nasıl ayrıca puanlar okul puanı yani sağlık m. li. alıyo diolardı 2010 nasıl olurr cevap bekliorum şimdiden saolun
Misafir
9 Ocak 2010 11:45       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sağlık mesleğe gidiyorum ama baska bölümdeyim. anestezi tekn. istıom okuyabilirim dimi ark.lar
Misafir
15 Ocak 2010 18:11       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaşlar ismim hüseyin peki size bir sorum olacak anestezi teknikerleri büyük ihtimaklle yerinde egitim görüyor kacıncı yıldan sonra hastanede egtıme devam edıyorlar....?

Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç