Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ağustos 2017  Gösterim: 212.428  Cevap: 242

Anestezi uzmanlığı kaç puanla öğrenci alıyor ve hangi okullarda bu bölüm var?

Misafir
22 Ocak 2010 15:40       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
anestezi dangi okullada vard yada şehirlerde
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir
2 Şubat 2010 21:08       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar bu sene biraz daha kolay girilebilir diye biliyorum çünkü meslek liselerine sınavsız geçiş kalktı ondan daha kolay girilebilir
Misafir
7 Şubat 2010 17:58       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım şuraya minimum we max puanıda yazsanız nolurdu
Misafir
8 Şubat 2010 19:30       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben düz lisede okuyorum lise 3 ve fen bölümündeyim .. hemşirelik istiyorum ama anestezi uzmanı olmak istiyorum .. yani tam karar veremiyorum .. bana yardımcı olur musunuz .. sizce hangisinden kaç puan almam lazım .. ve anestezi hakkında net bir bilgi verir misiniz .. şimdiden teşekkür ederim ..
Misafir
10 Şubat 2010 18:01       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben düz lise okuyorum 2010 sistemine göre ygs2 ile alınıyormus peki kac puan oldugu hakkında bi bilgisi olan varmı
Misafir
11 Şubat 2010 21:31       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya Allah Aşkına biri şuraya dogru düzgün anestesi teknikerliği için kaç puan gerektıtıgnı yazsın...
Misafir
14 Şubat 2010 14:45       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrhb ben düzceden soruyorum liseyi1 ci sınıfta bıraknıştım ama şimdi açık öğretimden bitiriyorum o yüzden ben bu bçlüme nasıl girebilirim acıklarmısınız lütfn wereceğiniz cwp için tşkrler
Misafir
22 Şubat 2010 18:59       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar uzmanlık ayrı teknikerlik ayrı şeyler, tıp okumadan anestezi uzmanı olamayız ama anestezi teknikerliği çok güzel bölüm hiç kaçırmayın bence
Misafir
1 Nisan 2010 08:31       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
''arkadaşlar uzmanlık ayrı teknikerlik ayrı şeyler, tıp okumadan anestezi uzmanı olamayız ama anestezi teknikerliği çok güzel bölüm hiç kaçırmayın bence'' bu arkadaş güzel açıklamış...sizin olmayı istediğiniz şey anestezi uzmanlığı sanırım fakat anestezi teknikerliğine yöneliyosunuz bilgisizlikten,anestezi uzmanı olmak istiyorsanız önce össde tıpı kazanıcaksınız kaç mı puanı 360,370... tıpı okıyıcaksınız okurken anestezi uzmanlığı dalını seçiceksiniz,yani ben gidiyim anestezi teknikeri oliyim ordan yükseltirim uzman olurum diye bişey yok,onun için tıp okumak gerek!anestezi teknikerliği dedikleri şey ise ayak işleri amelelik...o yüzden bu bölümü isteyenler önce össde tıp kazanmalı...bunun için de ben meslek lisesinde okuyorum,ben açıköğretim okuyorum,ben düz lise okuyorum(düz liseyi tam bilmiyorum) fln yok sayısal bölüm okıyıcaksın tıpa giriceksin flndı filandı gerisi oku oku oku oku oku oku da oku...
Misafir
1 Nisan 2010 15:54       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ticaret meslek lisesinde okuyorum össye sınavlarına girecem ama anestezi bölümünü istiyorum kaç puan gerekli şimdiden teşekürler.

Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç