Arama

Wilson hastası düzelir mi? - Sayfa 2

Güncelleme: 18 Ocak 2020 Gösterim: 34.359 Cevap: 13
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2017       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Oğlumun wilson teşhisi 17 yaşında tam üniversite sınavları zamanında kondu.Metalcaptase ve zinco içiyor.O günden beri diyetine ve ilaçlarına dikkat ediyoruz.İst.Üniv.Hukuk fak.bitirip avukat oldu.Normal hayatına devam ediyor. Sadece emg çekiminde sol bacak ve sol kolda tutulumlar gözlendi.Nörolojik testler devam ediyor.Şu sıralar yürümede biraz bozukluk gözlemliyoruz.Evlatları için endişelenen annelere örnek olsun.Önemli olan diyet ve ilaç
Sponsorlu Bağlantılar
tekin - avatarı
tekin
Onaysız
20 Ekim 2017       Mesaj #12
tekin - avatarı
Onaysız
bende wilson hastasıyım şuan 18 yaşındayım teşhis 12 yaşında kondu. bu hastalığa yakalanıpta iyileşen varmı
Sponsorlu Bağlantılar
Desrr - avatarı
Desrr
Onaysız
8 Ocak 2018       Mesaj #13
Desrr - avatarı
Onaysız
Bende 20 yaşındayım 15 yıldır wilsonum abim ve dayımın kızı da aynı hastalık metalcaptese kullanıyorum durumum iyi 6 ayda bir kontrole gidiyorum erken teşhis avantajı. abimin dizlerinde de birikmeye başladı bakır yürümrde Zorluk çekiyor ellerindede titreme var. Bir kaç aya düğünüm var gebelikle ilgili bir bilginiz varmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2020       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Wilson hastalığı için metalcaptase ilacına acil ihtiyacımız var gelmesi 1 ila 4 hafta sürebilirmiş gelene kadar bir kutu birisi bize yardımcı olabilir mi lütfen