Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var|Gösterim: 41.390|Cevap: 32|Güncelleme: 24 Eylül 2015

Bilgisayara konulan parolayı nasıl öğrenebilirim?

2 Şubat 2009 12:29   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
Bigisayara konulan parolayı nasıl öğrenebilirim?
Bilgisayar açılırken sorulan parolayı nasıl öğrenebilirim bir yöntem sööylermisiniz?
EN İYİ CEVABI cilgin_282 verdi
walla dostum parolayı öğrenemezsin ama bn sana şu an kullandığım bi yöntemi söyleyebilirim

ilk önce bilgisayarda password istenen yere geldiğin zaman "Ctrl+Alt+Del+Del" tüş kombinasyonunu kullan.daha sonra karşına bi bölüm gelcek
Sponsorlu Bağlantılar
orda kullanıcı adı bölümüne "Administrator" yazdığın zaman bilgisayarı açabilirsin

umarım yardımcı olabilmişimdir.kolay gelsin xD

2 Şubat 2009 13:41   |   Mesaj #2   |   
The Unique - avatarı
Üye
Kişinin koyduğu parola kendine göredir yani ancak tahmin edebilirsiniz.
cilgin_282
2 Şubat 2009 23:24   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
walla dostum parolayı öğrenemezsin ama bn sana şu an kullandığım bi yöntemi söyleyebilirim

ilk önce bilgisayarda password istenen yere geldiğin zaman "Ctrl+Alt+Del+Del" tüş kombinasyonunu kullan.daha sonra karşına bi bölüm gelcek
orda kullanıcı adı bölümüne "Administrator" yazdığın zaman bilgisayarı açabilirsin

umarım yardımcı olabilmişimdir.kolay gelsin xD
3 Şubat 2009 00:29   |   Mesaj #4   |   
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
evet parolayı öğrenmen biraz zor ama bilgisayarı güvenli kipte çalıştırdığın zaman parola istemez herhalde öyleydi Msn Confused sonrasın da yeni bir kullanıcı oluşturarak parolasız girebilirsin Msn Grin
oanun7
3 Şubat 2009 01:04   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
Parola eğer bios a konmuşsa anakartın pilini 10 dakika kadar çıkararak taktıktan sonrada tarihi düzelterek Msn Grin bilgisayarı açabilirsin.

Parola windows a konmuşsa windowsu açabiliyosan ( en azından güvenli kipte) girdikten sonra ( denemedim ama olucağını tahmin ediyorum )
Sponsorlu Bağlantılar
başlat > çalıştır > control userpasswords2 yazdıktan sonra şifre üzerinde değişiklik yapma ihtimali olabileceğini tahmin ediyorum. Biraz

Biraz kurcala derim Msn Grin
Son düzenleyen oanun7; 3 Şubat 2009 01:04 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Blue Blood
3 Şubat 2009 01:09   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
Güvenli kipte Yönetici olarak başlat (Standart Administrator) kullanıcı hesabından parolanı sıfırla.

Eğer Administrator'uda hatırlamıyor isen format atMsn Grin
3 Şubat 2009 01:22   |   Mesaj #7   |   
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
AngelFRANTIX adlı kullanıcıdan alıntı

Güvenli kipte Yönetici olarak başlat (Standart Administrator) kullanıcı hesabından parolanı sıfırla.

Eğer Administrator'uda hatırlamıyor isen format atMsn Grin

katılıyorum . GüvenLi Kipten kaldırabılıyosun Parolayı Eğer Administrator De bılıyoSan
gizli üye
4 Ocak 2011 18:46   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi

unuttum

ben şifremi unuttum giremiyorum Msn Confused
Misafir
29 Ekim 2011 15:57   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
Ben bunlarla hiç uğraşmadım direk kendime yeni hesap açtım ve konu kapandı Msn Wink
Misafir
27 Aralık 2011 12:43   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
yaaaaaaa bn babam pcye şifre koydu nasıl bulabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Cevap Yaz