Arama

Yazıcıdan çıktı alamıyorum ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Şubat 2018 Gösterim: 122.175 Cevap: 14
xmarinax - avatarı
xmarinax
Ziyaretçi
11 Mart 2009       Mesaj #1
xmarinax - avatarı
Ziyaretçi
Yazıcıdan çıktı alamıyorum...
EN İYİ CEVABI NeutralizeR verdi
Alıntı
Clever adlı kullanıcıdan alıntı

Yeni yazıcı aldım . Markası Canon PIXMA MG3250 ;
ben yazıcıdan fazla anlamıyorum kurdum PC yazıcıyı görüyor. Çünkü Aygıt ve yazıcıya girdiğimde Hazır diyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Daha geçen gün şansa yapmıştım çıktı almayı başarmıştım . Ancak bu sefer ayarlarını bozdum sanırım . Bu seferde Fotokopi yapabiliyor ama çıktı alamıyorum .

Bu seçeneği nasıl yapabilirim bilen var mı ?

Teşekkürler şimdiden , iyi günler.

Aygıtlar ve Yazıcılar'da yazıcınıza sağ tıklayın, "Varsayılan yazıcı olarak ata" seçeneğinin işaretli olduğundan emin olun. Yine sağ tıklayıp "Yazıcı özellikleri"ne girin.
Alıntıdaki Ek 44175
Açılan pencerenin sağ alt köşesinde yer alan "Sınama Sayfası Yazdır" tuşuna tıklayın. Bir hata mesajıyla karşılaşırsanız burada paylaşın. Bu şekilde öneride bulunmamız daha kolay olur.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen MeLL; 11 Mart 2009 11:28
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
11 Mart 2009       Mesaj #2
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Aslında sorununuzu detaylı bir şekilde anlatmamışsınız.Ama size basit bir yöntem söyleyeceğim.

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgisayarım klasörü üzerine; Sağ tuş/Yönet 'e tıklayın.Açılan pencerede soldaki listeden"Hizmetler ve Uygulamalar" seçeneğine tıklayın ve "Hizmetler" seçeneğini seçin.
Sağdaki listeden(en alta doğru) "Yazdırma Biriktiricisi" seçeneği üzerinde Sağ tuş/Yeniden Başlat deyiniz.Ve bir kere daha yazdırmayı deneyiniz...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kullandığınız yazıcıyı seçmelisiniz önce.Başlat Denetim Masası--Yazılar dan kullandığınız yazıcıyı varsayılan yazıcı olarak atayın.. valla saol kardes çok işime yaradı ve yazıcım çalıstı eyvallah valla
X_Set - avatarı
X_Set
Ziyaretçi
20 Aralık 2011       Mesaj #4
X_Set - avatarı
Ziyaretçi
Yazıcını bilgisayara tanıttığından emin ol ve yazıcında bir sorun (kağıt , kartuş) bitmediğine bak daha sonra dene.
bekirr - avatarı
bekirr
VIP VIP Üye
15 Eylül 2012       Mesaj #5
bekirr - avatarı
VIP VIP Üye
Güncelleme yaptınmı...
Ayrıca bazen çok basit bir sebebden dolayı sıkıntı oluyor(şehir elektirik voltaj akımının düşmesi-yükselmesi gibi) bu gibi durumlarda komple bütün kabloları söküp tekrardan takmayı deneyin....
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
13 Haziran 2013       Mesaj #6
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yazıcıdan çıktı alınmıyor ne yapılmalı

Toner / Kartuş bitmiş olabilir. Ne tür bir yazıcı kullanıyorsunuz? Yazıcının driver'ı yüklü mü?
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
1 Ağustos 2013       Mesaj #7
Fırat.Duran - avatarı
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
Alıntı
kelebek1 adlı kullanıcıdan alıntı

yazıcım çalişiyor ama kağıdı çekmiyo yazmiyor yani nedn olabilir. Samsung ML.1610

1. Biligsayara bağlandığından emin olun.
2. Yazılımın kurulduğundan emin olun.
3. Yazıcının varsayılan olarak ayarlandığından yada bağlı olan yazıcının seçildiğinden emin olun.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
xmarinax adlı kullanıcıdan alıntı

Yazıcıdan çıktı alamıyorum...

kardeş büyük ihtimal 2.0 usbye 1.0 kablo takmışsındır
veya uzun süre kullandıysan kablo eskimiştir yeni (eski yazıcı varsa eskisiyle)kabloyla deiştir bende az önce çözdüm sorunumu sana söliim dedim kg
Clever - avatarı
Clever
Ziyaretçi
7 Şubat 2016       Mesaj #9
Clever - avatarı
Ziyaretçi
ben yazıcıdan fazla anlamıyorum kurdum PC yazıcıyı görüyor. Çünkü Aygıt ve yazıcıya girdiğimde Hazır diyor.
Daha geçen gün şansa yapmıştım çıktı almayı başarmıştım . Ancak bu sefer ayarlarını bozdum sanırım . Bu seferde Fotokopi yapabiliyor ama çıktı alamıyorum .

NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
7 Şubat 2016       Mesaj #10
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Clever adlı kullanıcıdan alıntı

Aygıtlar ve Yazıcılar'da yazıcınıza sağ tıklayın, "Varsayılan yazıcı olarak ata" seçeneğinin işaretli olduğundan emin olun. Yine sağ tıklayıp "Yazıcı özellikleri"ne girin.
Ad:  Yazıcı 01.png
Gösterim: 25572
Boyut:  38.7 KB
Açılan pencerenin sağ alt köşesinde yer alan "Sınama Sayfası Yazdır" tuşuna tıklayın. Bir hata mesajıyla karşılaşırsanız burada paylaşın. Bu şekilde öneride bulunmamız daha kolay olur.

Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.