Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Ağustos 2017  Gösterim: 62.466  Cevap: 438

Rüyamın yorumunu yapar mısınız?

Misafir
10 Ekim 2009 10:31       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERHABALAR BEN RÜYAMDA BIRAZ DEĞİŞİK OLMAK SURETIYLE 5 YADA 6 KEZ AYNI ŞEKILDE KENDI DÜĞÜNÜMÜ GÖRÜYORUM BENİM 6 YILDIR BERABER OLDUM BI SEVGIILIM VAR SIMDI ONLA SÖZLENDIK BEN SOZLENMEDEN ONCEDE SOZLENDIKTEN SONRADA GORUYORUM BU RUYAYI RUYAMDA BEN HEP EVLENME AŞAMASINA GELMIŞ AMA BIR TURLU EVLENEMIYORUM SUREKLI BIŞEYLER EKSIK HERŞEY ACELE OLUYO SON ANDA BEN DUGUNE HAZIR OLMUYORUM AKSILIKLER OLUYO YA SACIM YAPILMAMIŞ KUOFOR YOK YA GELINLIM YOK YA DUGUN SALONUN ELEKTRKLERI GIDIYO DAVETIYELER BASILMAMIŞ KIMSEYI DOGRU DUZGUN DAVET EDEMEMIŞIZ VS. YANI BUNA BENZER OLAYALR SUREKLI AYNI TIP AMA 5-6 KERE GORUNCE KORKMAYA BAŞLADIM ACABA BU BI IŞARETMI DIYE DUŞUNUYORUM SONUC OLARAK BIR TURLU EVLENEMIYORUZ SUREKLI BI ENGEL CIKIYO YORUMLAYABILIRSENIZ COK MEMNUN OLURUM ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN.
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir
25 Ekim 2009 14:20       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben rüyamda balık gördüm rüya tabirine baktığımda kimisinde balık kısmettir iyidir diyor kımısınde pek hayra yorulmaz dıyor sizce ruyamın anlmaı kötümü iyimi
Misafir
28 Ekim 2009 11:28       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bekar bir kız arkadaşımın gelinlik giydiğini gördüm. arkasından köpekler duvağnı geri geri çekiyorlardı arkadaşımı köpeklerden kurtarmak için ben annesi ve tanımadığım biçok insan kurtarmaya çalıştık ama kurtaramadık köpeklerle birlikte hızlıca koştu arkasından yakalayamadık
Rios tarafından gönderilmiş olan #24 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
Misafir
7 Kasım 2009 06:13       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben rüyamda ilk önce sema da asılı neredeyse yere değecek kadar büyük bir siyah poşet gördüm....ardından sırasını hatırlamıyorum fakat puslu gök gürültülü dumanlı bir hava vardı sanki kıyamet kopuyordu....bundan daha sonra mı önce mi bilmiyorum ve sema ya yükselen onlarca çok güzel açmış çiçekli saksılar gördüm...bu rüyadan çok etkiledim ve inançlı bir insanım...rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim...
Façalıı
1 Aralık 2009 22:04       Mesaj #26
Façalıı - avatarı
Ziyaretçi
Rüyamda kolumu falçatayla kesiyordum bir anlamı var mı ??
Misafir
3 Aralık 2009 12:02       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda dershanedeym ve hiç sevmediğim bi kız dershaneden içeri girmeye çalışıo bende izin vermiorum ve ayağımla ittiriorum hocamda benim arkamda ve kıza hayır giremessin dio. sonra kız benim eski sevgilimin yanına gidio ve çıkıolarmış. bende sinirleniyorum ve liseden pek de sevmediğim bi kızla birlikte onların yanına gidiyorum. ama yolda bi ayna görüyorum ve süslenmeye başlıyorum. süslenirlen bi tane kopek beni belimden ısırıyor. ben köpeği seviyorum beni ısırmasın diye bu sefer bacağımı ısırmaya çalışyo. ben ayzını tuutuyorum ama olmuyo ısırıyo beni ...
Misafir
8 Aralık 2009 09:50       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tolanmaya hazır ayçekirdeği ekili nadasa hazır büyük ve gözalıcı tarlada kendimi bikaç arkadaşla muhabbet ederken görüyorum.
Misafir
15 Aralık 2009 13:22       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ruyami yorumlatmak istiyorum

rüyamda ayrıldığım kız arkadaşımın evinde oluyorum ve önceleri karşı çıkan annesi şimdi kızımı senden iyisine mi vericem diyor.sonra eve gelen babası beni görünce evde hemen silaha sarılıyor ben zor kaçıyorum.
Misafir
16 Aralık 2009 09:55       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda annemin ölmüş olduğunu gördüm yatıyordu uyur gibi ama ölmüş Msn Sad kalabalık insanlar vardı aniden annem bişeyler söylemeye çalıştı ben eğildim kulağıma babamdan bu dünyada çektiğini söyledi ve canlandı kalabalık annemin ölmemiş olduğuna kızdı onun için toplandıkları için annem hacı bektaş veli ye getirilmişti burda yemek yedirilip memleketimize gömülecekmiş Msn Sad çok ama çok etkilendim bu rüyadan yorumlarsanız sevinirim .

Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç