Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Ağustos 2017  Gösterim: 62.466  Cevap: 438

Rüyamın yorumunu yapar mısınız?

Misafir77
26 Kasım 2014 02:52       Mesaj #431
Misafir77 - avatarı
Ziyaretçi
Rüyamda alkollü olduğu her halinden belli genç bir çocuk, ayaklarımın dibine secde etti. bundan sonra ben sana tapıcam dedi. yanında da bir arkadaşı vardı ve onu ayakta tutmaya çalışırken, yaptıklarına gülüp, onu yanımdan uzaklaştırmaya çalışıyodu. gencin kafasını okşadım ve bu kadar içme tarzı bişiler söyledim.
Sponsorlu Bağlantılar

kedikiz
8 Aralık 2014 19:09       Mesaj #432
kedikiz - avatarı
Ziyaretçi
Bir çocuk gece yatmış rüyasında kuzenini görmüş sabah kalkınca kuzenini okşayan annesini görmüş sizce bu nasıl Olmuş olabilir söylerseniz sevinirim çözemedim bu çocuk hayal görmüş olabilirmi olabilir diyen varsa 100 yazsın lütfen
meloşdeniz
23 Aralık 2014 01:09       Mesaj #433
meloşdeniz - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben ruyamda insan sureti gördüm vücudu kücücük ve mide bagırsaktan olusuyodu vücudu insan gibi dışkı bırakmaya çalışırken o bagırsaklar mide hepsi cikiyodu sizce anlamı ne?
Misafir
26 Ocak 2015 20:10       Mesaj #434
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ruyamda tanidik birinin abimi oldurdugunu gordum ve bende oldurrni gprdum lutfen ruyamin yorumu
Misafir
12 Mart 2015 11:36       Mesaj #435
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben ruyamda ablamn bıcaklandgnı grdum bna seslendı gttım kosa kosa bıcagı aldım onu bıcaklyn 2 kızın pesnden kostum yakalayamdm
Misafir
7 Mayıs 2015 22:31       Mesaj #436
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
RÜYADA ÇİG ETİ DAGITMAK
korkak
18 Haziran 2015 13:19       Mesaj #437
korkak - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda evimin pencereleri dışarıdan taslaniyodu. evimin icindeki aynalara geldi. sonra eşimle dışarı ayakkabı almaya diye gidiyoruz eşim bana 3 tane elbise aldığını gordum. sarı, yeşil
Misafir
6 Ağustos 2017 11:34       Mesaj #438
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda telefon çaldı açtım ilk onse sevdiğim kişinin sesini tanıyamadım sonra tanıdım nasılsın dedi iyice konustuk sonra bi anda uyandım
Son düzenleyen Baturalp; 6 Ağustos 2017 13:16
12 Ağustos 2017 16:06       Mesaj #439
Hasanmasiii - avatarı
Üye
rüyamda süt dolusu havuz gördüm birkaç kişi içine girdi ve havuzun rengi bulanıklaştı (kirlendi).

kirli ayaklarla havuzun içinden bir taraftan bir tarafa yüzdüler süt dolu havuz kirlendi. ben kirlenir diye girmedim.

Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç