Arama

Bir kız ne yaparsa erkek ona daha çok bağlanır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ekim 2017 Gösterim: 351.435 Cevap: 26
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2015       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende sevdiğimle kankaydım sonra onu kendime aşık ettim nasıl mı yaptım onun dikkatini kendime çekmek için hem umursamaz hemde tatlı komik biri olmalısın önce. onu kendine yakınlaştırıcaksın mesela basketbol oynamayı çok seviyo bi gün beraber basketbol oynayalımmı diyerek yaklaşabilirsin erkekler buna bayılır . onu kendine bağlıycaksın mesela bi kaç gün onla ilgilenme umursamaz havalarına gir sürekli yanına gelir ama sakın işin içine yakın arkadaşlarını karıştırma o zaman herşey bozulur
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir KK - avatarı
Misafir KK
Ziyaretçi
16 Nisan 2016       Mesaj #22
Misafir KK - avatarı
Ziyaretçi
eğer sen ona bunu hissettirirsen yani onu kaybetmekten çok korktuğunu onun ayrılmasından korktuğunu vs. o zaman o ayrılır. çünkü birisi katşıdaki kişini onu kaybetmekten çok korktuğunu anladığı zaman kendisini vazgeçilmez sanar. nasıl olsa avucumun içinde o beni bırakmaz çok seviyo deyip herşeyi yapar onunda seni kaybetmekten korkması lazım. biraz soğuk davran ama çok değil sadece biraz azalt onun vazgeçilemez olduğunu anlaması lazım eğer o da senin ondan ayrılmandan korkarsa yani senin şuanki düşüncelerinde olursa ayrılmaz o merak etme
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2016       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sana tavsiyem ona bunu anlat eğer anlatmazsan o bir şey olduğunu anlar ve derki bana bunu anlatmıyor acaba neden der ve senin ona güvenmediğini sanar sonra ise senden soğur
xxcoolmelisaxx
Yasaklı
28 Kasım 2016       Mesaj #24
Yasaklı
kendine güven ve kimseye asla yalan söylememen gerekir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2016       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben her türlü şeyi denedim arkadaşlar olmayınca olmuyor, beni sevmedi sevmiyor .Ama belki birgün sever kalbim bunu çok istiyor Allaha ısmarladık herkesi sevdiğine kavuşur inşallah sevgilerimle
Baragyal - avatarı
Baragyal
VIP Siner, Siz’û ve Mâze
9 Şubat 2017       Mesaj #26
Baragyal - avatarı
VIP Siner, Siz’û ve Mâze
Alıntı
Baragyal adlı kullanıcıdan alıntı

Kız kendini ağırdan satmalı,yelkenleri hemen suya indirmemeli,bunları yaparken de ümit vermeyi elden bırakmamalı...
Kız dozajını aşmadan, biraz despot olmalı...
Kız erkeğini her zaman sevgiyle ,gülücükle karşılamalı ve uğurlamalı,ki erkek onu hep öyle hatırlasın...
Kız erkeğini asla boş bırakmamalı,sahibi olduğunu belirtecek izler bırakmalı,unutulmamalı ki eyersiz doru atının talibi çoktur...
Bir erkeği erkek yapan kadınıdır,kız erkeğin kalbini yumuşatmalı yüzünü değil...Msn Happy

Şayet bunlar alıntı değilse;Vay be ben neymişim Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Korkma ! Bilesinki, Atın İyisine Doru Yiğidin İyisine Deli Derler.. ŞEYH EDEP ALİ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2017       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eğer çok seversen öyle düşünmezsin ama
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.