Arama

Bir kız ne yaparsa erkek ona daha çok bağlanır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ekim 2017 Gösterim: 351.404 Cevap: 26
daMLa- - avatarı
daMLa-
Ziyaretçi
6 Mayıs 2009       Mesaj #1
daMLa- - avatarı
Ziyaretçi
Bir kız ne yaparsa erkek ona daha çok bağlanır?????
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Hemen hemen her bayanın elde etmek istedigi biri olmuştur, hep onunla elele tutşmayı, beraber sinemaya gitmeyi hayal edip durmuşuzdur. Ancak bu bayanlara özel yazımızda, erkeği nasıl elde edceğimizin ve erkek arkadaşımızı nasıl kendimize bağlayacağımızın 10 altın kuralını sizinle paylaşacagız. Bu kurallar neticesinde kesinlike gözde olacak ve istediginiz erkeği elde edeceksiniz. Ya da sahip oldugunuz erkek arkadaşınızı elinizde tutmanın yollarını ve kendinize bağlamanın yollarını öğrenceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Erkeği, erkek aradaşımızı kendimize bağlamanın 10 altın kuralı !

1- Kendinize güvenin: Hiçbir şey, özgüven kadar etkileyici değildir. Arkadaşlarınızın fikirlerine kulağınızı tıkayın, özellikle de bayan arkadaşlarınızın ve kendine ne kadar güvendiğinizi ona hissettirin. Ancak sadece hissettirin.

2- Samimi ve dürüst olmaktan korkmayın: Ona karşı olan duygularınızı açığa vurun, bilin ki bu sizi küçültmez, aksine yüceltir.

3- Pozitif olun: Hiçbir erkek yanında sürekli mızmızlanan, her şeye bir kusur bulan bayanlardan hoşlanmaz ve o bayanlar vakit geçirmek istemez. Pozitif olmaya çalışın ve durum ne kadar kötü olsa da mutlu olmayı

4- Aşırı makyajdan kaçının ve gösterişten uzak durun: Baylar hem güzel bayan hem de ilgi çekmeyen bayan isterler. İkisinin birarada olması anlaşılmaz ve mantıksız olsa da onların yapıları budur!

5- Taklitçi olmayın: Amacınız onun dikkatini çekmek ve değerinizi artırmak olduğuna göre; giyim tarzınızla, konuşmanızla, tavırlarınızla, kendinize has olun. Başkalarını taklit etmeyin ve yapmacık olmayın.

6- Görgü kurallarına dikkat edin: Argo sözcükler,abartılı kahkahalar ve balon yapılmış sakızınla imajınızı lekelemeyin, aksi takdirde sıradan bir bayan arkadaş olmaktan öteye gidemezsiniz!

7- Kendinizi geliştirin: Eğer onunla beraberken konuşacak iki kelime bulamıyorsanız, hiç bu işe başlamayın dost olarak ilişkinizi devam ettirin. Çünkü entellektüel anlamda paylaşımınız olmazsa ilişkiniz kısa zamanda tıkanacak ve sizden sıkılacaktır. Hatta ondan bir adım önde oldugunuzu ortaya koyun. Tiyatroya davet edin, size okumak istedigniz bir kitabı almasını söyleyin.

8- Kompleksli ve takıntılı olmayın: Kimse mükemmel yaratılmamıştır. Nasıl kendisi mükemmel değilse sizden de mükemmel olmanızı istemesine izin vermeyin. Ve hatta bu yaklaşım tarzı ile kepçe kulaklarınızı ya da benli yüzünüzü bir kusur olarak hissettirmek yerine bunun size farklılık kattığını hissettirin.

9- Anlamlı bakmayı öğrenin: Bakışların büyüsünü ve cazibesini kullanın ancak onu bakışlarınızla utandırmayın ve taciz edercesini de bakmayın. Yerinde, zamanında ve de anlamlı, masum bakmaya çalışın. Bakışlarınızla onu begendiginizi hissettirin ama bu bakışlara onu alıştırmayın.

10- Her zaman bakımlı olun: Kesinlikle bakımlı olun ancak bakımın sadece makyaj oldugunu da aklınızdan çıkarın. Bakımı bir bütün olarak düşünün; el, ayak, tırnak, cilt, saç, ağız bakımlarını ihmal etneyin ve her zaman temiz olun. Güzel kokular kullanın. Ve sık sık parfümlerinizi değiştirin. Eğer ekenomik gücünüz yetiyorsa 3-4 parfümü bir arada kullanın. Gece parfümünüz ayrı olsun gündüz parfümünüz ayrı olsun. Örneğin birlikte yürüşüyüşe çıkarken çok ağır kokular sürmeyin, ancak gece bir yere davetliyseniz rahatsız etmeyen acanak biraz ağır kokan parfümler kullanabilirsiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 14 Ekim 2016 01:09
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
6 Mayıs 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Hemen hemen her bayanın elde etmek istedigi biri olmuştur, hep onunla elele tutşmayı, beraber sinemaya gitmeyi hayal edip durmuşuzdur. Ancak bu bayanlara özel yazımızda, erkeği nasıl elde edceğimizin ve erkek arkadaşımızı nasıl kendimize bağlayacağımızın 10 altın kuralını sizinle paylaşacagız. Bu kurallar neticesinde kesinlike gözde olacak ve istediginiz erkeği elde edeceksiniz. Ya da sahip oldugunuz erkek arkadaşınızı elinizde tutmanın yollarını ve kendinize bağlamanın yollarını öğrenceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Erkeği, erkek aradaşımızı kendimize bağlamanın 10 altın kuralı !

1- Kendinize güvenin: Hiçbir şey, özgüven kadar etkileyici değildir. Arkadaşlarınızın fikirlerine kulağınızı tıkayın, özellikle de bayan arkadaşlarınızın ve kendine ne kadar güvendiğinizi ona hissettirin. Ancak sadece hissettirin.

2- Samimi ve dürüst olmaktan korkmayın: Ona karşı olan duygularınızı açığa vurun, bilin ki bu sizi küçültmez, aksine yüceltir.

3- Pozitif olun: Hiçbir erkek yanında sürekli mızmızlanan, her şeye bir kusur bulan bayanlardan hoşlanmaz ve o bayanlar vakit geçirmek istemez. Pozitif olmaya çalışın ve durum ne kadar kötü olsa da mutlu olmayı

4- Aşırı makyajdan kaçının ve gösterişten uzak durun: Baylar hem güzel bayan hem de ilgi çekmeyen bayan isterler. İkisinin birarada olması anlaşılmaz ve mantıksız olsa da onların yapıları budur!

5- Taklitçi olmayın: Amacınız onun dikkatini çekmek ve değerinizi artırmak olduğuna göre; giyim tarzınızla, konuşmanızla, tavırlarınızla, kendinize has olun. Başkalarını taklit etmeyin ve yapmacık olmayın.

6- Görgü kurallarına dikkat edin: Argo sözcükler,abartılı kahkahalar ve balon yapılmış sakızınla imajınızı lekelemeyin, aksi takdirde sıradan bir bayan arkadaş olmaktan öteye gidemezsiniz!

7- Kendinizi geliştirin: Eğer onunla beraberken konuşacak iki kelime bulamıyorsanız, hiç bu işe başlamayın dost olarak ilişkinizi devam ettirin. Çünkü entellektüel anlamda paylaşımınız olmazsa ilişkiniz kısa zamanda tıkanacak ve sizden sıkılacaktır. Hatta ondan bir adım önde oldugunuzu ortaya koyun. Tiyatroya davet edin, size okumak istedigniz bir kitabı almasını söyleyin.

8- Kompleksli ve takıntılı olmayın: Kimse mükemmel yaratılmamıştır. Nasıl kendisi mükemmel değilse sizden de mükemmel olmanızı istemesine izin vermeyin. Ve hatta bu yaklaşım tarzı ile kepçe kulaklarınızı ya da benli yüzünüzü bir kusur olarak hissettirmek yerine bunun size farklılık kattığını hissettirin.

9- Anlamlı bakmayı öğrenin: Bakışların büyüsünü ve cazibesini kullanın ancak onu bakışlarınızla utandırmayın ve taciz edercesini de bakmayın. Yerinde, zamanında ve de anlamlı, masum bakmaya çalışın. Bakışlarınızla onu begendiginizi hissettirin ama bu bakışlara onu alıştırmayın.

10- Her zaman bakımlı olun: Kesinlikle bakımlı olun ancak bakımın sadece makyaj oldugunu da aklınızdan çıkarın. Bakımı bir bütün olarak düşünün; el, ayak, tırnak, cilt, saç, ağız bakımlarını ihmal etneyin ve her zaman temiz olun. Güzel kokular kullanın. Ve sık sık parfümlerinizi değiştirin. Eğer ekenomik gücünüz yetiyorsa 3-4 parfümü bir arada kullanın. Gece parfümünüz ayrı olsun gündüz parfümünüz ayrı olsun. Örneğin birlikte yürüşüyüşe çıkarken çok ağır kokular sürmeyin, ancak gece bir yere davetliyseniz rahatsız etmeyen acanak biraz ağır kokan parfümler kullanabilirsiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 14 Ekim 2016 01:10
uzay adamı - avatarı
uzay adamı
Ziyaretçi
6 Mayıs 2009       Mesaj #3
uzay adamı - avatarı
Ziyaretçi
bu sorunun cevabı erkeğine göre değişir derim.

mesela bazı erkekler kız arkadaş seçerken süslü devamlı makyajlı ister, bazıları çok makyaj yapmalarından hoşlanmaz , biri dekoltesini az bulurken aynı elbiseyi girmiş başka bir kıza sevgilisi o elbiseyle kapı dışarı bile çıkarmaz :

kız ne yaparsa erkek ona daha çok bağlanır sorusunun cavabı erkekler kukla gibi dediklerini yapacak kızları severler derler . aslında kendimizi kandırırız

işin aslı: eğer erkek ahlaklı, çevresindeki herkese saygı duyması gerektiği söylenerek yetiştirilmişse kadın hiç birşey yapmasada olur. ona ömür boyu bağlanır. eğer saygı öğretilmemişse kadın ona köle ,eş anne,sevgili, hizmetçi, manken olsa onu kendine bağlayamaz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
5 Eylül 2009       Mesaj #4
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

eski ilişkisi yüzünden hala problemler yaşıyoruz beni sevdiğine eminim bende onu çok seviyorum fakat nezaman eski ilişkisiyle ilgili bir konuyla karşılaşsak (ki bu tarz konularla çevremizdeki insanlar yüzünden karşılaşıyoruz)o gün bir başkası oluyor onu unutmadığını düşündürüyo bana böyle anlarda nasıl kendime bağlayabilirim çok seviyorumMsn Sad(((

Sizi seviyorsa bir şey yapmanıza gerek yok, sadece bu konu üzerinde fazla durmasanız iyi edersiniz basit birşey miş gibi davranıp sessiz kalmak en iyisidir.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yalnız su bir gercek ilk basta evet erkek begenio devam ediyorda snradan uzun ilşkilerde devam edebilmesi için bayan elde tutmasını blmelidir erkegn sabrı ve düsünceleri cabuk tükenir cnkü
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kız ne yaparsa yapsın erkek onu gerçek anlamda kalbine sokmuşsa kolay kolay çıkarıp atmaz makyaj bilgi görgü erkekte yok bunlar erkekte herşeyi kızda aramaz dediğim gibi gerçek aşk herşeyi ileri zamana çeker
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
amannn erkek mi yok yaa...Gitmeyi tercih edene kapı açık ki gidiosa zaten sana ne değer vermiştir nede sevmiştir gidene yol verin kimse için üzülmeye değmez...!!(((Bu böyle düşünüyorum:-)..)))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mayıs 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
senin yerinde olsam onu unutamadığını düşünmem. unutmasa seninle kesinlikle birlite olmaz.. bayanlar aşık arzuladığı ereklerle birlikte olur . beraber olduğu insana karşı bieşeyler hissetmiyorsa zaten beraber olmaz. eğerki devamlı aynı bölgelerde ve aynı insanlarla karşılaşıyorsa tabiki sıkılır sinirlenir. biz bayanlar çok duygusalız bir sineği bile ezsek 2 gün düşünürüz.
öyle anlardada onun kafasına takmamasnı öğret herşye sende biter hep kadın hep kadın bişeylerden mahrum etmemeli bnce. sevdiğinin ellerini iki avucuna al ve yüzüne bak onu ne kadar çok svediğini ona kıyamadığını hayatındaki değerini teker teker anlat. anlatki hayatındaki değeri anlayıp sana değer vererek yaşasın . sevgi önemlidir. sevgiyi hissettirmezsen hırçınlaşır kafasını her şeye yorar kafasında bin birtürlü şeyler kurar. gerçeği olmayan şeyleri savunur . kavga etmeye konu arar.. sen beni dnle kardeşim. değer veren değer verecek seven sevilen çok nadir bulunur.
değişmesine ilk önce inana değişemez deme . sen istersen değiştirirsin severse de değişir=)
karaböcek....
Baragyal - avatarı
Baragyal
VIP Siner, Siz’û ve Mâze
9 Aralık 2010       Mesaj #9
Baragyal - avatarı
VIP Siner, Siz’û ve Mâze
Kız kendini ağırdan satmalı,yelkenleri hemen suya indirmemeli,bunları yaparken de ümit vermeyi elden bırakmamalı...
Kız dozajını aşmadan, biraz despot olmalı...
Kız erkeğini her zaman sevgiyle ,gülücükle karşılamalı ve uğurlamalı,ki erkek onu hep öyle hatırlasın...
Kız erkeğini asla boş bırakmamalı,sahibi olduğunu belirtecek izler bırakmalı,unutulmamalı ki eyersiz doru atının talibi çoktur...
Bir erkeği erkek yapan kadınıdır,kız erkeğin kalbini yumuşatmalı yüzünü değil...Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Korkma ! Bilesinki, Atın İyisine Doru Yiğidin İyisine Deli Derler.. ŞEYH EDEP ALİ....
proot - avatarı
proot
Ziyaretçi
7 Temmuz 2011       Mesaj #10
proot - avatarı
Ziyaretçi
hanımlar şimdi dikkatle okuyun, aşağıdakilerin tersini yaparsanız kazanırsınız..
  1. Tanışır tanışmaz anne olma isteğinizden, evliliğin ne kadar kutsal bir kurum filan olduğundan bahsedin.
  2. Sevgilinizle birlikteyken her gördüğünüz adama ‘ayy ne kadar yakışıklı’ deyin.
  3. Yeri geldikçe yeni medeni kanun’ un kadınlara getirdiği haklardan, mal ortaklığından filan söz açın.
  4. Beni ne doktorlar, ne avukatlar, ne büyük şehir belediyesi memurları, ne hackerlar, ne Amerikalılar istedi de ben tenezzül etmedim, nakaratını bol bol kullanın.
  5. Sık sık mum ışığında yenilen yemeklerden, çiçeklerden, danslardan, romantizmden bahsedin.
  6. Artık ciddi bir ilişki istiyorum cümleniz, sohbetlerinizin başlangıç cümlesi olsun.
  7. Çevrenizdeki her evli çiftten övgüyle bahsedin, mutluluklarının evliliklerinden sonra tavan yaptığından dem vurun.
  8. Eğer evliyseniz bilgisayar istiyorum, chat yapmak istiyorum diye tutturun.
  9. Yemek, bulaşık, çamaşır, temizlik gibi ev işlerini kadın ve erkeğin eşit olarak paylaşması gerektiği gibi sinir bozucu taleplerde bulunun.
  10. Erkeğinizin en gıcık olduğu futbol takımını tutun.
  11. Maaşının ne kadar düşük olduğunu, akranlarının çoktan köşe olduğunu yüzüne vurun.
  12. Yemeğin altını kapatmayı unutun, pilavı lapa yapın, yumurtayı kömürleşmeden sofraya koymayın.
  13. Birlikte dışarıya çıktığınızda ya da onun işyerini ziyarete giderken mini minnacık etekler giyinin, göğüslerinizin çatalı görünsün.
  14. Aranızda çıkacak her tartışmayı zırıl zırıl ağlayarak tiyatral bir havaya büründürün.
  15. Bu yaz şartlar ne olursa olsun Dubai’ de 15 günlük bir tatil yapmak istediğinizi söyleyin.
  16. Yukarıda bahsi geçen tatili tek başınıza yapmak istediğinizi söyleyin.
  17. Daha etkili bir sonuç için, yukarıdaki tatili işyerinizden bir erkek arkadaşınızla yapmak istediğinizi söyleyin.
  18. Tatilden hamile dönün!
  19. 10 dakikada bir ‘beni seviyor musun?’ deyin.
  20. Kendi burcunuzla onun burcunun evlilik için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyin.
  21. Yükselen burçlarınızın da çok uyumlu olduğundan dem vurun.
    - “Şimdi olmaz”, “burada olmaz”, “giyinik olmaz”, “çıplak olmaz” gibi sonu ‘olmaz’ ile biten cümleler kullanın.
  22. “Evinizdeki kedinizi, köpeğinizi severken ‘bak babası ne kadar şiriiiiiiiiin” türünden aile kavramını anımsatıcı dokundurmalarda bulunun.
  23. Kalabalık ortamlarda dolaşırken her bebek görüşünüzde ‘hayatım ne dersin bizim de böyle tatlı bebeklerimiz olacak mı?’ deyin.
  24. Hiç değilse ayda bir kez ‘hayatım pedim bitmiş de, bir koşu gidip marketten alıp gelir misin?’ deyin.
  25. Bulaşık yıkarken çaktırmadan yeteri kadar bardak, tabak kırın.
  26. Renkli ve renksiz çamaşırları birlikte yıkayın.
  27. Ayda bir banyo, yılda bir de ağda yapın.
  28. Gözlerin bana ilk aşkımı hatırlıyor, gibi kesin tesirli gıcıklık cümleleri kurun.
  29. O, Matrix’ e gitmek istiyorsa, siz kesinlikle Piyanist’ e gidilecek diye tutturun.
  30. O, Gülhane Parkı’ nda ekmek arası köfte yiyelim diyorsa, siz kesinlikle Laila’ da göbek atmak istiyorum, diye ciyaklayın.
  31. O, belediye otobüsüne binmek istiyorsa, siz kesinlikle yanınızdan geçen ilk taksiyi durdurun.
  32. O, manavdan iki kilo elma ve üç kilo portakalla gelmişse, siz ‘hani benim avakadoooooom?’ diye feryet figan eyleyin.
  33. O, ‘sana aşığım’ dediği zaman siz ‘ha öyle mi?’ diye karşılık verin.
  34. O, ağaca kalp işareti ve isimlerinizin baş harflerini kazırken siz ‘yazık güneh değil mi ayol ağaca?’ deyin.
  35. O esmer ise asıl tipinizin ‘Nuri Alço’ olduğunu yok hayır sarışınsa Erol Taş’ ın hayranı olduğunuzu söyleyin.
ALINTIDIR....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.