Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 4 Ekim 2017  Gösterim: 6.631  Cevap: 7

Mouse neden çalışmıyor?

zyrtçii
15 Mayıs 2009 17:35       Mesaj #1
zyrtçii - avatarı
Ziyaretçi
Mouse bilgisayara taktığımda çalışmıyor.aynı noktada sabit kalıyor.ama tekerlekli fare taktığımda çalışıyor.diğer mouse neden çalışmıyor olabilir?
Sponsorlu Bağlantılar

15 Mayıs 2009 17:53       Mesaj #2
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
desteklemiyo olarbılır yada Dönüştürücü kullan ..
Zyrtçii
15 Mayıs 2009 18:00       Mesaj #3
Zyrtçii - avatarı
Ziyaretçi
dönüştürücü derken?Benim pek bilgisayarla aram yok.daha detaylı anlatırsanız sevinirim.dönüştürücü???nerden edinebilirim...şimdiden teşekkürler
15 Mayıs 2009 18:05       Mesaj #4
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
usb 6 pin mouse fare donusturucu  mb 189035 r1

Budur dönüştürücü fare ucunu buna tak sonra Bilgisayara ..
Misafir
20 Ocak 2010 19:44       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar benm laptopum var ve alalı 1 ay oluyor fakar mauseyi taktığımda mause bi çalışıyor bi çalışmıyor bazen usb aygıtı tanımadı diyor mousem kablolu
alisebil
5 Mayıs 2013 21:13       Mesaj #6
alisebil - avatarı
Ziyaretçi
maus bazen çalışmıyor maus kablolu ve başka pcde sorunsuz çalışıyor birde klavye yazıların yarsınıeksik yazıyor
Misafir
4 Ekim 2017 11:19       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben sabah kablolu oyuncu mouse taktım ışık yanıyor ama aynı yerde kalıyor lütfen bilem var bişey desin kablosuz takdım çalıştı

a
4 Ekim 2017 14:40       Mesaj #8
zalım - avatarı
Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben sabah kablolu oyuncu mouse taktım ışık yanıyor ama aynı yerde kalıyor lütfen bilem var bişey desin kablosuz takdım çalıştı

a

Muhtemelen pcdeki yüklü sürümünüz eski ve mousenizi testeklemiyor

Moderatör notu:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın, sorun kendiliğinden çözülebilir. Sorun devam ederse kullandığınız mouse için sürücü yüklemeniz gerekebilir. Sürücüyü üreticinin sitesinden indirebilirsiniz. Ürün ile birlikte bir yazılım CD'si verildiyse bu CD'yi kullanarak da sürücüyü yükleyebilirsiniz.

Daha fazla sonuç:
Mouse neden çalışmıyor?

Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç