Arama

SBS'de boş bırakılan sorular kaç puan azaltır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Haziran 2012 Gösterim: 21.932 Cevap: 8
rengarenk - avatarı
rengarenk
Ziyaretçi
6 Haziran 2009       Mesaj #1
rengarenk - avatarı
Ziyaretçi
benim abim bugün sbs'ye girdi.Fenden 5 matematikten 5 boş bırakmış.Kaç puan götürür bu toplam 10 boş?
EN İYİ CEVABI son lejyon verdi
Arkadaşlar boş bırakılan sorular bir etki etmez bütün soruları boş bıraksan taban puan olan 196 yı alırsın
Sponsorlu Bağlantılar
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
6 Haziran 2009       Mesaj #2
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
Boş sorular puan götürür diye bir uygulama yok.
Yanlışlar üçte bir oranda doğruları götürüyor.
Sponsorlu Bağlantılar
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
6 Haziran 2009       Mesaj #3
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Boş bırakılan Sorular Etkisiz dir Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ağustos 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
!!! DİMİ AMA!! adlı kullanıcıdan alıntı

hadi yaa boş bırakılan sorulan etkisiz olsaydı o zaman hepsini boş bırakır 500ü alırdık dimi amaa

Etkisiz ne artı yöndedir ne de eksi yöndededir.Nötr gibi düşünün.Bu da bir kuraldır.Sınavlarda.
son lejyon - avatarı
son lejyon
Ziyaretçi
9 Ağustos 2009       Mesaj #5
son lejyon - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaşlar boş bırakılan sorular bir etki etmez bütün soruları boş bıraksan taban puan olan 196 yı alırsın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mayıs 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bir sorunun puanı 2,56 puan değerinde ama punun taban puanı ekstra verildiği için puanlar pu kadar az olacak. onun için telaş etmeyin boş sorular boş fıçı gibidirler Msn Grin onun için değeri olsa olsa yarısı eder. fazla stres yok çok muafa kaçmadan yanlış yapabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha benim 14 yanlışm 12 boşum var bu sen ehrekesin çok zor ve kötü herkesin boşu 10 yukarı bize emel hoca dedi ki boş bırakılan sorular eğer öbürleri yanlış yaptıysa onların puanı bize bölünerek geliyormuş yani boş yararlı da puan alabilirz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar saçmalamayın ya eğer boşler etkisiz olsaydı hepsini boş bırakır çıkardım yani saçmalığa bak.Ben daha 2 hafta önce sınava girdim türkçe matematik fen sosyal ful ing 1 boş olduğu için 498 aldım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
boş sorunun puanı kaç ise o kadar puanın gider mesela sınavda 99 doğru 1 boş varsa ve boş sorunun değeri 6 puansa 494 alırsın yanlış yapmaya karşı şu iyiliği var eğer o soruyu yanlış yapsaydın 3 yanlış bir doğruyu götürüyorsa 6 puanlık sorudan 3 te biri yani 2 puan daha azalır ve 492 çekerdin. biraz uzun oldu Msn Grin