Arama

Sedef hastalığından kurtulmanın yolları ve tedavisi nedir? - Sayfa 2

Güncelleme: 1 Ağustos 2014 Gösterim: 25.818 Cevap: 11
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2014       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar İlaç tedavesi olaraktan bunları düzenlı olarak kulanırsak gerçekten faydasını gordum bende kafa derisinde saç derisinde bula,unan sedefler için BETASALIC saç lasyonu kulanın en sonkı ılacım bu oldu ve deyişmedim ciltte olan diz dirsek tarzı vb yerlerde ise aynı şekılde BETASALIC merhem kulanın eczanelerde bulunur daha once dermatop adında ilaç kullanmştm pek faydasını gormedım ama bunun gerçekten oldu
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2014       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sertab hanım merhaba ben caner sızın gıbı bu hastalıktan cok cektım ve deneme yanılma yoluylada olsa oldukca bılgı edındım. Sıvas balıklı göl falan laflarına ınanmayınız balıklar sadece dıs plaklarla karınlarını doyuruyor tamam ıyılestırıyor ama marıfet balıkta degıl sudakı etken selenyum maddesınde cıldı yenıleme özellıgı var ama bır süre sonra yınelememe gıbı bı garantı veremezler sıze. Ve bence Sedefın ana nedenı karacıger kaynaklı bı problem bunu ıcın sız cıldınızle ugrasmayın ıcerıden tedavı etmedıgınız sürece yenıler. Ve kesınlıkle strec fılmle sarmayın hele kı kortızonlu merhemle asla. Onlar derı tabakasını ınceltır. O arkadasın söylemıs oldugu engınar karacıgere ıyı gelır yalnız onun macununu bulursanız daha da etkı eder. Bn ıse her gün üc yudum pekmez ıctım kan üretımı ve al yuvarlar ıcın ve günde sabah ve aksam olamak üzere toplam 2 tatlı kasıgı cöreotuyla bal karısımı yedım bunun üzerıne yıne sabah aksam ıcerısınde %25 defne meyvesı %25 defne yapragı, sahtere, deve dıkenı, zerdecal, engınar ve kıbrıt otu bulunan defne cayı ıcıtım. Cogu aktarda bulabılırsınız. Bunları uyguladıgınızda 3 gün ıcınde cıldınızın temızlendıgını 2 hafta ıcınde eskı cıldınıze kavustugunuzu göreceksınız allahın ıznıyle.
Sponsorlu Bağlantılar