Arama

Meslek lisesi birinci sınıftayım, elektrik bölümüne geçmek için ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Haziran 2009 Gösterim: 1.655 Cevap: 2
ZyReTçİ - avatarı
ZyReTçİ
Ziyaretçi
13 Haziran 2009       Mesaj #1
ZyReTçİ - avatarı
Ziyaretçi
ben meslek lisesi 1. sınıftayım gelecekte bi değişiklik şimdiden hazırlanmak istiyom ama biz EA ,TM ve MF gibi herhangi birşey seçmedik elektrik bölümüne geçmeyi düşünüyorum hangisinin testlerini çözcemm lütfen büyüklerim HeLP HeLP...!
EN İYİ CEVABI Elçin verdi
Lise birden sonra zaten bölümler seçiliyor diye biliyorum okula gidip seçiyorsunuz hangi bölümde okumak istediğinizi..Hangi testleri çözmeye gelince eşit ağırlık fen bilimleri fark etmiyor yani elektrik bölümünde tarih de oluyor fizik kimya biyolojide laboratuvar dersleride oluyor atolye ya da.. Umarım yardımcı olmuşumdur..
Sponsorlu Bağlantılar
Elçin - avatarı
Elçin
Ziyaretçi
13 Haziran 2009       Mesaj #2
Elçin - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Lise birden sonra zaten bölümler seçiliyor diye biliyorum okula gidip seçiyorsunuz hangi bölümde okumak istediğinizi..Hangi testleri çözmeye gelince eşit ağırlık fen bilimleri fark etmiyor yani elektrik bölümünde tarih de oluyor fizik kimya biyolojide laboratuvar dersleride oluyor atolye ya da.. Umarım yardımcı olmuşumdur..
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 16 Ağustos 2018 01:48
KAYSERILI - avatarı
KAYSERILI
Ziyaretçi
13 Haziran 2009       Mesaj #3
KAYSERILI - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşın dedigi gibi okula cagırırlar sizi orda elinize bi kagıt verirler en az 3 bölüm vardır doldurursun 1'e gitmek istedigin bölümü yazarsın secilirsen o bölümün soruları cıkar !!